Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetinės turtai

QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 05 03, 04:53)
50ml kvepaliukus pernai gimtadieniui buvau pasidovanojus. Man jie tada taip skaniai ziemai kvepejo wub.gif , galvojau likuti kitai ziemai pasiliksiu, bet puikiai suejo ir pavasari bei vasara. Iki siol apie juos pagalvoju, bet nesu tikra ar vel noriu, tai per si gimtadieni uzsiprasiau sio kvapo plauku kvepalu. Purskiau ir plaukus, bet taip pat ir ant rubu purskiu - man labai gerai laiko ir dar po keliu dienu ant rubo uzuodziu.  thumbup.gif

As rimtai mastau apie ju pirkima.. unsure.gif nors, kai ejau pauostyt visai kitoki kvapa isivaizdavau.. kazkaip galvojau, kad lb sunkus ir rytietiski bus.. kazkodel biggrin.gif be tnieko panasaus.. nu tokie skanus.. numirt galima doh.gif
Atsakyti
Blonde palyginus su ankstesniais metais krepsiukas sumazejes. happy.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2016 05 24, 14:08)
Blonde palyginus su ankstesniais metais krepsiukas sumazejes. happy.gif


Aha, sumazejes. Bet pas mane tokiom bangom - issivalau, susimazinu iki minimum krepseli, o po to po truputi prapleciu ir vel paskui mazinu (pvz kai nusibosta turimas prausiklis, pradarau antra ir naudoju pakaitom). Per siuos kelis menesius siek tiek padidejo krepselis, bet dar islaikau gana minimalu.
Atsakyti
Pati megstu paziureti i krepselius, todel imetu ir savo bigsmile.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 11 birželio 2016 - 15:29
QUOTE(LolitCafe @ 2016 06 11, 16:15)

Pagaliau krepselis bigsmile.gif Laukiu kitu daliu. Ar patogus tie stalciukai? Kaip patinka hoola bronzatas?
Atsakyti
Gražu 4u.gif

Kaip patinka NYX maskuoklis ir iš kur tokie stalčiukai? smile.gif
Atsakyti
fainas krepsas smile.gif kaip urban decay naked basics, ar daznai naudoji? ten 1 ar 2? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 06 11, 17:20)
QUOTE(LolitCafe @ 2016 06 11, 16:15)

Pagaliau krepselis bigsmile.gif Laukiu kitu daliu. Ar patogus tie stalciukai? Kaip patinka hoola bronzatas?


Kada nors bus smile.gif

Stalciukai, 2 metu pirkinukas, ilgai noretas ir pagaliau gautas smile.gif Labai patogus thumbup.gif
Hola bronzantas puikus, grazi spalva, jokio ryzumo, gerai pasiskirsto, be belizguciu.

QUOTE(Estela_ @ 2016 06 11, 18:38)
Gražu  4u.gif

Kaip patinka NYX maskuoklis ir iš kur tokie stalčiukai?  smile.gif


Nyx maskuoklis pas mane 04 atspalvio, i geltonuma, 03 lyg labiau i rozine spalva. Siaip neblogas, dabar jau i pabaiga tai kazkaip sunkiai pasiskirsto ir subega. O gal pabandzius Naked jau prie sito nesinori grizti, bet reikia pabaigti.

Stalciukai is Aliexpres, kainavo gal 22 eur, bet verti kiekvieno isleisto euro.


QUOTE(dominica @ 2016 06 12, 11:42)
fainas krepsas smile.gif kaip urban decay naked basics, ar daznai naudoji? ten 1 ar 2? g.gif


Naked Basic2. Pirkau gal kovo menesi, naudoju beveik kasdien. Is pirmo zvilgsnio tokios paprastos spalvos, bet kai uztepi wub.gif nzn kaip jiems pavyko sukurti tokius seselius, bet jie puikus, tikrai verta isigyti. Ateiti planuoju isigyti Gwen Stefani palete.


Siaip ka galiu isskirti is savo kosmetines tai:

Real techniques sponge, bet kokia pudra graziai uztepa, veidas naturaliai atrodo
Paesa ryziu pudra, puikiai pasiskirsto, islaiko matiskuma, nedaro balto veido, ilgai islieka
Iglots gelis, puikus kaip akiu pravedimas ir antakiu gelis
Naked Basic 2 seseliai
Benefit Hola bronzeris
Catrice matinis lupdazis 270
user posted image
Atsakyti
O ką naudojate paakiams maskuoti?
Atsakyti
QUOTE(victory25 @ 2016 06 16, 22:11)
O ką naudojate paakiams maskuoti?


user posted image

Medium light.

Kai kurios produktus dar testuoju, kita menesi gal papildyma imesiu.
Atsakyti
Sveiki,

darydama tvarka savo stalciuose pagalvojau kad ir galiu parodyti savo turtus gal kazkam bus aktualu ir idomu 4u.gif

Mano krepselis kauptas ilgus metus, daugiausia itakotas youtube blogeriu, kurias megstu ziuret kai gaminu ar ilsiuosi ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sepeteliu daugiau nei pacios kosmetikos biggrin.gif O siaip - grazu... nail.gif

Kaip Guerlain pudra bei ZOEVA sepeteliai?
Atsakyti