Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

šį rytą ir aš kepiau varškėčius
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 03, 10:34)

gerai kad kepiau ryte, gerai išsimiegojus, puikios nuoatikos, nes jei tai būtų vakaras, būčiau tešlą drėbus į kibirą blink.gif žiauriai skysta gavosi ir jokių kukuliukų apvoliojant miltuose nesigavo. viskas lipo prie pirštų - ni vienžo košmaras. bet sakiau, kadangi kepiau ryte, tai vis tik iškepiau - buvo skanu thumbup.gif ir dukrytė nevalgioji suvalgė du varškėtukus thumbup.gif

pažiūrėjau į Sonatinos nuotrauką - nesigavo man tokie putlūs g.gif bet dar kartą kartoju - gavosi skanūs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 04 liepos 2006 - 11:46
QUOTE(krika @ 2006 07 04, 13:44)
šį rytą ir aš kepiau varškėčius

gerai kad kepiau ryte, gerai išsimiegojus, puikios nuoatikos, nes jei tai būtų vakaras, būčiau tešlą drėbus į kibirą  blink.gif žiauriai skysta gavosi ir jokių kukuliukų apvoliojant miltuose nesigavo. viskas lipo prie pirštų - ni vienžo košmaras. bet sakiau, kadangi kepiau ryte, tai vis tik iškepiau - buvo skanu  thumbup.gif ir dukrytė nevalgioji suvalgė du varškėtukus  thumbup.gif

pažiūrėjau į Sonatinos nuotrauką - nesigavo man tokie putlūs  g.gif bet dar kartą kartoju - gavosi skanūs  biggrin.gif

Aš imu pokeliui varškės saują miltų, tiesa mano ranka nedidelė.
Papildyta:
Dar kartą peržiūrėjau Sonatinos receptą. Varšė arba labai riebi arba tas šaukštas labai didelis. Jei varškė liesa ji ima žymiai daugiau miltų.
Atsakyti
man dabar baigia kepti pyragas su spanguolėm. nors maniškis su braškėm biggrin.gif kvepia labai skaniai wub.gif
Atsakyti
Sonatina - tu auksas bigsmile.gif vakar vakare liko tik trys varškėtukai. tai vyrą šiaip ne taip įkalbėjau juos "damušti" (jis pas mane tokių dalykų nevalgo). po kurio laiko atėjo ir sako, a kur dar? doh.gif thumbup.gif

kepu dabar "sagutes" thumbup.gif

gaila kad tas sagutes siaurai pjauščiau. dešrelė iškepė, išplatėjo, tai man truputį tešlos trūksta. bet ai irnesakyk.gif ir taip skanu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 05 liepos 2006 - 08:53
Aš vėl vakar dariau varškinį tinginį ir šįkart viskas gavosi thumbup.gif thumbup.gif Vietoje praeitą kartą naudotų persikų ir braškių šį kartą dėjau braškes ir bananą. Gavosi fantastiškas ir jau baigia išnykti, nes su vyru pasikeisdami kišam nosis į šaldytuvą ir šlemščiam patenkinti blush2.gif
Atsakyti
Sian noriu daryt sagutes. Kiek desreliu reikia vienam teslos pakeliui? Kas daret, pasakykit, please...

Pirkau tarybines dešreles. iš keturių trys buvo sunaudotos. o lakštai g.gif 1,5

QUOTE(krika @ 2006 07 05, 13:03)
Pirkau tarybines dešreles. iš keturių trys buvo sunaudotos. o lakštai  g.gif 1,5

Dekui, Krika! Tai palauk- 1.5 pakio ar laksto?

lakšto lotuliukas.gif

QUOTE(krika @ 2006 07 05, 13:14)

Aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 29, 13:26)
Ačiū, merginos smile.gif

O vakar vakarienei valgėm štai ką rolleyes.gif

user posted image

Kalakutienos vyniotinis su sūriu

500 g kalakutienos (arba vištienos) faršo
1 didelė svogūno galvutė
4 v. š. džiūvėsėlių
100 ml neriebios grietinėlės
1 kiaušinis
1 a. š. druskos
50 ml kapotų petražolių
juodųjų pipirų

Įdarui

200-300 g tarkuoto fermentinio sūrio
100 ml kapotų baziliko lapelių ar petražolių

Užmerkti džiūvėsėlius grietinėlėje. Svogūną smulkiai supjaustyti ir iki skaidrumo apkepinti šlakelyje aliejaus ar sviesto. Sumaišyti faršą su svogūnais ir džiūvėsėliais, dėti kiaušinį, druską, pipirus ir kapotas petražoles, gerai išmaišyti.
Kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, dėti pusę faršo, per vidurį dėti tarkuotą sūrį, sumaišytą su žalumynais, ant viršaus sudėti likusį faršą ir suformuoti vyniotinį.
Kepti iki 175 C įkaitintoje orkaitėje (apatiniame trečdalyje) 45 – 50 min.


Prisigaminau šaltibarščių ir kepu šį kepsniuką thumbup.gif Pagaminti labai paprasta, tikiuosi bus ir labai skanu, bent jau į nuotrauką pažiūrėjus tai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 05 liepos 2006 - 12:42
Kepiau Napaleona didis.gif
oj, kiek man nervu jis kainavo karsta.gif Niekad tokio nekepus, tai ir paplociai kaip plytos atrode ir kremas, vaidenos, kad nei sioks, nei toks, bet galvoju, na ir gerai, sugadinsiu viska iki galo ir tada galesiu ramia dusia ismest ir palikt vyra be torto per jo gimtuka angel_sadangel.gif
Vakar vakare baigiau ruost, o siandien torto beveik neliko mastau.gif essen.gif Ir tikrai skanus thumb_yello.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 26, 11:42)
Šiandien pusryčiams pagaminau štai tokį austrišką patiekalą smile.gif

[KAIZERIO OMLETAS (KAISERSCHMARRN)

1/2 l pieno
250 g miltų
4 kiaušiniai (baltymus atskirti nuo trynių)
druskos
1 v. š. cukraus
razinų

Pieną užkaisti, dalimis suberti persijotus miltus ir nuolat maišyti, kol gausis tiršta košė. Baltymus išplakti su cukrumi iki standumo. Kai košė praauš, įmaišyti trynius ir druską. Tada atsargiai įmaišyti išplaktus baltymus ir razinas.
Plačioje keptuvėje įkaitinti sviestą, supilti pusę tešlos, apkepti apatinę dalį, apversti ir sužnaibyti šakute ar mentele ir kepti, kol iškeps. Taip pat padaryti ir su likusia tešla. Patiekti pabarsčius cukraus pudra. Taip pat skanu su obuolių putėsiais ar bruknių uogiene. Geriau valgyti šiltą.

P. S. razinų nedėjau... Košė gavosi labai labai tiršta... Tad įdėjau dar tris kiaušinius (trynius ir baltymus atskirai)...  Be šiaip tai labai skanu...  rolleyes.gif


o čia kartais ne tas pats receptas kur vokiečiai daro tokį kaip ir desertą- sadžią kiaušinienę su karamelizuotais obuolio gabaliukais? kai buvau kažkada vokeitijoje tai vokiečiai primygtinai siūlė paragauti - buvo tirkai labai skanu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2006 07 05, 13:41)
Prisigaminau šaltibarščių ir kepu šį kepsniuką  thumbup.gif  Pagaminti labai paprasta, tikiuosi bus ir labai skanu, bent jau į nuotrauką pažiūrėjus tai skaniai atrodo  thumbup.gif


Kepsniukas gavosi super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 07 04, 12:44)
gerai kad kepiau ryte, gerai išsimiegojus, puikios nuoatikos, nes jei tai būtų vakaras, būčiau tešlą drėbus į kibirą  blink.gif žiauriai skysta gavosi ir jokių kukuliukų apvoliojant miltuose nesigavo. viskas lipo prie pirštų - ni vienžo košmaras. bet sakiau, kadangi kepiau ryte, tai vis tik iškepiau - buvo skanu  thumbup.gif ir dukrytė nevalgioji suvalgė du varškėtukus  thumbup.gif

vėl kepiau varškėtukus, ir noriu pasakyti, kad gavosi super thumbup.gif gyveni žmogau, ir mokaisi biggrin.gif šį kartą pirkau liesesnę varškę - tai viskas gavosi: ir ne taip lipo tešla prie rankų, ir kukulius ėjo padaryti thumbup.gif

Sonatina, dėkui thumbup.gif
Atsakyti
Dariau žuvį prancūziškai. Skanu 4u.gif
Atsakyti