Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetinės turtai

Na ka, rodausi ir as savo minimalistini krepsiuka - mano vonioj remontai prasidejo ir tenka naudotis draugo vonia, tai visa geri bekraustant ir sufotografavau (nedejau keliu lupu balzamu ir ranku kremu, kur prie lovos/rankinej/masinoj metosi, ranku antibakteriniu skysciu ir visokiu megineliu, grozio irankiu ir pan). Kai ko galetu ir maziau but, bet kolkas patenkinta esama situacija :4u:Palyginau su paskutiniu keltu krepseliu, tai dziaugiuosiu, kad islaikiau ta minimalizma ir dar kai kur apmazinau per siek tiek daugiau nei metus (2015 taip ir nekeliau krepselio).

Dar laukiu parkeliaujant Lily Lolo bronzato+highlighter'io paletes, La Mav kabuki sepetelio ir noriu poros lupu priemoniu (kazko svelnios rozines-alyvines ir barbiskos-pastelines, bet neryskios rozines spalvu) iki pilnos laimes ax.gif Ai, nu ir kvepalu kampeli reiketu papildyt, nes viskas baiginejasi, bet kolkas neatrandu kazko naujo tikrai patinkancio...

Foto daryta telefonu ir kompiuteryje normaliai atrodo, bet kazkodel dingsta dalis ryskumo keliant i foruma g.gif Na bet vistiek bandau kelt...

Veidui:
user posted image
user posted image

Akims (antakiu priemone, blakstienu primer'is ir tusas) ir lupoms:
user posted image

Kvepalai:
user posted image

Sepeteliai:
user posted image
user posted image

Nagu lakai:
user posted image
user posted image

Veido priemones:
user posted image

Kuno priemones:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 15 kovo 2016 - 23:21
Plaukams:
user posted image
Atsakyti
Ms.Blonde, visad smalsu buvo pamatyti Jūsų krepšiuką 4u.gif
Domina atsiliepimai apie La Mav priemones veidui 4u.gif
Atsakyti
Blonde as tikejaus daugiau biggrin.gif Itariu is kitu temu toks ivaizdis susidares... Bet man patinka tokie optimalus...
Kur kides pudra ir bronzeris? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lumi @ 2016 03 16, 10:32)
Domina atsiliepimai apie La Mav priemones veidui  4u.gif


Kolkas efekto nematau, bet neilgai naudoju. Uztai pakankamai suzavejo, kad 2 nemazus uzsakymus pasidariau per nerealu ispardavima.

Foto La Mav sviesinantis kremas, tai dar ir antra i sandeliuka pasiemiau, nes labai lengvas, akimirksniu susigeria i oda, bet drekina puikiai ir man tas padrekinimas iki vakaro jauciasi.
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2016 03 16, 12:26)
Blonde as tikejaus daugiau  biggrin.gif Itariu is kitu temu toks ivaizdis susidares... Bet man patinka tokie optimalus...
Kur kides pudra ir bronzeris?  smile.gif


Na seniau didesni tie mano krepseliai buvo, bet per paskutinius metus labai issigryninau ir pvz su makiazu nebeeksperimentuoju, o dazausi kaip man graziausia. Tai tik priemones/firmas pakaitalioju, bet neapsikraunu. Pora menesiu visko veidui ir kunui po 2 ar 3 turejau, kad nereiketu pas drauga vaziuojant krautis papildomos kosmetines, tai persikrauscius uzsedau tuos ekstra produktus ir sunaudojau.

Kide pudra ir bronzatas siukslinej - nepasiteisino man. Bronzata ir taip retai naudoju, tai kankinausi su nelabai patinkanciu Living Nature, o Kide buvo dar maziau patinkantis ir visai nesusidraugavau su juo. Pudra bandziau naudot vakare lengvai pereidama per veida kazkur einant, t.y. atgaivint makiaza arba pasvelnint skaistalu/bronzato efekta, bet nebuvo malonumo ja naudot, is pareigos naudojau, tai irgi uzmeciau ir ismeciau galiausiai. Kide pudra man per miltine buvo.

Nors Kide highlighter'is tobulas wub.gif Jam jokio priekaisto neturiu, apart kainos. Bet is kitos puses ziurint naudoju as ji kokius 9men ir neipusejau, tai ne tokia ir baisi ta kaina.
Atsakyti
Ou jeeeee..... biggrin.gif Nu krepselis apytustis kiek prisimenu paskutini, bet ir sis saunus drinks_cheers.gif
Kaip patinka sepetelis-veduokle, ar intensyviai naudoji ir su kokiom priemonem?
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 03 16, 11:25)
Kolkas efekto nematau, bet neilgai naudoju. Uztai pakankamai suzavejo, kad 2 nemazus uzsakymus pasidariau per nerealu ispardavima.

Foto La Mav sviesinantis kremas, tai dar ir antra i sandeliuka pasiemiau, nes labai lengvas, akimirksniu susigeria i oda, bet drekina puikiai ir man tas padrekinimas iki vakaro jauciasi.
Papildyta:
Na seniau didesni tie mano krepseliai buvo, bet per paskutinius metus labai issigryninau ir pvz su makiazu nebeeksperimentuoju, o dazausi kaip man graziausia. Tai tik priemones/firmas pakaitalioju, bet neapsikraunu. Pora menesiu visko veidui ir kunui po 2 ar 3 turejau, kad nereiketu pas drauga vaziuojant krautis papildomos kosmetines, tai persikrauscius uzsedau tuos ekstra produktus ir sunaudojau.

Kide pudra ir bronzatas siukslinej - nepasiteisino man. Bronzata ir taip retai naudoju, tai kankinausi su nelabai patinkanciu Living Nature, o Kide buvo  dar maziau patinkantis ir visai nesusidraugavau su juo. Pudra bandziau naudot vakare lengvai pereidama per veida kazkur einant, t.y. atgaivint makiaza arba pasvelnint skaistalu/bronzato efekta, bet nebuvo malonumo ja naudot, is pareigos naudojau, tai irgi uzmeciau ir ismeciau galiausiai. Kide pudra man per miltine buvo.

Nors Kide highlighter'is tobulas wub.gif Jam jokio priekaisto neturiu, apart kainos. Bet is kitos puses ziurint naudoju as ji kokius 9men ir neipusejau, tai ne tokia ir baisi ta kaina.


As komentara apie bronzeri paskaicius tavo anoj temoj-puoliau ji pirkt. Nu bet velnias arba tavo tokia oda pieno baltumo arba mano daaauuug tamsesne nei tavo. Na nesimato man jo ant veido nieko beveik- arba reikia jo daug imti ir sluoksniuot, kad tamsesnis tas rudumas butu. Su mano oda lyginant (visos pudros medium natural) tai man jis atitinka aprasyma-sviesiaodem, atspalvis i pilkuma (as norejau ryzesnio) ir labai svelni ta spalvyte, man reikia pakankamai su juom pavargt, kad bent jau minimaliai matytuos veidas konturuotas...
O highlighteris vis dar noru sarase- dar puspilnius 100%pure ir EM turiu, tai reikia juos pirma isnaudot...
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 03 16, 20:14)
Kaip patinka sepetelis-veduokle, ar intensyviai naudoji ir su kokiom priemonem?


Kolkas nenaudoju jo - lyg bandziau karta highlighter'iui, bet jis toks didelis, tai man nepatogu koncentruotai produkta tept. Reikes pazaist su juo ir atrast paskirti.
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2016 03 16, 20:41)
As komentara apie bronzeri paskaicius tavo anoj temoj-puoliau ji pirkt. Nu bet velnias arba tavo tokia oda pieno baltumo arba mano daaauuug tamsesne nei tavo. Na nesimato man jo ant veido nieko beveik- arba reikia jo daug imti ir sluoksniuot, kad tamsesnis tas rudumas butu. Su mano oda lyginant (visos pudros medium natural) tai man jis atitinka aprasyma-sviesiaodem, atspalvis i pilkuma (as norejau ryzesnio) ir labai svelni ta spalvyte, man reikia pakankamai su juom pavargt, kad bent jau minimaliai matytuos veidas konturuotas...
O highlighteris vis dar noru sarase- dar puspilnius 100%pure ir EM turiu, tai reikia juos pirma isnaudot...


Balta balta as ax.gif Dabar naudoju Laura Mercier 'real sand' spalvos pudra, kuri man tinka puikiai ir neatrodo nenaturaliai, bet yra kiek tamsesne nei mano oda. Na ir dar nusviesejus per ziema esu, o ta spalva pirkau po vasarinio idegio (bet as is minimaliai ideganciu). O kitu pudru vis kokia light spalva perku (arba sviesiausia, arba antra pagal sviesuma).

O dabar pasimeciau apie kuri bronzata kalbi-Kide? Gal tu kita spalva turi, nes lyg jo kelios yra g.gif Nes dabar net perziurejau senas foto ir tikrai jokio pilko atspalvio neturi, kaip tik siltas atspalvis. Bet as ji ir pudra ebay buvau pirkus, tai nebent koks seno leidimo ar neoriginalus papuole (nors nezianu ar padirbinejami sie produktai, o ir sunkiai prieinami ir taip) g.gif Highlighter'i is parduotuves pirkau, bet visu Kide produktu konsistencija man vienoda pasirode, t.y. pakankamai minksti, lengvai pasiima sepeteliu ir pasiima daug.

Del highlighter'io tai dar i Honest Beauty pasizvalgyk - man jis atitinka Kide. HB dar ir pakuote patogesne, kiekis toks pats, o kaina trigubai mazesne. Idejau bloge abieju palyginima - efektas toks pat ant odos.
Atsakyti
Buvo man kazkada kilusi mintis ikelti savo krepsiuka, bet kai pamatau merginus lobynus, tai ir praeina noras. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2016 05 02, 13:30)
Buvo man kazkada kilusi mintis ikelti savo krepsiuka, bet kai pamatau merginus lobynus, tai ir praeina noras.  biggrin.gif

Drasiai kelk mirksiukas.gif tikrai ne pas visas tokie gausus krepseliai ax.gif as taip pat noreciau ikelti,bet vis neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
Ms. Blonde, matau turi Byredo kvepalus plaukams taip? Ar gerai laiko..? Savo nelaimei pauosciau B'Alfrique.. omg... kas per geris.. bet nu 150euru.. sooooooooorry doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 05 02, 19:30)
Ms. Blonde, matau turi Byredo kvepalus plaukams taip? Ar gerai laiko..? Savo nelaimei pauosciau B'Alfrique.. omg... kas per geris.. bet nu 150euru.. sooooooooorry  doh.gif  verysad.gif


50ml kvepaliukus pernai gimtadieniui buvau pasidovanojus. Man jie tada taip skaniai ziemai kvepejo wub.gif , galvojau likuti kitai ziemai pasiliksiu, bet puikiai suejo ir pavasari bei vasara. Iki siol apie juos pagalvoju, bet nesu tikra ar vel noriu, tai per si gimtadieni uzsiprasiau sio kvapo plauku kvepalu. Purskiau ir plaukus, bet taip pat ir ant rubu purskiu - man labai gerai laiko ir dar po keliu dienu ant rubo uzuodziu. thumbup.gif


Beje, jie ir travel size turi - lyg 3 po 10ml, nors irgi nepigu. Bet gal susikooperavus ar radus kas po viena parduoda ir apsimoketu.
Papildyta:
QUOTE(Mopsyte @ 2016 05 02, 14:30)
Buvo man kazkada kilusi mintis ikelti savo krepsiuka, bet kai pamatau merginus lobynus, tai ir praeina noras.  biggrin.gif


Man kaip tik idomu i mazesnius krepsiukus paziuret, nes tada atrodo, kad merginos issigrynine krepseli ir patys paciausi produktai jame.
Atsakyti