Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(hi : ) @ 2012 11 10, 01:37)
Tapti moderatore. biggrin.gif


A nia? Rek pagalvoti rolleyes.gif
As dabar turiu 40 max.saug.z. O jus kiek? Gal tai priklauso nuo statuso: naujokai/dalyviai/senbuviai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 10 lapkričio 2012 - 21:46
QUOTE(MilGana @ 2012 11 10, 21:46)
A nia? Rek pagalvoti  rolleyes.gif
As dabar turiu 40 max.saug.z. O jus kiek? Gal tai priklauso nuo statuso: naujokai/dalyviai/senbuviai ir t.t.

Naujokai turi tikrai mažesnių apimčių pašto dėžutes nei senbuviai, tačiau nemanau, kad moderatorių jos išvis beribės biggrin.gif ... Bet gal klystu ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unregistered: 17 lapkričio 2012 - 10:57

Aš ir naujokė būdama, ir dabar turiu 40 max. AŽ archyvą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2012 11 17, 11:29)
Aš ir naujokė būdama, ir dabar turiu 40 max. AŽ archyvą  mirksiukas.gif

Na, aš, kai prisijungiau turėjau, berods 20 žinučių dėžutę... Nežinau, gal kas per tą laiką iki jūs prisijungėte prie SM narių, pasikeitė ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2012 11 17, 10:56)
Naujokai turi tikrai mažesnių apimčių pašto dėžutes nei senbuviai, tačiau nemanau, kad moderatorių jos išvis beribės biggrin.gif ... Bet gal klystu ax.gif ...

Neklystat smile.gif
Atsakyti
Kodėl man nerodo išsiųstų žinučių? unsure.gif Ar čia visiems taip?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 02 20, 15:47)
Kodėl man nerodo išsiųstų žinučių?

Automatiškai išsiųstos žinutės neišsisaugo. Norint reikia (kiekvienąkart prieš išsiunčiat) uždėti varnelę ties Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 02 20, 16:52)
Automatiškai išsiųstos žinutės neišsisaugo. Norint reikia (kiekvienąkart prieš išsiunčiat) uždėti varnelę ties Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą.


Aišku, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Man prie atsiųstų žinučių į až rodo ne tą laiką, koks yra iš tikrųjų. Gal aš padariau kažką ne taip, kai registravausi, nes ten buvo klausimas apie laiko juostą, tik nepamenu, ką nuspaudžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukas55 @ 2013 03 06, 21:35)
Labas vakaras,

Man prie atsiųstų žinučių į až rodo ne tą laiką, koks yra iš tikrųjų. Gal aš padariau kažką ne taip, kai registravausi, nes ten buvo klausimas apie laiko juostą, tik nepamenu, ką nuspaudžiau  blush2.gif

O man ne tik prie zinuciu, man visam forume netikslu laika rodo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukas55 @ 2013 03 06, 20:35)
Man prie atsiųstų žinučių į až rodo ne tą laiką, koks yra iš tikrųjų. Gal aš padariau kažką ne taip, kai registravausi, nes ten buvo klausimas apie laiko juostą, tik nepamenu, ką nuspaudžiau  blush2.gif

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 03 06, 21:28)
O man ne tik prie zinuciu, man visam forume netikslu laika rodo... smile.gif

Žr. čia 4u.gif

Atsakyti
Kodėl negalima padaryti taip, kad išsiustos žinutės būtų automatiškai išsaugotos?
Iš vis tik dabar sužinojau, kad reikia žymėti kažką, kai išsiunti, tas yra labai nepatogu, nes pasimiršta, o norėčiau peržiūrėt išsiustas.
Gal galite ką nors su tuo padaryt?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti