Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

Kaip naujosios happeak brolio kelnes piene?jos plono trikotazo ar storesnio?
Atsakyti
QUOTE(galadriele @ 2015 03 25, 10:15)
Kaip naujosios happeak brolio kelnes  piene?jos plono trikotazo ar storesnio?




vidus kilpinis wink.gif nestoros.mes emem braskes spalvos labaiii fainos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2015 03 26, 22:16)
vidus kilpinis wink.gif nestoros.mes emem braskes spalvos labaiii fainos wink.gif


Aciu, siandien jau gavome, tai ta spalvyte tokia nelabai...tikejaus ryskesnes
Atsakyti
QUOTE(galadriele @ 2015 03 27, 15:17)
Aciu, siandien jau gavome, tai ta spalvyte tokia nelabai...tikejaus ryskesnes

mes geltonas nusipirkom, tai labai faina spalvytė ax.gif bet jo, jei norėjot ryškesnės, tai tikrai ji blanki yra 4u.gif
tik labai įdomiai jų marškinukai - ant 90 cm berniuko 1-2 dydis labai jau apspaustas, o 3-4 ilgos rankovės doh.gif
Atsakyti
[quote=Mergyte <3,2015 03 31, 17:01]
mes geltonas nusipirkom, tai labai faina spalvytė ax.gif bet jo, jei norėjot ryškesnės, tai tikrai ji blanki yra 4u.gif


aha man ir grazi spalvyte drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš atradau naują prekinį ženklą Monomy (https://www.facebook.com/monomykids) bigsmile.gif Man jis buvo lig šiol nežinomas, bet pasikviečiau į svečius ir labai, labai likau patenkinta thumbup.gif Laukiu užsakyto švarkelio savo berniukui thumbup.gif Gal kas jau turit jų produkcijos? Ar čia visoms jis nežinomas? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRĖJA*: 20 balandžio 2015 - 11:51
QUOTE(FRĖJA* @ 2015 04 20, 11:50)
Sveikos, o aš atradau naują prekinį ženklą Monomy  (https://www.facebook.com/monomykids) bigsmile.gif  Man jis buvo lig šiol nežinomas, bet pasikviečiau į svečius ir labai, labai likau patenkinta thumbup.gif Laukiu užsakyto švarkelio savo berniukui thumbup.gif  Gal kas jau turit jų produkcijos? Ar čia visoms jis nežinomas? blush2.gif  biggrin.gif

turim jau nuo pareitos vasaros švarkiuką ir džinsiukus berniukui. Modeliukais labai patenkinta,vaikui irgi patiko. Džinsiukus išaugom, švarkiukas dar geras. Džinso kokybė kažkiek nuvylė. Dabar žiūriu kainos neblogai pakeltos, mes pirkome vos ne dvigubai pigiau:)
Atsakyti
Gal kas galite patarti koki dydi pirkti happeak visureigio kombinezono 8-12men vaikuciui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia28 @ 2015 05 03, 15:05)
Gal kas galite patarti koki dydi pirkti happeak visureigio kombinezono 8-12men vaikuciui?  g.gif


Mums 10men. dar tinka 6-12men happeak kombinezonai smile.gif
Atsakyti
mamytes ar turit kas Ajajai kepures? ar patinka? koki dydi imti 4 metuku lelkai? parekomenduokit dar kokiu brandu, ieskom plonos viengubos kepurytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2015 05 06, 10:10)
mamytes ar turit kas Ajajai kepures? ar patinka? koki dydi imti 4 metuku lelkai? parekomenduokit dar kokiu brandu, ieskom plonos viengubos kepurytes smile.gif

Happeak wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2015 05 06, 11:09)


O kuom Jums jos patinka? nes man tokios skystaliukai biski ir tik kad uzrasas yra ... 4u.gif
Atsakyti