Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(Jutkė @ 2015 01 18, 13:03)
bet tik parduotuvej toki dydi turi?nes internete nematau?


O kur ju parduotuve? As per ju FB pirkau. Fb'e ir apie nauja dydi raso.
p.s. As apie Ajajai, o tu jauciu apie kazka kita biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 18 sausio 2015 - 13:25
QUOTE(neatleidziu @ 2015 01 18, 14:09)
O kur ju parduotuve? As per ju FB pirkau. Fb'e ir apie nauja dydi raso.
p.s. As apie Ajajai, o tu jauciu apie kazka kita  biggrin.gif




aš apie hp lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2015 01 18, 13:31)
aš apie hp  lotuliukas.gif

O siaip dar zaizai ir flaxkids siuva pagal ismatavimus, tai ir didesniems. Pati del 140cm esu teiravusis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Unreal @ 2015 01 16, 10:33)
Pritariu,turime ir kelnes ir kimono,su jais viskas ok.O marskineliai su ranka labai siauri,mano vaikai nestambus,bet ranka vos prakisom..ir nugaroje nuo judejimo siule isiro,grynai del siaurumo.bet bendrai rubeliai thumbup.gif

Kaip idomiai,mes gavom dvi bliuskutes su rankytem,tai tikrai laisvai rankytes lenda ir is plocio nera perspausta,pvz palyginus su Happeak veliurinem bliuskutem,net vaikas atsisako deveti darzelyje ,nes sunku nusirengti sad.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas turit happeak striukytes? Gal zinot 1-2 metu ismatavimus? Ir kaip jos? Aciu.
Atsakyti
Dėl Ajajai
Kadangi mano vaikas smulkus, jam visi jų turimi drabužėliai geri, nei per siauri, nei per platūs ax.gif Ir super atrodo wub.gif
O vat Hppeak tikrai siauresni veliūriniai, nors irgi fainučiai.


Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 01 27, 11:20)
Dėl Ajajai
Kadangi mano vaikas smulkus, jam visi jų turimi drabužėliai geri, nei per siauri, nei per platūs ax.gif Ir super atrodo wub.gif
O vat Hppeak tikrai siauresni veliūriniai, nors irgi fainučiai.

Taip HP veliuriniai labai fainuciai ,tik gaila kad jau labai siauroki,apsirengus graziai atrodo,tik kad paciam vaikui sunku apsirengt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 01 28, 01:08)
Taip HP veliuriniai labai fainuciai ,tik gaila kad jau labai siauroki,apsirengus graziai atrodo,tik kad paciam vaikui sunku apsirengt smile.gif

drinks_cheers.gif turim dvejus, atrodo gražiai, bet pačiam trimečiui labai sudėtinga apsivilkti, nusivilkti - reikalinga suaugusiųjų pagalba smile.gif
Atsakyti
https://www.facebook.../patricijosmada Daug gražių rūbelių vaikams. Pagaliau radau ir sau tinkamą suknelę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 01 15, 10:58)
Ajajai mes irgi jau senokai isbandem. Tik neskubekit pirkti tos, kuriu vaikai nera kudi. Palaidines ziauriai siauros ir ranka vos eina prakist. mirksiukas.gif

Sveikos mamytes, del AJAJAI marskineliu. Pirmi ju buvo su siauresnem rankovem, dabar jau paplatintos ir tikrai super atrodo wink.gif
Atsakyti
Beje, jau nuo vakar Happeake ir Vilniuj yra naujienų mirksiukas.gif .
Yra fainuolės alia džinsinės trikotažinės POP kelnytės thumbup.gif .
Tie mokykliniai rinkinukai tik nuo 6-7 iki 9-10, o suknytės su gražiaisiais printais iki 6-7 metų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 28 vasario 2015 - 17:32
QUOTE(Amrinasta @ 2015 02 28, 18:30)
Beje, jau nuo vakar Happeake ir Vilniuj yra naujienų  mirksiukas.gif .
Yra fainuolės alia džinsinės trikotažinės POP kelnytės  thumbup.gif .
Tie mokykliniai rinkinukai tik nuo 6-7 iki 9-10, o suknytės su gražiaisiais printais iki 6-7 metų .




O kaip tos kelnytes pop jos suprantu trikotazines tik dzinso spalvos?kaip jos realiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 04 kovo 2015 - 08:13