Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

Desertui valgėme keksiukus...

user posted image

Keksiukai su avietėmis ir degtine

50 ml degtinės ar brendžio
1 v. š. cukraus
150 g aviečių (galima atšildytų ir nuvarvintų)
200 g miltų
2 a. š. kepimo miltelių
½ a. š. valgomosios sodos
125 g cukraus pudros
¼ a. š. druskos
~ ½ st. pieno
60 g tirpinto sviesto
1 didelis kiaušinis

Sumaišyti degtinę su cukrumi ir pusvalandžiui užpilti ant aviečių.
Įkaitinti orkaitę iki 200 C.
Sumaišyti miltus, kepimo miltelius, sodą, cukraus pudrą ir druską.
Avietes sudėti į sietelį ir nuvarvinti alkoholį į atskirą indą. Į šį skystimą pilti pieno, kad gautųsi 200 ml skysčio.
Išplakti šį skystį su sviestu ir kiaušiniu ir supilti į miltus. Atsargiai išmaišyti. Suberti avietes ir dar kartą atsargiai išmaišyti. Dėti tešlą į keksiukų formeles ir kepti apie 20 min.

P. S. skanu... rolleyes.gif Naudojau brendį... Gavosi 11 keksiukų smile.gif

Papildyta:
Nome, aš marinavau kalakuto filė ir vištos kumpelius bei šlauneles... Bet šis marinatas tinka bet kokiai mėsai smile.gif Jau po valandos galima kepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 20, 22:33)

Nome, aš marinavau kalakuto filė ir vištos kumpelius bei šlauneles... Bet šis marinatas tinka bet kokiai mėsai smile.gif  Jau po valandos galima kepti 4u.gif

Ačiū už operatyvią pagalbą biggrin.gif . Šeštadienį sode nusimato piknikas, tai galvoju, kada čia tą mėsą pradėt marinuot. O kokią mėsą geriausiai rinktisi š kiaulienos?-gal sprandinę?
Atsakyti
Tiesą sakant net ir nežinau blush2.gif Mes praktiškai visada marinuojam paukštieną, tai nelabai galiu ir patarti...
Atsakyti
pabandysiu daryti kiniskus pyragelius su mesa. gal zinai ir su kopustais receptuka. sestadieni mamos gimtadienis- o kinietiski kopustiniai pyrageliai- jos megstamiausi (pas mus Lietuvoj retai kur juos kepa kazkodel...)
dar bandysiu tuos kaspinelius su bekonu...
Atsakyti
Vakar kepiau Sonatinos kopūstų apkepą thumbup.gif Labai patiko, tik neturėjau grietinėlės, tai dėjau grietinės ir į grietinės ir kiaušinio padažą pridėjau smulkiai pjaustytų krapų smile.gif Tiesa, į faršą dar česnako pasmulkinau ax.gif O kai bebaigiant kept užbėriau tarkuoto sūrio, tai kvapelis buvo wub.gif
Naująjį patiekalą degustavo vyras, mama, kaimynė biggrin.gif Dukra kažko nepanorėjo ragaut biggrin.gif
Vyras labai atsargiai i naujoves žiūri, tai pirmiausia ištyrinėjo iš ko padaryta, o paragavęs ir suvalgęs kas įdėta dar paprašė thumbup.gif
Kaimynė recepto paprašė thumbup.gif
Valgėm su virtom bulvėm ir tomatu thumbup.gif
Žodžiu, šis patiekalas bus dažniau gaminamas mūsų namuose mirksiukas.gif
Visoms rekomenduoju, o Sonatinai didelis AČIŪ wub.gif
Atsakyti
Niam, niam kokie skanus kiniski paploteliai... turbut kazkiek panasus i ceburekus?

Sonatina, o tuos visus kepinius su degtine,kiausiniu likeriu, sake ar galima vaikams duoti? nesusisuks galveles biggrin.gif as tai vis prisilaikydavau, bet gal cia tik kaip esencija?
Atsakyti
taibent1, su kopūstais nebandžiau, bet pamėginsiu paieškoti smile.gif

Burtininke, smagu, kad patiko thumbup.gif

Pasaka, paplotėliai tikrai panašūs į čeburėkus, tik ne tokie riebūs smile.gif
O dėl alkoholio kepiniuose... Tiesą sakant, verdamas ar kepamas alkoholis išgaruoja, lieka tik aromatai smile.gif Mano vaikai valgė "alkoholinius" keksus ir tikrai liko blaivūs biggrin.gif Vyras vakar valgydamas keksiuką net netikėjo, kad pyliau brendžio...

Atsakyti
O sluoksniuotos tešlos pyragėliai su bekonu kepant reikia karšto ar šalto rūkymo bekonienos? ax.gif
Atsakyti
Kozete, aš dariau su karšto rūkymo šonine smile.gif
Atsakyti
Sonatina, gal truputuką ne į tema, bet vis tiek paklausiu 4u.gif
Skyrelyje velykų vaišės (ar panašiai) kepei keksiuką vištytės formos biggrin.gif Tai norėjau paklaust koks naudojimas tos formos? Pripili tešlos į vieną pusę, ją orkaitėj iškepi, o paskui kitą kepi? Ar kažkaip kitaip? ax.gif
Atsakyti
Burtininke, aš ten lyg buvau įdėjusi vištos formos nuotrauką... Na bet įdedu dar kartą smile.gif

user posted image

Ta formelė yra dvipusė, ta prasme abi puselės susiglaudžia ir tokiais segtukais sutvirtinamos. Tada forma apverčiama aukštyn kojom, pripilama tešlos ir iškepa visa vištelė iškart smile.gif
Atsakyti
Sonatina, aš mačiau tą formą mirksiukas.gif Bet tik dabar gerai įsižiūrėjau ir supratau kaip ji ten kepa doh.gif Viršuj tokios kaip kojelės yra lotuliukas.gif Na ir ne pastabi aš blush2.gif doh.gif
Atsakyti