Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Visgi @ 2014 04 30, 11:25)
Kokia ji čia man simpatiška


.. ir koks strošnas jis.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 04 30, 15:18)
.. ir koks strošnas jis..  blink.gif



Jooo..... doh.gif Žinot, galit mane vadinti labai netolerantiška, nu bet tokio išsidirbinėjimo aš nesuprantu... doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
O kas dėl Vilijos aprangos, deja, man ji nepatinka sad.gif Tas balerinos sijonas ir kerzai - jau "n" kartų matytas ir laaabai senas derinukas... Negi stilistai nesugebėjo nieko naujo sugalvot?... Nusivyliau... sad.gif Be to, atrodo labai "paaugliškai", tiesiog nuvalkiotai... Buvo galima sukurti aistringą, kad ir tos pačios juodos spalvos, femme fatale moters įvaizdį, stilingą, šiuolaikinį... O dabar - paauglė, maištaujanti neaišku prieš ar už ką... Eilinį kartą pabijota išsiskirti iš kitų, sukurti kažką naujo, geriau kaip visada renkamės saugiai nuobodų variantą...
Ech, matomai tikėjausi šįkart per daug, todėl toks nusivylimas... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 30 balandžio 2014 - 14:23
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 30, 11:59)
Ką aš jum sakiau?? Kirdiuk su Conchita vienas prie vieno lotuliukas.gif 10 foto
http://www.delfi.lt/...-149792:5231529


drinks_cheers.gif doh.gif
Tik peruko Kirdeikiui reikia biggrin.gif

QUOTE(Ūla @ 2014 04 30, 13:11)
Gerai, kad šis aprangos variantas pasirinktas, sijoną turiu omeny, tik viršus man - labai ne. Tie balti kvadračiukai...


Citata iš delfi:

"Vilija Matačiūnaitė savo pasirodymo metu vilkės pūstą juodos ir mėlynos spalvų, žvyneliais puoštą balerinos sijoną, po juo – trumpus odinius šortus. Viršutinė rūbų ansamblio dalis – juodos ir elektrinės spalvų derinio glaustinukė. Norėdama jaustis patogiai Vilija atsisakė aukštakulnių batelių. Į sceną ji lips avėdama kerzinius batus, kurie jau yra tapę neatsiejama atlikėjos stiliaus dalimi."

http://www.delfi.lt/...7#ixzz30N5DSj00

Kaip supratau Vilijos glaustinukė bus tokia kaip 43-oj foto
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 04 30, 15:16)
Jooo.....  doh.gif  Žinot, galit mane vadinti labai netolerantiška, nu bet tokio išsidirbinėjimo aš nesuprantu...  doh.gif  schmoll.gif

Kokio? g.gif
Atsakyti
http://www.eurovisio...ilija_is_coming
Papildyta:
Beje, panašu, kad ir choreografija liko ta pati ar labai panaši... Nieko naujo. Gaila sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 30, 14:22)

Kaip supratau Vilijos glaustinukė bus tokia kaip 43-oj foto

ojėzou... šitas naro kostiumas dar baisiau tada. Straipsny buvo jos stilistės pavardė, gal reik paskambint? biggrin.gif
Ir tie kerzai... geriau tada kokius conversus apsiautų.
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 04 30, 15:16)
Jooo.....  doh.gif  Žinot, galit mane vadinti labai netolerantiška, nu bet tokio išsidirbinėjimo aš nesuprantu...  doh.gif  schmoll.gif

čia jūs apie Kirdeikį? kas su juo negerai? biggrin.gif normaliai gi atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 30, 15:22)
drinks_cheers.gif  doh.gif
Tik peruko Kirdeikiui reikia  biggrin.gif
Citata iš delfi:

"Vilija Matačiūnaitė savo pasirodymo metu vilkės pūstą juodos ir mėlynos spalvų, žvyneliais puoštą balerinos sijoną, po juo – trumpus odinius šortus. Viršutinė rūbų ansamblio dalis – juodos ir elektrinės spalvų derinio glaustinukė. Norėdama jaustis patogiai Vilija atsisakė aukštakulnių batelių. Į sceną ji lips avėdama kerzinius batus, kurie jau yra tapę neatsiejama atlikėjos stiliaus dalimi."

http://www.delfi.lt/...7#ixzz30N5DSj00

Kaip supratau Vilijos glaustinukė bus tokia kaip 43-oj foto

Ką ką? O šortai prie ko? g.gif Gal tipo tokios kaip kelnaičiukės po pūstu sijonu g.gif
Dėl kerzų palaikau. Kaip tik tai fainas kontrastas su balerinos sijonu.
Aš tik tikrai nesuprantu Kirdeikio barzdos g.gif Kam savo supanašinti su Conchita? Sakyčiau, kad Conchita kitame pusfinalyje, o dabar? Gi dainuos iš karto po jos! Aš greičiau jau jo vietoje blond dažyčiausi, kad tik būti savitu, skirtis kažkuo rolleyes.gif

Beje, tokia įdomynė. Ką tik perskaičiau, kad ta rėksniška lenkų dainelė buvo vienas didelis bajeris sukurtas, šiaip, ant durniaus. O matot kas iš to išėjo, Eurovizija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 04 30, 16:46)
čia jūs apie Kirdeikį? kas su juo negerai?  biggrin.gif normaliai gi atrodo.


Tai žinoma, kad ne apie jį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 30 balandžio 2014 - 14:56
QUOTE(odriana @ 2014 04 30, 15:33)
http://www.eurovisio...ilija_is_coming
Papildyta:
Beje, panašu, kad ir choreografija liko ta pati ar labai panaši... Nieko naujo. Gaila sad.gif

Puiku, nuostabiai šoka smile.gif Ypač tas judesiukas per hold your horses ir aišku tas firminis pono Byno maivymasis, dėl kurio Kirdeikį įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio ir niekam nebeatidaviau, kovojau net per teisminius procesus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 04 30, 15:53)
Tai žinoma, kad ne apie jį  biggrin.gif  Su juo viskas tvarkoj  smile.gif

Turėjau omenyje asmenį su barzda...  ax.gif

a, nes pakomentavot berods tą postą, kur Vilijos foto su Kirdeikiu komentuojama. galvoju, kuom tas čia užkliuvo biggrin.gif
Atsakyti
Niu ar ilgai durniuos tas SM doh.gif


QUOTE(Ūla @ 2014 04 30, 15:38)
ojėzou... šitas naro kostiumas dar baisiau tada. Straipsny buvo jos stilistės pavardė, gal reik paskambint?  biggrin.gif
Ir tie kerzai... geriau tada kokius conversus apsiautų.


Net nustebau, kad tai būtent ta stilistė, nes ji rengė berods ir Ingą Jankauskaitę (jeigu žiūrėjot šokius ant ledo), tai Inga labai gražiai atrodydavo, todėl maniau, kad ir su Vilija padirbės iš peties ir bus visai geras įvaizdis. Bet gal galutiniame rezultate bus visai nieko g.gif

drinks_cheers.gif ir aš jai juodus konversus apaučiau ax.gif

QUOTE(Monteverte @ 2014 04 30, 15:52)
Ką ką? O šortai prie ko? g.gif Gal tipo tokios kaip kelnaičiukės po pūstu sijonu g.gif
Dėl kerzų palaikau. Kaip tik tai fainas kontrastas su balerinos sijonu.
Aš tik tikrai nesuprantu Kirdeikio barzdos g.gif Kam savo supanašinti su Conchita? Sakyčiau, kad Conchita kitame pusfinalyje, o dabar? Gi dainuos iš karto po jos! Aš greičiau jau jo vietoje blond dažyčiausi, kad tik būti savitu, skirtis kažkuo rolleyes.gif

Beje, tokia įdomynė. Ką tik perskaičiau, kad ta rėksniška lenkų dainelė buvo vienas didelis bajeris sukurtas, šiaip, ant durniaus. O matot kas iš to išėjo, Eurovizija g.gif


Šortukų tai ir aš nesupratau, bet gal dėl to, kad sijonukas bus tiesus, t.y. krašteliai nenusileidę žemyn ir kad nesimatytų per daug ko nereikia, na aš taip spėju rolleyes.gif

Nuskuskit kas nors Kirdeikiui barzdą doh.gif

LT United daina irgi kiek supratau beveik ant durniaus, o kas išėjo? biggrin.gif
Atsakyti