Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

Kozete, labai smagu, kad patiekalai pavyko ir patiko smile.gif O dėl kaspinėlių su bekonu - gal juos tikrai reikėtų palaikyti ant popierinių servetėlių, kad susigertų riebalų perteklius g.gif

emma, žuvį prancūziškai ir aš gaminau iš jūros lydekos, bet net neabejoju, kad tinka bet kokia mėgiama žuvis smile.gif

Asta, negąsdink blink.gif O formos dydis, toks kaip recepte? g.gif Manau, kad kai išimsi iš orkaitės, jis vis tiek pakris ir turėtų viskas gautis OK smile.gif
Atsakyti
Sonatina ax.gif man jau gėda... šitiek klausinėju... Jau kepa korėjietiška kiauliena mano orkaitėj rolleyes.gif Bet ar tikrai taip ilgai ją kept???? blink.gif Aš nepjaustytą kg kiaulienos uždengtą su folija kepu tik vos daugiau nei valandą.... Kiek vis dėlto tą mėsytę reik kept, jei mano orkaitė yra dujinė? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heiki Heiki!: 24 liepos 2006 - 10:37
Heiki Heiki! Siūlau tiesiog ragauti, ar mėsa nekieta, nes visgi visos orkaitės skirtingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 24, 10:35)

Asta, negąsdink blink.gif  O formos dydis, toks kaip recepte? g.gif  Manau, kad kai išimsi iš orkaitės, jis vis tiek pakris ir turėtų viskas gautis OK smile.gif



Tai va..bijojau, kad nesusivynios man tas vyniotinis, bet visai nieko - susivyniojo. Gal nevisai "super duper" atrodo, bet kaip mano broliukas pasakytų "..trečia rūšis tai dar ne brokas". Tik va tas morengas man kazkoks lipnokas atrodo, kai ant popieriaus išverčiau truputi kaip ir prilipo..Na be tnieko, įdėjau į šaldytuva dabar, žiūrėsiu kas čia man gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Dar, Sonatina, norėčiau pasikonsultuoti dėl citrininio pyrago. ax.gif
ketinu daryti viską panašiai, tik su mėlynėmis, nes stiklainiuką pasirinkau pas tetą sodyboje.
Man neaišku dėl šio sakinio, kurį radau recepte: 'Iš anksto užmerktą želatiną nuspausti ir ištirpinti karštose citrinų sultyse.' Kaip suprasti nuspausti želatiną?
Ir dar ar tokiai masei ne per mažai želatinos, nes kažkaip labai mažai atrodo, bijau, kad neužstings. g.gif
Taip pat įdomu ar į grietinėlę nereikia pilti grietinėlės standiklio?
Atsakyti
Kozete, želatina ten nurodyta lapeliais (kažkur jau rašiau, kad buvo pirkti Maximose ir visai neseniai mačiau Thomas Philips parduotuvėse) smile.gif Mana labai patinka gaminti su želatinos lapeliais - jokių problemų smile.gif Tai va, kai lapelį užmerki, jis išbrinksta ir jį tiesiog reikia ranka nuspausti, kol nebesisunks vanduo. O želatinos tokio kiekio tikrai užteko. Jeigu per daug želatinos - kremas bus kietas, o čia gaunasi labai purus ir minkštas, bet formą laiko gerai smile.gif

Ir standiklio į grietinėlę nereikia dėl tos pačios priežasties - kad kremas liktų purus ir nekietas 4u.gif
Atsakyti
Ačiū dar kartą už atsakymą, tik neradau lapelių, o dėsiu birią želatiną, tai kiekis turbūt išlieka tas pats? 8g?
Atsakyti
Taip, želatinos reikės 8 g smile.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti kas yra austriu padazas? Ar jo buna pirkti ar ji reikia paciai pasigaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2006 07 24, 12:12)
Noriu pasiteirauti kas yra austriu padazas? Ar jo buna pirkti ar ji reikia paciai pasigaminti?  g.gif



Gal toks tiktų? mirksiukas.gif
Atsakyti
Austrių padažo yra visose didžiosiose parduotuvėse egzotiškų patiekalų ir padažų skyreliuose smile.gif O šiaip vietoje jo galima naudoti Vusterio (Worcestershire)padažą 4u.gif
Atsakyti
o kas cia gaminama su tuo austriu padazu?
Atsakyti