Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

O jums vis dar neatrodo, kad kiekvienas žmogus progresuoja skirtingu tempu ir dirba su skirtingu svoriu, ir kad treniruoklių kaladėlių svoris skiriasi priklausomai nuo gamintojo? biggrin.gif biškį keista, kai kažkas pasako "aš darau su tiek", o kita "o geras aš tai su mažiau, reik didint". Tai ką, per treniruotę ne max spaudžiat, kad taip laisvai imsit ir didinsit kitą treniruotę nes kažkas daugiau padaro? biggrin.gif nežinau, man sakykit su kiek norit dirbat, jei ir su mažiau dirbu, tai puikiai žinau, kad svorio neišeis pakelt šiam etapui. Na tai jei jaučiat kad galit, tai kas stabdo? ax.gif juk nėra taisyklės kad daryk šitą su 5, nes su 4 per lengva, o su 6 išsipūsi lotuliukas.gif visos mes skirtingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 12 gegužės 2014 - 19:15
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 12, 19:13)
O jums vis dar neatrodo, kad kiekvienas žmogus progresuoja skirtingu tempu ir dirba su skirtingu svoriu, ir kad treniruoklių kaladėlių svoris skiriasi priklausomai nuo gamintojo?  biggrin.gif biškį keista, kai kažkas pasako "aš darau su tiek", o kita "o geras aš tai su mažiau, reik didint". Tai ką, per treniruotę ne max spaudžiat, kad taip laisvai imsit ir didinsit kitą treniruotę nes kažkas daugiau padaro?  biggrin.gif  nežinau, man sakykit su kiek norit dirbat, jei ir su mažiau dirbu, tai puikiai žinau, kad svorio neišeis pakelt šiam etapui. Na tai jei jaučiat kad galit, tai kas stabdo?  ax.gif  juk nėra taisyklės kad daryk šitą su 5, nes su 4 per lengva, o su 6 išsipūsi  lotuliukas.gif  visos mes skirtingos.

Jau karta sakiau,kad nesilygiuoju i kitas smile.gif ,didinu svori pagal savo galimybes,jei matau,kad galiu,jei ne,tai ne biggrin.gif .Neturiu pries ka vaidinti lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 12, 20:13)
O jums vis dar neatrodo, kad kiekvienas žmogus progresuoja skirtingu tempu ir dirba su skirtingu svoriu, ir kad treniruoklių kaladėlių svoris skiriasi priklausomai nuo gamintojo?  biggrin.gif biškį keista, kai kažkas pasako "aš darau su tiek", o kita "o geras aš tai su mažiau, reik didint". Tai ką, per treniruotę ne max spaudžiat, kad taip laisvai imsit ir didinsit kitą treniruotę nes kažkas daugiau padaro?  biggrin.gif  nežinau, man sakykit su kiek norit dirbat, jei ir su mažiau dirbu, tai puikiai žinau, kad svorio neišeis pakelt šiam etapui. Na tai jei jaučiat kad galit, tai kas stabdo?  ax.gif  juk nėra taisyklės kad daryk šitą su 5, nes su 4 per lengva, o su 6 išsipūsi  lotuliukas.gif  visos mes skirtingos.

biggrin.gif
dabar atrodo man max,bet galvoju gal ir išstenėčiau jau ir daugiau biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageHosted on Fotki

Ar kas sportuojat su siuo "aparatu" biggrin.gif
Kokiem raumenim skirtas jis? Gal tinka nugarai/pilvui?
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 12, 20:32)
user posted imageHosted on Fotki

Ar kas sportuojat su siuo "aparatu"  biggrin.gif
Kokiem raumenim skirtas jis? Gal tinka nugarai/pilvui?

As darydavau presa biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 12, 22:37)
As darydavau presa biggrin.gif .


man sitas irgi prie preso pridetas ax.gif


O del kaladeliu skaiciaus... Tai jau taip, pumpum. As net nenutuokiu kkiek jos sveria. Didinau jausdama tiesiog, kad per lengva darosi, t.y., nespaudziu iki "oj nebegaliu". Ir gavosi, kiek dabar turiu. Nors jau tuoj kirbes mintis, kad ir tos 8 jau nebe iki negalejimo yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 12, 20:32)
user posted imageHosted on Fotki

Ar kas sportuojat su siuo "aparatu"  biggrin.gif
Kokiem raumenim skirtas jis? Gal tinka nugarai/pilvui?

presui gali naudot arba lygiagretėms smile.gif
Atsakyti
Su svoriais tai jau tikrai individualiai. Man kartais irgi idomu kas su kiek jau sportuoja, bet as vistiek pagal savo galimybes ziuriu kiek man to svorio reikia. Vienus pratimus su daugiau, kitus su maziau padarau. Man esme, kad sportuojant vyktu po truputi progresas, nestoveti vietoje. Siandien as buvau labai patenkinta, kad isstumiau tuscia stanga (10kg.) 3 serijas, viena pilnai 15 pakartojimu, o kitas dvi po 12 pakartojimu smile.gif O pradejusi padariau tik po 5 pakartojimus. Apie svorius net minties nekyla, kol kas. Bet jau dabar jauciu, kaip pradeda tvirteti virsus ir man tas labai patinka smile.gif

As irgi nuziuriu pasportavusias merginas, man labai grazu smile.gif O tiesiog lieknas kunas, nelabai grazu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2014 05 12, 22:40)

As irgi nuziuriu pasportavusias merginas, man labai grazu smile.gif O tiesiog lieknas kunas, nelabai grazu smile.gif

Man irgi,bet negrazu ir kai merginos perlenkia lazda ir moteriska figura tampa vyriska biggrin.gif ,matau sporte tokia viena,jauna mergina,gerai uzsisportavus,bet jau negrazu,nebeliko moteriskumo,grynas bernas vaiksto unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 13, 07:19)
Man irgi,bet negrazu ir kai merginos perlenkia lazda ir moteriska figura tampa vyriska biggrin.gif ,matau sporte tokia viena,jauna mergina,gerai uzsisportavus,bet jau negrazu,nebeliko moteriskumo,grynas bernas vaiksto unsure.gif .

Manau jai giliai dzin, ji tuo spėju profesionaliai užsiiminėja ir mažiausiai kreipia dėmesį į tokias replikas kad ten ji vyras ar dar kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 13, 12:32)
Manau jai giliai dzin, ji tuo spėju profesionaliai užsiiminėja ir mažiausiai kreipia dėmesį į tokias replikas kad ten ji vyras ar dar kas biggrin.gif

Mhm,profesionaliai,i kulturizma eina turbut biggrin.gif ,nes merginos,kurios fitneso varzybose dalyvauja,taip neatrodo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 13, 12:53)
Mhm,profesionaliai,i kulturizma eina turbut biggrin.gif ,nes merginos,kurios fitneso varzybose dalyvauja,taip neatrodo schmoll.gif .

Yra kelios kategorijos fitneso varžybose. Pradedant bikini fitnesu, kūno fitnesu, baigiant kultūrizmu. smile.gif
Atsakyti