Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 14:31)
bikini tikrai ne, fitnese klausimas. kai kurios vartoja, kai kurios dar sugeba turbūt papildų pagalba, galbūt papildu natūraliai skatinančiu testosterono gamybą užsiaugint. nes na iš ties ten ne visos tokios "didelės". ganėtinai normos ribose kitos dar atrodo, ypač ne varžybų metu. taigi čia būtų diskutuotina kiek daug fitnese pavartoja steroidus. kultūrizme, kas be ko, visos labai gieda kad čia tik maistas ir papildai, bet visos be išimties ten vartoja. neįmanoma kitaip

Jo, aš apie pastarąjį giedojimą ir kalbu.
Kažkada mano treneris nesidrovėdamas susileido dozę - sako, žinai, aš tik atvirai darau, o darom tai visi.
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 05 14, 14:01)
Man tai labai idomu, pagal ka bikini kategorijoje isrenka nugaletojas 4u.gif  Nes toj foto kur Pumpum idejo man visos is bikini kategorijos grazios, nesuprantu, kaip isrenka kas laimi, kokie kriterijai g.gif

Na rašiau jau smile.gif dar proporcijos labai svarbu. Nelaimės mergina plačiais pečiais ir trumpom kojom. Simetriška turi būti. Raumenys minėjau kokie turi būti išryškinti. Taip pat odos būklė ir pats grožis dalyvės, pristatymas savęs scenoje. Na kone grožio konkursas lotuliukas.gif tik truputį kito lygio lotuliukas.gif man asmeniškai ta foto kur įkėliau (o įkėliau pirmas pasitaikiusias) tai negraži ta laimėtoja. Kojos keistos ir liemuo keistas. Žymiai geriau atrodo dvi kairinės merginos. Bet gal čia tik poza kalta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(e_lija @ 2014 05 14, 14:07)
Jo, aš apie pastarąjį giedojimą ir kalbu.
Kažkada mano treneris nesidrovėdamas susileido dozę - sako, žinai, aš tik atvirai darau, o darom tai visi.

Tai aišku biggrin.gif išsipučia žmogus iki neregėtų platumų ir sako aš maistą svėriau ir proteiną gėriau lotuliukas.gif aišku mityba daro stebuklus, labai labai gerai gali atrodyt vien tik valgydamas švariai ir gražiai, bet be sterų didelis nebūsi, kultūrizme nedalyvausi. Tam pačiam profesionaliam belekokiam sporte (plaukimas, atletika, ir t.t....) vartojamas dopingas, ne veltui tos antidopingo kontrolės yra. Tik skirtumas tas, kad vieni spėja išsivalyt, kiti nespėja. Tai tuos nespėjusius prigauna smile.gif bet ir ten visi gieda kokie jie švarūs lotuliukas.gif o iš esmės tai nesuprantu viso to esmės (kalbant ne apie kultūrizmą). Jei niekas nevartotų - rezultatai būtų to paties verti, kaip ir dabar kai visi vartoja. Nes iš esmės dopingas labai padeda ištvermei ir rezultatams. Nors yra situacijų kur jis reikalingas, pvz kokiam France de tour kur nuolatinis mynimas į kalną, kur per tas varžybas sudegini 8000kcal, o žmogaus organizmas sugeba pasisavinti gal 5000kcal per parą, tai ten toks daiktas vartojamas kad tiesiog nenumirt. Nes būna žmonės mina ir numiršta biggrin.gif išsiplėčiau visiškai ne į temą, gal kam tiesiog įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 14 gegužės 2014 - 15:36
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 16:32)
Na rašiau jau  smile.gif  dar proporcijos labai svarbu. Nelaimės mergina plačiais pečiais ir trumpom kojom. Simetriška turi būti. Raumenys minėjau kokie turi būti išryškinti. Taip pat odos būklė ir pats grožis dalyvės, pristatymas savęs scenoje. Na kone grožio konkursas  lotuliukas.gif  tik truputį kito lygio  lotuliukas.gif  man asmeniškai ta foto kur įkėliau (o įkėliau pirmas pasitaikiusias) tai negraži ta laimėtoja. Kojos keistos ir liemuo keistas. Žymiai geriau atrodo dvi kairinės merginos. Bet gal čia tik poza kalta  smile.gif


Tai cia galima sakyt tas laimejimas gamtos nulemtas, ne vien tik sporto, juk koju sporto pagalba nepasiilginsi, ir peciu nesusiaurinsi, jei jie is prigimties platesni smile.gif ir dar idomu, o kaip jie vertina kada kojos ilgos o kada jau nebe ilgos lotuliukas.gif o tu pati butent i bikini konkursa ruosiesi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 05 14, 15:57)
Tai cia galima sakyt tas laimejimas gamtos nulemtas, ne vien tik sporto, juk koju sporto pagalba nepasiilginsi, ir peciu nesusiaurinsi, jei jie is prigimties platesni smile.gif ir dar idomu, o kaip jie vertina kada kojos ilgos o kada jau nebe ilgos  lotuliukas.gif o tu pati butent i bikini konkursa ruosiesi? blush2.gif

Sakau gi, proporcijos. Nieko jau nepadarysi, čia šitas sportas, kur genetiniai veiksniai lemia daug ką, jei nori lipt ant scenos. Ne kiekvienam duota užsiaugint gerą blauzdą, turėt ilgas kojas, vapsvos liemenį ar dar kažką. Tai tokie ant scenos ir nelipa smile.gif visados būna ir kitų sporto šakų kur galima save realizuot mirksiukas.gif aš jo, į bikini, treneris siūlė ruoštis fitnesui ir bikiniui. Neva bikiny aukštą vietą paimčiau o fitnese jau kaip bus. Ai tiek to sakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 13:12)
Bikinis atsirado ne taip ir senai ir susilaukė milžiniško populiarumo  smile.gif  ten reikalaujamos moteriškos linijos, ilgos kojos, laibas liemuo, ir kai kurie (keturgalvis, preso įstrižiniai, pečiai, bicepsas) ryškūs raumenukai. Bet moterys užsiiminėjančios rimčiau bet kokiu atveju yra vertos pagarbos dėl to kaip jos atrodo, vien dėl to, kad tokius raumenis ir ryškumą turėti moteriai nelengva lyginant su hormininiais ir visais kitais skirtumas su vyrais. Nei viena nepavežtume tokio krūvio kaip jos paveža ir jos yra šaunuolės. Tai jų gyvenimo būdas ir jos truputį kitos kategorijos moterys, dėl ko jų nei per kur nereikia smerkti. O ne varžybų metu jos atrodo net visai sexualiai, nes kai nebėra ryškumo lieka visai gražios linijos. Tik pati taip jau atrodyti nenoriu  smile.gif

Macius neviena kulturiste,kaip atrodo ne varzybu metu,taip pat vyriskai ir baisiai biggrin.gif .Taip,daug darbo ideta,bet vien del to man ar dar kazkam jos netampa grazios smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 17:02)
Sakau gi, proporcijos. Nieko jau nepadarysi, čia šitas sportas, kur genetiniai veiksniai lemia daug ką, jei nori lipt ant scenos. Ne kiekvienam duota užsiaugint gerą blauzdą, turėt ilgas kojas, vapsvos liemenį ar dar kažką. Tai tokie ant scenos ir nelipa  smile.gif  visados *  būna ir kitų sporto šakų kur galima save realizuot  mirksiukas.gif  aš jo, ** į bikini treneris siūlė ruoštis fitnesui ir bikiniui. Neva bikiny aukštą vietą paimčiau o fitnese jau kaip bus. Ai tiek to sakau  biggrin.gif

* biggrin.gif apie k1 a6 ir kalbu. Pvz., grybavimas - arčiau žemės kai esi, akys geriau pastebi ir trumpos kojosper kalnelius gerai kilnojas, o ties liemeniu krepšą ar maišelį užsirišt gali (aš apie save čia lotuliukas.gif )

** Opa!!! Go baby! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e_lija: 14 gegužės 2014 - 17:43
Pumpum o pas koki tu treneri ruosies bikini varzyboms, pas kazkoki is Savicko klubo, ar turi savo specialu? biggrin.gif
Atsakyti
viskas aisq , nedalyvausiu niekada varzybose biggrin.gif neapsimoketu , trumpos kojos pas mane labai biggrin.gif ir liemens nera biggrin.gif ir dar peciai platus biggrin.gif
eh lotuliukas.gif


Man snd poilsis smile.gif nors dar gal sugalvosiu isbegti pabegioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 05 14, 18:07)
viskas aisq , nedalyvausiu niekada varzybose biggrin.gif neapsimoketu , trumpos kojos pas mane labai biggrin.gif ir liemens nera biggrin.gif ir dar peciai platus biggrin.gif
eh lotuliukas.gif
Man snd poilsis smile.gif nors dar gal sugalvosiu isbegti pabegioti biggrin.gif

As irgi biggrin.gif ,trumpos kojos,nors trenere sake,kad pailgins man jas lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 14, 17:13)
As irgi biggrin.gif ,trumpos kojos,nors trenere sake,kad pailgins man jas lotuliukas.gif .

idomu kaip biggrin.gif biggrin.gif pasakysi ir man paskui biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti