Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Vandene @ 2015 02 17, 14:41)
Mano mažoji žingsniuoja drąsiai dviem kojom jau, laksto po kambarius paskui šunį ir brolį.


Stipruolė mažylė thumbup.gif
Bus kaip mano Agnė - visur bėgte ir visko reikia lotuliukas.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 17, 16:13)
Benas nėjo daržan beveik tris savaites, bronchitas buvo pripuolęs, ale be antibų išsisukom,tai liuks. Dičkis raktikauliu sulaužytu po namus goglinėja, vyras toli, tai kariauju su vaikais.

Na didžiajam kas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 02 17, 15:27)

Na didžiajam kas?  blink.gif

nu nieko, nuo kalnų su snieglente leidos doh.gif lūžo raktikaulis, darė operacija, sukabino kažkokiu geležiu. Nu tai vaikšto dabar namie ranką pasirišęs.
jau apžiūrėjai sūnėną ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 17, 16:47)
nu nieko, nuo kalnų su snieglente leidos  doh.gif  lūžo raktikaulis, darė operacija, sukabino kažkokiu geležiu. Nu tai vaikšto dabar namie ranką pasirišęs.
jau apžiūrėjai sūnėną ?

Nu nieko sau blink.gif blink.gif tai dar darys paskui operaciją, kad tą geležį išimt???
Mačiau bigsmile.gif mažutėlis pupulis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 02 17, 17:20)
Nu nieko sau  blink.gif  blink.gif tai dar darys paskui operaciją, kad tą geležį išimt???
Mačiau  bigsmile.gif mažutėlis pupulis  wub.gif

kad kiba nereikės išimti g.gif nors tiksliai nežinau.

Smagu tie mažuliai...pažiūrėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
Rytinė kava su kiaušiniene bigsmile.gif
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 18, 09:04)
kad kiba nereikės išimti  g.gif  nors tiksliai nežinau.

Smagu tie mažuliai...pažiūrėti  lotuliukas.gif

Dariui kai buvo geležys, tai po kažkiek laiko operavo ir išėmė, tik, kad jam kojoje buvo g.gif
Važiuosiu maudyti šiandien biggrin.gif VAkar paskambinau vakare - net telefonas dreba nuo rėkimo, o man dūšioje taip gera, kad ne mano rėkia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 02 18, 08:50)
Labas rytas
Rytinė kava su kiaušiniene bigsmile.gif

Dariui kai buvo geležys, tai po kažkiek laiko operavo ir išėmė, tik, kad jam kojoje buvo g.gif
Važiuosiu maudyti šiandien biggrin.gif VAkar paskambinau vakare - net telefonas dreba nuo rėkimo, o man dūšioje taip gera, kad ne mano rėkia rolleyes.gif

nu nežinau, kažkaip nieko neminėjo,kad reiks išimti.

O tai ką mama su močiute neapima vyruko, kad net teta turi atlėkti maudyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif ? ir koks tas vardas galutinai ??
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 18, 10:44)
O tai ką mama su močiute neapima vyruko, kad net teta turi atlėkti maudyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ? ir koks tas vardas galutinai ??

Mama - bijo. Močiutė sakė, kad nebenori, kad jau pamiršo ir rankos nebe tos - žodžiu maudys tetukė hihihi.gif
O vardas - jo tas pats kalėdukas doh.gif tik nežinau ar lietuvišku skambesiu ar ir paliks, kad angliškai skambėtų, šiandien važiuos metrikus išimti, tai jau bus aišku kas jis ten per vyrukas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 18 vasario 2015 - 09:55
Smagiai Ingutei - ir leliuką gauna pačiupinėt, ir naktį keltis nereik, ir nerėkia šalia tongue.gif
Nors man tai dar smagu savo šitą lėlę turėti bigsmile.gif

Ji vaikščiot viena pradėjo 9,5 mėnesių, kaip ir broliai, tai mano visi tokie ankstyvi, nekelia nuostabos ax.gif O ji dar anksčiau viską darė, stipruolė, tai jau laukėm, kada įsidrąsins pasileist.

Aš tai dabar užsiknisus misija neįmanoma - užsiskiedžiau vežimo būtent tokio ir ne kitokio, Lietuvoj nerasta nei naujų nei dėvėtų, tai lenkus kibinu. Bet kad jei randu, tai už siuntimą užsiprašo virš 100zlotų, o giminių lenkuos neturiu, kad paimtų. Tai suku makaulę, visokių maklių galvoju, kaip čia gaut pigiau tą vežimą.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2015 02 18, 11:19)


Aš tai dabar užsiknisus misija neįmanoma - užsiskiedžiau vežimo būtent tokio ir ne kitokio, Lietuvoj nerasta nei naujų nei dėvėtų, tai lenkus kibinu. Bet kad jei randu, tai už siuntimą užsiprašo virš 100zlotų, o giminių lenkuos neturiu, kad paimtų. Tai suku makaulę, visokių maklių galvoju, kaip čia gaut pigiau tą vežimą.

tai kas čia per stebuklas, kad visoj LT nėra ? aš tai savo peregu buvau labai patenkinta, pirkčiau vėl tik tokį. ale jau nebent anūkams lotuliukas.gif Nors vaikus auginti - smagus reikalas. Būčiau jaunesnė, tai tikrai dar vieną griebčiau.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 18, 12:57)
Būčiau jaunesnė, tai tikrai dar vieną griebčiau.

Va va "būčiau jaunesnė" hihihi.gif lygiai tą patį galiu pasakyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 02 18, 11:57)
tai kas čia per stebuklas, kad visoj LT nėra ?  aš tai savo peregu buvau labai patenkinta, pirkčiau vėl tik tokį. ale jau nebent anūkams  lotuliukas.gif  Nors vaikus auginti - smagus reikalas. Būčiau jaunesnė, tai tikrai dar vieną griebčiau.


LT nėra, nes čia 2012/2013 metų kolekcija, o dėvėtų nelabai dar pardavinėja šitų, dar matyt naudoja, kas naujus pirko, o aš noriu gi ružavo būtinai doh.gif Apsiklausinėjau LT pardavėjus, jau nebeturi užsilikusių, tai paguglinau ir lenkuos radau nemažai nenaudotų gera kaina, likučius pardavinėja, bet kad nelabai lankstūs jie dėl siuntimo...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2015 02 18, 12:26)
LT nėra, nes čia 2012/2013 metų kolekcija, o dėvėtų nelabai dar pardavinėja šitų, dar matyt naudoja, kas naujus pirko, o aš noriu gi ružavo būtinai doh.gif Apsiklausinėjau LT pardavėjus, jau nebeturi užsilikusių, tai paguglinau ir lenkuos radau nemažai nenaudotų gera kaina, likučius pardavinėja, bet kad nelabai lankstūs jie dėl siuntimo...
user posted image

gražus vežimas, ratai geri, matosi patogus. Man tai aktualu,kad sodynė ar rankena persisuktų,kad matyčiau vaiką.
Ingute, jooo...kur jopšikmat tų metų gauti jaunesniųųųųų doh.gif
Atsakyti