Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Cola 777 @ 2014 01 08, 14:02)
Nuo ko priklauso zinuciu skaicius AZ, turiu omeni kiek telpa zinuciu AZ,

Naujokai turi 25, vėliau, pasikeitus dalyvio statusui, skaičius padidėja iki 42 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 01 08, 15:00)
Naujokai turi 25, vėliau, pasikeitus dalyvio statusui, skaičius padidėja iki 42 4u.gif

pas mane 42
o pas dukra nors ir senbuve, tai 40 ligiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2014 01 08, 15:18)
pas mane 42
o pas dukra nors ir senbuve, tai 40 ligiai g.gif

Perdaviau Svajūnei, kad pažiūrėtų, kodėl taip yra.
Atsakyti
Buvo pasikeitę nustatymai.

Dabar maksimalus saugomų žinučių skaičius yra:
Naujokams - 25,
Nariams - 35,
Dalyviams - 45,
Senbuviams - 50,
s-dalyviams - 50
Atsakyti
WOW kaip greit pasikeite bigsmile.gif , jau turiu 45 thumbup.gif o pas dukra rodo 50 bigsmile.gif thumbup.gif ACIU jums labai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Man ateina i pasta asmenini vienos nares zinutes. Nezinau kodel i pasta o ne i AZ . Raso man valyte.yrena@yahoo.com . Pirma buvo atsiusta zinute kad man i AZ parase nare Roksa, bet nuoroda neveda i AZ , o ir AZ savo nerandu roksos zinutes. Tada atsakiau pastu kad nematau roksos zuinutes ir dabar man ateina laiskuciai is valytes i pasta ir ne kaip inbox bet kaip thread g.gif Zodziu nieko nesuprantu . Tikiuosi pagelbesite issiaiskint . Aciu .
Atsakyti
Galėjo AŽ pilna tuo metu būti. O narės roksa el. paštas turbūt toks, todėl ir gavot tokį pranešimą.
Jei nenorit, kad nariai rašytų į el. paštą, tuomet eikit į Mano nustatymai -> Nustatymai -> Elektroninio pašto nustatymai ir uždėkit varnelę prie Paslėpti mano elektroninio pašto adresą nuo kitų narių.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 02 15, 10:36)
Galėjo AŽ pilna tuo metu būti. O narės roksa el. paštas turbūt valyte.yrena@yahoo.com, todėl ir gavot tokį pranešimą.
Jei nenorit, kad nariai rašytų į el. paštą, tuomet eikit į Mano nustatymai -> Nustatymai -> Elektroninio pašto nustatymai ir uždėkit varnelę prie Paslėpti mano elektroninio pašto adresą nuo kitų narių.


Aciiu uz atsakyma 4u.gif
Bet dezute buvo tikrai nepilna ir i pastuka gavau pranesima kad man Roksa paliko zinute AZ, bet nuoroda kele ne i AZ bet i supermamos titulini puslapi g.gif Dabar padariau kaip sakete , ziuresim toliau .
Atsakyti
Ar tuo metu buvote prisijungusi prie forumo? Jei taip, gal buvo prisijungta kitu nicku? Padarykite ekrano, kuriame matytųsi tas pranešimas, kopiją (su Print Screen) ir įkelkite čia.
Atsakyti
Kaip susisiekti su nare, jei nebepriima žinučių, rašo kad jos paštas pilnas, o ji man žadėjo parašyti kontaktinį telefoną dėl vieno daikto ir aš bijau kad negauna mano teigiamo atsakymo, nes nemato kad paštas pilnas, žinau ji labai užsiėmusi....
Atsakyti
QUOTE(jurateleo @ 2014 04 04, 10:46)
Kaip susisiekti su nare, jei nebepriima žinučių, rašo kad jos paštas pilnas

Matau, temoje, kurioje narė rašiusi, jau parašėte. Belieka laukti.
Atsakyti
O kas būna, kai pasiekiamas žinučių limitas? Jos dingsta?
Atsakyti