Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

Sake tos linijos pavadinima bet pamirsau doh.gif tik istrigo kad vasario men.ir bus vyresneliems vaikams,nes man reikia 12metu vaikui ka nors,nera is vaiku skyriaus o sake suaugusiu xs bus didelis,tai liepe neskubeti ir sulaukti vasario men thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2015 01 11, 14:58)
Vasario men.pasirodys nauja Happeak kolekcija thumbup.gif  Atsiras rubeliu ir vyresniems vaikams,bus ir 10-11 metu 12-14,...oi lauksim,nes tikrai dickiai buvo nuskriausti ax.gif




kaip faina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niu jei bus toks grožis kur facebooke, reklamuojasi į parodą susiruošę, tai ir aš laukiu nesulaukiu wub.gif .
Atsakyti
Gal kam pravers informacija ax.gif
Išbandžiau naujo gamintojo Ajajai drabužėlius - man labai patiko wub.gif, vaikas sulaukia pagyrų biggrin.gif Turim siauras juodas kelnes, kimono, palaidinę su rankyte, vilnos šaliką.. Kelnytes skalbiau kartelį - spalva nepakito, kol kas visks gerai. Man jų drabužėliai labai smagūs, ypač gražiai žiūrisi kimono wub.gif
FB jų psl. https://www.facebook...425387504390936
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 13 sausio 2015 - 20:38
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 01 13, 20:37)
Gal kam pravers informacija ax.gif
Išbandžiau naujo gamintojo Ajajai drabužėlius - man labai patiko wub.gif, vaikas sulaukia pagyrų biggrin.gif Turim siauras juodas kelnes, kimono, palaidinę su rankyte, vilnos šaliką.. Kelnytes skalbiau kartelį - spalva nepakito, kol kas visks gerai. Man jų drabužėliai labai smagūs, ypač gražiai žiūrisi kimono wub.gif
FB jų psl. https://www.facebook...425387504390936

Aciuuùuu thumbup.gif Koks rubeliu grozis wub.gif Jau parasiau uzsakyma ,norim visko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Ajajai mes irgi jau senokai isbandem. Tik neskubekit pirkti tos, kuriu vaikai nera kudi. Palaidines ziauriai siauros ir ranka vos eina prakist. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra turinčių iš MODI DU kelnių Rudens vėjo arba Pūkuotuko ? ( dydis 122-128cm) domina visas kelnių ilgis . Gal kuri suteiks tokia info ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 01 15, 10:58)
Ajajai mes irgi jau senokai isbandem. Tik neskubekit pirkti tos, kuriu vaikai nera kudi. Palaidines ziauriai siauros ir ranka vos eina prakist. mirksiukas.gif

Bet kiek aš suprantu ten rūbeliai tik iki 128cm , ne ?
Ištikro labai pikta jau darosi kad neduoda dydžiu 134cm biggrin.gif mano vaikas auga o apsipirkti nebėra kur , Happeak labai jau atsibodo , spalvos tik keičiasi . Palaidines, kepures, kaparėlius visada Happeako dėvime , bet daugiau nėra ką pirkti , kažkaip nebesinori "trenigiukų tik" , kol buvom maži tai liux , antram vaikui ir taip pat pirkčiau , o dabar ....

Tarkim Modi Du nepasižymi didele kokybe , bet modeliukai super , ir va vėl dydžiai kiša koja doh.gif siaubas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 01 15, 09:58)
Ajajai mes irgi jau senokai isbandem. Tik neskubekit pirkti tos, kuriu vaikai nera kudi. Palaidines ziauriai siauros ir ranka vos eina prakist. mirksiukas.gif


Pritariu,turime ir kelnes ir kimono,su jais viskas ok.O marskineliai su ranka labai siauri,mano vaikai nestambus,bet ranka vos prakisom..ir nugaroje nuo judejimo siule isiro,grynai del siaurumo.bet bendrai rubeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2015 01 15, 16:31)
Bet kiek aš suprantu ten rūbeliai tik iki 128cm , ne ?

Planuoja jie jau ir didesnį dydį, netgi rašo jau :
Turimi dydžiai:
86-92
98-104
110-116
122-128
134-140
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2015 01 15, 16:31)
Bet kiek aš suprantu ten rūbeliai tik iki 128cm , ne ?
Ištikro labai pikta jau darosi kad neduoda dydžiu 134cm  biggrin.gif  mano vaikas auga o apsipirkti nebėra kur , Happeak labai jau atsibodo , spalvos tik keičiasi . Palaidines, kepures, kaparėlius visada Happeako dėvime , bet daugiau nėra ką pirkti , kažkaip nebesinori "trenigiukų tik" , kol buvom maži tai liux , antram vaikui ir taip pat pirkčiau , o dabar ....

Tarkim Modi Du nepasižymi didele kokybe , bet modeliukai super , ir va vėl dydžiai kiša koja  doh.gif  siaubas  biggrin.gif

Nuo sausio 8 turi 134-140cm.

QUOTE(Unreal @ 2015 01 16, 10:33)
Pritariu,turime ir kelnes ir kimono,su jais viskas ok.O marskineliai su ranka labai siauri,mano vaikai nestambus,bet ranka vos prakisom..ir nugaroje nuo judejimo siule isiro,grynai del siaurumo.bet bendrai rubeliai thumbup.gif

Aplamai as abejoju ar tie marskineliai su isverstom siulem po keliu skalbimu gerai atrodys. Vistiek po biski yra ir negraziai atrodo apsiskarmalave, o dar buna, kad burbulas is tu siulu susidaro. O nugara rieciasi i virsu. Nu, bet gal nieko bus, kol kas tik karta skalbem. g.gif
Atsakyti
[quote=neatleidziu,2015 01 16, 13:42]
Nuo sausio 8 turi 134-140cm.



bet tik parduotuvej toki dydi turi?nes internete nematau?
Atsakyti