Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

noriu paklaust kokio aukscio skardose ar formose kepat pyragus?mano tokia neauksta,galvoju ar neislips man per virsu? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
lanaa, minėtoje parduotuvėje tongue.gif , nusipirkau štai tokį konditerinį maišelį (tiesą pasakius kelis skirtingo dydžio blush2.gif ) ir skirtingų antgalių - tikrai labai patogu smile.gif

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Letta, smagu, kad patiko smile.gif

bielra, pyragas atrodo labai viliojančiai... rolleyes.gif

mmergyte, na paprastai pyrago forma ir yra neaukšta, kokių 2,5 cm aukščio, o tortinė, kurioje kepiau pyragą su serbentais, – 6 cm aukščio...
Atsakyti
Aš šiandie ir vėl kepiau cukinijų pyragą, vėl su kumpiu vietoj tuno hihihi.gif Man labai patinka, kad jis šaltas dar gardesnis ir galima įsidėti į darbą aciuks.gif Šiandie žiemai pridėjau į šaldiklį cukinijų, tai ir žiemą galėsiu smaguriaut essen.gif:
Pietums pagaminau ir vištieną kinietiškai - greitai ir paparastai padaryti ir žiemą produktų bus galima rast thumbup.gif
Keliaunu toliau studijuot Sonatinos valgiaraščio, kad įsidėjimo į darbą meniu būtų platesnis biggrin.gif

O pyragų formą naudoju tradicinę "tortinę" ax.gif



Atsakyti
As sestadieni dariau baklazanus su parmezanu. Pradejau kepti keptuveje- sutrauke visa alieju, suris atsiskyre...susinervinau, bet padariau toki dalyka: dejau i bleka, tepiau, dejau surio misini, veliau dejau baklazanus, vel tepiau marmalu is majonezo, vel dejau surio misini. Iskepe puikiai. Visiems labai patiko!
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 03, 18:06)
renren, o kas konkrečiai nesigavo? g.gif

na ta apacia to trupinelio po kiek laiko sukietejo, gavosi vos ikandama hihihi.gif ir kazkaip ant dugno labai riebu, gal sviesto pritekejo g.gif Kai kepe tai toks grazus buvo-sakiau jau si syki tikrai gausis...ie ne velnio doh.gif lotuliukas.gif ai, gal dar koki bandysiu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 06, 20:22)
mmergyte, na paprastai pyrago forma ir yra neaukšta, kokių 2,5 cm aukščio, o tortinė, kurioje kepiau pyragą su serbentais, – 6 cm aukščio...



mano tik 4 cm cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus dėl varškinio tinginio mirksiukas.gif Tiesiog sesė darė (laaaaabai skanus), tai ji manė, jog tinginys turi būti kietesnis, o aš sakiau, kad būtent ir turi būti panašesnis į tortą. Šiandien jau nieko nebeliko thumbup.gif

Sonatina, o man iškilo kvailas klausimas doh.gif Kaip tu ištrauki pyragą iš formos, kurios šonai nenusiima ir kurio nereikia apversti? Pvz. kalba eina apie pyragą su bruknėmis. Noriu kepti, bet iškilo dilema, kaip gražiai ištraukti iš formos, kad nesubyrėtų blush2.gif Kažkaip tokioje formoje nesu kepusi, bet labai noriu bigsmile.gif

Beje, viskas ką dariau, pavyko puikiai smile.gif O dariau tikrai nemažai bigsmile.gif Ačiūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 06 rugpjūčio 2006 - 20:17
prieblanda, kad pyragas patiko, tai labai smagu smile.gif , bet vištienos kinietiškai tai nepažįstu tongue.gif

taibent1, visai gera mintis kepti orkaitėje smile.gif Bet vis tiek manau, kad per stipriai įkaitinote keptuves, kad sūris taip labai prilipo... g.gif Man iškepė visi gabaliukai kuo puikiausiai... unsure.gif

renren, na net nežinau, ką atsakyti... g.gif O viską darei tiksliai pagal receptą? g.gif

mmergyte, o kokio skersmens tavo forma? Jeigu skersmuo didesnis, tai gal toks aukštis bus gerai?

sesyte, 4u.gif Aš ant tokio iškepusio ir praaušusio pyrago uždedu didelę lėkštę, apverčiu pyragą, tada dedu kitą didelę lėkštę ant pyrago apačios, vėl apverčiu ir nuimu lėkštę nuo viršaus... Na tikiuosi aišku, ką aš čia pribūriau? g.gif smile.gif
Atsakyti
Sonatina, labai aiškiai smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
nu ka dar karteli kepiau greitpyragi su melynem. tik sikart dar prie jo padaza is pieno padariau, tai visai liuks derinukas gavos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 06, 21:22)
taibent1, visai gera mintis kepti orkaitėje smile.gif  Bet vis tiek manau, kad per stipriai įkaitinote keptuves, kad sūris taip labai prilipo... g.gif  Man iškepė visi gabaliukai kuo puikiausiai... unsure.gif

Ne, man suris neprikibo prie keptuves, tiesiog nesilaike ant baklazanu... O orkaiteje suris is virsaus paskrudo, apacioje minkstas- dejau visiems kaip pyraga, buvo super- kazko naujo, visiems labai patiko. Dekui tau. Megstu greitus ir labai lengvus, bet super skanius receptus. Pas tave radau jau tingini, zuvi prancuziskai ir baklazanus (bet orkaitej). Rytoj pabandysiu su cukinija...
P.S. Vyras jau kita diena prase vel zuvi pagaminti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2006 08 05, 11:17)
sonatina as vis gaminu ir bezdzioniauju su fotkem blush2.gif
galiu pavaidint a 4u.gif

user posted image
tinginys

user posted image

user posted image

zuvis

user posted image

essen.gif wacko.gif essen.gif wacko.gif swoon.gif nu tu meduza ir pavarai thumbup.gif ploja.gif ploja.gif

šitame skyrelyje tai turbūt visi apsiseilioją sėdi lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
aš jau bežiūrint storėju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 06 rugpjūčio 2006 - 21:43