Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Mpaulita @ 2014 05 14, 07:24)
O kas būna, kai pasiekiamas žinučių limitas? Jos dingsta?

Ne, nedingsta. Bet tuomet niekas negali parašyti naujų AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 05 14, 08:22)
Ne, nedingsta. Bet tuomet niekas negali parašyti naujų AŽ.

Ačiū! smile.gif
Atsakyti
man reikia pagalbos, kaip atsekti zinutes kurias issiunciau?
issiunciau trims narems zinutes del daikto, dabar neatsimenu nariu niku, o nuejus i sent items rodo tuscia... negi neissaugojo kazkur? kaip dabar zinoti kam rasiau.
Atsakyti
QUOTE(3wa @ 2014 12 18, 20:47)
issiunciau trims narems zinutes del daikto, dabar neatsimenu nariu niku, o nuejus i sent items rodo tuscia... negi neissaugojo kazkur?  kaip dabar zinoti kam rasiau.

Išsaugomos žinutės tik tada, kai prieš išsiunčiant uždedama varnelė.
Atsakyti
Labas, ištryniau asmenines žinutes. Ar galima atkurti? Svarbu, nes porkau daikta. Bet pervedus pinigus negavau, jokios žinutės, kad išsiuntė.
Papildyta:
QUOTE(Airūna @ 2015 01 12, 19:16)
Labas, ištryniau asmenines žinutes. Ar galima atkurti? Svarbu, nes porkau daikta. Bet pervedus pinigus negavau, jokios žinutės, kad išsiuntė.


Vis dėl to radau, kad atkurti neįmanoma.
Atsakyti
Visos temos neskaiciau,taciau noreciau paklausti.Kai randiesi tam tikroje temoje ir paspaudi ant to dalyvio vardo ir nusiunti jam AZ,tada negali gryzti i ta pacia tema atgal..reikia eiti i ta tema is naujo..ar tokia funkcija patogumui yra?
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2015 02 12, 17:55)
Visos temos neskaiciau,taciau noreciau paklausti.Kai randiesi tam tikroje temoje ir paspaudi ant to dalyvio vardo ir nusiunti jam AZ,tada negali gryzti i ta pacia tema atgal..reikia eiti i ta tema is naujo..ar tokia funkcija patogumui yra?

Kai einat į profilį, tai ant profilio spauskit, nes su kairiu pelės klavišu, o su ratuku smile.gif Profilį atidarys naujoje kortelėje, o tema bus kitoje smile.gif
Atsakyti
Aciu.Veikia.Dabar zinosiu peles ratuko dar viena funkcija. 4u.gif
Atsakyti
SOS. Kodėl man neateina kitų narių žinutės? Žinau, kad žmonės atsakė, o žinučių nėra.
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2015 02 25, 13:27)
Kodėl man neateina kitų narių žinutės? Žinau, kad žmonės atsakė, o žinučių nėra.

AŽ gaviklis neperpildytas?
Atsakyti
Tikrai ne. Rodo 68 proc.
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2015 02 25, 17:33)
Tikrai ne. Rodo 68 proc.

Parašiau aš Jums AŽ. Pažiūrėkite 4u.gif
Atsakyti