Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

QUOTE(Sonatina @ 2006 08 06, 14:13)
aaagnex, agurkus ir burokėlius tiesiog valgom smile.gif  Marinavimu ir konservavimu neužsiimu (gal kol kas... g.gif ) biggrin.gif 

O obuolius dedu į pyragus, blynus arba irgi tiesiog taip suvalgom smile.gif

konservavimu as ir neturejau omeny, bet as is buroku tik sriuba moku pagamint ir saltibarscius, o dabar is mamos nemazai parsiveziau, gaila, kad suvys kambaryj stovedami, o taip ir nesuvalgysim...
Atsakyti
iškepiau raudonų serbentų-varškės pyragą ir aš
Atsakyti
nerodykit tokiu pyragu blush2.gif
Atsakyti
Sonatina, kai buvau Kaune, nusitrenkiau į tą parduotuvę ir aš doh.gif Ko gero, be reikalo... hihihi.gif Jau tieeeeek prisižiūrėjau, ko manreikia blink.gif Bet kol kas tik silikoninę širdelių formą pirkau, ir joje kepiau tavo makaronų apkepėles su kumpiu ir sūriu tongue.gif Ir skanu, ir gražu rolleyes.gif
Atsakyti
bea, ir kaip pyragas? g.gif

Jutare, aš ten jau tiek pinigų išleidau doh.gif O kiekvieną kartą, kai užsuku, dar visko tiek reikia... lotuliukas.gif

aaagnex, net nežinau, ką patarti... g.gif Nebent galiu pasidairyti kokio recepto... Bet kažkaip ir aš iš burokėlių darau tik sriubą, šaltibarščius, na dar silkę pataluose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 06 rugpjūčio 2006 - 14:55
Dar neragavau, laukiu svečio, kai ateis, paragausim, pranešiu.

Jau paragavom, labai skanus, gaivus. Nors kai kas iš šeimos narių pareiškė, kad per rūgštu. Buvo pasisakiusių, kad vietoj serbentų naudoti kokius persikus ar pan., nes atseit "nu kas mėgsta raudonus serbentus????" Bet iš esmės, skanu smile.gif
Atsakyti
Supratau mastau.gif Atrodo kaip tikras tongue.gif
Atsakyti
Sonatina, turiu tau klausimuką rolleyes.gif Kadangi vakar kepto pyrago senai neliko nei kvapo, lomkės man prasidėjo doh.gif Kažin, jei daryčiau varškės tinginį su trintom braškėm, nebūtų per skystas? g.gif O gal tada kažkiek želatinos dėti reikėtų? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 06 rugpjūčio 2006 - 15:19
Jutare, na net neįsivaizduoju g.gif Nors iš kitos pusės įmaišius trintas braškes į varškės masę turėtų būti visai skanu ir spalva graži rolleyes.gif Dėl želatinos tai nežinau... Gali būti, kad sausainiai nespės sumirkti kaip reikia, jei želatina greitai stings... Gal geriau mėginčiau su tikru sviestu, kuris gerai stingsta... Čia jau tik bandymų keliu gali sužinoti...
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 08 06, 15:02)
Nors kai kas iš šeimos narių pareiškė, kad per rūgštu. Buvo pasisakiusių, kad vietoj serbentų naudoti kokius persikus ar pan.,

Vakar kaip tik kepiau tą pyragą su konservuotais persikais ir be citrinos smile.gif Nešėmės į svečius pas MB šefą smile.gif Tai sulaukiau labai daug pagyrimų, o šefo žmona prašė recepto ax.gif thumbup.gif Tiesa, persikus įmaišiau į varškės masę, o ant viršaus tik užtrupiniavau likusį trečdalį tešlos . Buvo skanu essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 06, 13:25)
lanaa, kaliaropių salotų padažas gana aštrus, bet ne ugninis, nes visgi vasabi atskiedžiamas aliejumi ir kitais padažais...

O inventorius pas mane paprastas smile.gif  Iš tupperware nusipirkau tik želė žiedą, kuriuo naudojausi dar tik kelis kartus... ax.gif  O šiaip pasidariau vos ne nuolatinė šios parduotuvės klientė biggrin.gif
Foliją naudoju retai, daug dažniau kepimo popierių, o dažniausiai silikoninį įtiesalą į skardą - liuks, praktiškai niekas nelimpa, įmetei į indaplovę ir viskas smile.gif



va sitas silikoninis kilimelis mane sudomino, net nebuvau girdejus apie toki. o su tuo specializuotu inventorium, tai ir pas mene panasiai... kaip mano vyras sako, jei dingo zmona parduotuvej, tai 100%, kad prie virtuves rakandu rasi doh.gif lotuliukas.gif

dar norejau paklaust, kaip tu taip graziai dekoratyviai ispurski krema, tesla. ar cia treniruociu deka, ar ten kokie antgaliai "pagerinti"... rolleyes.gif man kazkaip taip graziai neiseina, ale ir mano svirkstas tokis nilabai. sakau gal jau laikas keist butu g.gif
Atsakyti
Vakar gaminau cukiniju pyraga, taciau vietoje tuno dejau vistiena... Buvo labai skanu, o siandiena pabandysiu pagaminti su tunu tongue.gif
user posted image
Atsakyti