Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla, autorinės

Sveikos, merginos, reikia jusu pagalbos, gal kuri esate susidurusi su panasia situacija. Noriu padeti individualia veikla pagal pazyma, veiklos rusis - drabuziu pardavimas internetu (drabuzius pirkciau is siuvejos, kuri dirba Lietuvoje pagal savo ind veiklos pazymejima, jinai ir issiustu uzsakymus). Siuo metu esu issiregistravusi is Lietuvos ir gyvenu uzsienyje, veikla vykdyciau nuotoliniu budu. Man paskambinus i vmi del informacijos buvo pasakyta, kad man butina tapti pvm moketoju, nes negyvenu Lietuvoje?! Ar tai tiesa, ar as tiesiog papuoliau ant kokios nors naujokes?? dekui blush2.gif
Atsakyti
Būkit geros mielosios padėkit, nes jau reikia ryt atsakyti. Ogi istorija tokia stoviu Darbo biržoj jau beveik pusę metų na ir man siūlo eiti į dviejų savaičių manikiūro-pedikiūro kursus (kurie prasidėtų jau pirmadienį). Bet po tų kursų dar pusę metų turiu kažkur dirbti. Na ir galvoju imti verslo liudijimą ir noriu sužinoti kokių lengvatų galiu tikėtis, nes dar plius turiu 2,5metų vaiką. Ligonių kasose man sakė esu drausta iki vaikui sueis 8-eri. O kaip su privalomuoju sveikatos draudimu? Ir dar esu girdėjusi, kad galiu gauti pačiam patentui 50%nuolaidą ar tiesa? Šiaip galvoju rodyti jog dirbu tik vieną dieną savatėj tai kiek man VL mazdaug gali kainuoti mėnesiui? Busiu begalo dėkinga kas atsakysite smile.gif
Atsakyti
Galit pasiskaičiuoti

https://www.vmi.lt/c...u-skaiciuokle12
Atsakyti
Laba diena ,
Gal galit naujokei atsakyti y kvailus klausimus smile.gif .

Atsidariau individualia veiklą,naujų rūbų parduotuvėlė.
Iškilo klausimai...

1.Ar parduotuvėje privalau laikyti prekių pirkimo dokumentus?
2. Kokių dokumentų man reikės deklaruojant pajamas?

Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2015 08 21, 12:59)
Laba diena ,
Gal galit naujokei atsakyti y kvailus klausimus smile.gif .

Atsidariau individualia veiklą,naujų rūbų parduotuvėlė.
Iškilo klausimai...

1.Ar parduotuvėje privalau laikyti prekių pirkimo dokumentus?
2. Kokių dokumentų man reikės deklaruojant pajamas?



Visus klausimus atsakyti gali VŠĮ "VERSLI LIETUVA", nemokama linija pradedantiesiems verslininkams :
8 700 77001

www.verslovartai.lt

Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Ar galima pasiėmus sakykim siuvimo paslaugų verslo liudijimą,jam nepasibaigus darbintis siuvėja
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2015 08 30, 11:42)
Ar galima pasiėmus sakykim siuvimo paslaugų verslo liudijimą,jam nepasibaigus darbintis siuvėja

Galima
Atsakyti
Turiu idomia situacija, reikalinga man jusu pagalba, gal kas zinote kaip geriau pasielgti:
Jau antrus metus ( nuo 2014.04) dirbu pagal individualia veikla, 2016.05 planuoju iseiti i dekretines atostogas. O dabar man dar siulo isidarbinti apildomai i UAB.
1. Klausymas, ar galima dirbti dar UAB pilnu etatu, kai turiu individualia veikla?
2. Klausymas, ar isiskaiciuos man gautos pajamos i dekretines ir motynistes pasalpa?

Nezinau, ar verta, man cia apsikrauti papildomais darbais keliems menesiams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lituka: 02 rugsėjo 2015 - 12:34
QUOTE(lituka @ 2015 09 02, 13:33)
Turiu idomia situacija, reikalinga man jusu pagalba, gal kas zinote kaip geriau pasielgti:
Jau antrus metus ( nuo 2014.04) dirbu pagal individualia veikla, 2016.05 planuoju iseiti i dekretines atostogas. O dabar man dar siulo isidarbinti apildomai i UAB.
1. Klausymas, ar galima dirbti dar UAB pilnu etatu, kai turiu individualia veikla?
2. Klausymas, ar isiskaiciuos man gautos pajamos i dekretines ir motynistes pasalpa?

Nezinau, ar verta, man cia apsikrauti papildomais darbais keliems menesiams  g.gif

1. Galima.
2. Ieis pajamos ir is darbovietes.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 02, 12:47)
1. Galima.
2. Ieis pajamos ir is darbovietes.


Aciu labai!
Atsakyti
gal atsakys kuri neseniai pradejus individualia veikla.... ax.gif
kaip greitai jums isdave pazyma apie vykdoma individualia veikla? Na, tarkim nueisiu i mokescius, kad ir kita savaite, uzpildysiu dokumentus, bet pranesiu, kad veikla noriu uzsiimt tik nuo spalio. Isduos pazyma is karto ar tik spali? Esme ta, kad vazinet kuo maziau i ten reiketu. O konkreciai spalio pradzioj tikrai negalesiu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 09 04, 11:30)
gal atsakys kuri neseniai pradejus individualia veikla.... ax.gif
kaip greitai jums isdave pazyma apie vykdoma individualia veikla? Na, tarkim nueisiu i mokescius, kad ir kita savaite, uzpildysiu dokumentus, bet pranesiu, kad veikla noriu uzsiimt tik nuo spalio. Isduos pazyma is karto ar tik spali? Esme ta, kad vazinet kuo maziau i ten reiketu. O konkreciai spalio pradzioj tikrai negalesiu.

Galima viska per elektronine bankininkyste sutvarkyti ir niekur nereikia eiti.
Atsakyti