Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Labas,

Kada Danguoliuk pradejo tavo berniukai ir kitu mamu vaikai vaikscioti?
Mano mazas dar nevaiksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2015 02 19, 11:58)
... ir kitu mamu vaikai vaikscioti?

Maniškiai abu ankstyvi. Sūnus 11 mėnesių lauke su batais ir kombinezonu vaikščiojo, dukra taip elgėsi 10 mėnesių.

Laba dienelė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2015 02 19, 10:58)
Labas,

Kada Danguoliuk pradejo tavo berniukai ir kitu mamu vaikai vaikscioti?
Mano mazas dar nevaiksto smile.gif

mano abu pradėjo metų ir mėnesio vaikštinėti. Ale visai gerai, nei jokių guzų nei didelių mėlynių nebuvo, nes jau protaujantys buvo lotuliukas.gif o kiek taviškiui laiko ?
Ale mano užtat kalbėt abu labai anksti pradėjo. Dviejų metų jau pilnai buvo galima susikalbėti žmonių kalba. O jau dabar Benas tai aplamai pliurpalas baisinis, neina užkišti doh.gif nei kokią laidą pažiūrėsi nei kiną - pliurpia ir pliurpia.o jau tų klausimų doh.gif doh.gif
Atsakyti

4u.gif
Ale sveikos visos. Visai jumis apleidau,bet ir jus matau laiko neturit. g.gif
Merginos,kad nesigautu reklama,parasykit man i az jei kuri noretumet ko nors is Vokietijos. Su labai nedideliu antkainiu.Viena jusu krastiete grizta Velykoms i Lt ir parveztu.Bet kaip sako,nenoriu vezti nezinia ko.
Atsakyti
QUOTE(Vlk- Bonn @ 2015 03 26, 13:41)
4u.gif
Ale sveikos visos. Visai jumis apleidau,bet ir jus matau laiko neturit.  g.gif
Merginos,kad nesigautu reklama,parasykit man i az jei kuri noretumet ko nors is Vokietijos. Su labai nedideliu antkainiu.Viena jusu krastiete grizta Velykoms i Lt ir parveztu.Bet kaip sako,nenoriu vezti nezinia ko.

sveika sveika. o kas tas "kas nors " galėtų būti ? Rūbai ? baldai ? maistas ? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif
Vlk- Bonn dėkui už pasiūlymą, bet man neaktualu, kas pora mėnesių parveža iš vokiečių kraštų tai kas man rūpi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 03 27, 13:04)
sveika sveika. o kas tas "kas nors " galėtų būti ? Rūbai ? baldai ? maistas ? biggrin.gif

Labas. Viskas ko norisi.
Atsakyti
Na laba diena,kaip gyvenate ? Kaip vaikiukai auga ? Gal paplepam?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 06 08, 16:16)
Na laba diena,kaip gyvenate ? Kaip vaikiukai auga ? Gal paplepam?

Mirus tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 06 08, 15:24)
Mirus tema  blush2.gif

dievaži cool.gif
ale jau avataras tamstos blink.gif ką čia reiškia ? Nuotaiką ar savijautą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2015 06 09, 14:28)
ale jau avataras tamstos  blink.gif  ką čia reiškia ? Nuotaiką ar savijautą  unsure.gif

Turbūt ir nuotaiką... Ir savijautą... Ir situaciją paskutiniu metu...
Ir žuvies valgymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2015 06 09, 21:50)
Turbūt ir nuotaiką... Ir savijautą... Ir situaciją paskutiniu metu...
Ir žuvies valgymą biggrin.gif

nu blyn tai prasti reikalai unsure.gif o vedi Agnę i daržą ?
Atsakyti