Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

Senoji tema.

Tesiam toliau smile.gif

Del maskavimo Dermablend pabandykit .
Atsakyti
MACIAU REKLAMA BALTMEI SUKURE IR LOREALIS PUDRA
Atsakyti
Vakar kalbejau su viena mergina sergancia Viti tai jai su skydliauke nieko gero , extremaliai mazai hormonu Tiroxino ir triodino ir tt ...
Atsakyti
QUOTE(Dos_Santos @ 2014 05 19, 18:17)
Vakar kalbejau su viena mergina sergancia Viti tai jai su skydliauke nieko gero , extremaliai mazai hormonu Tiroxino ir triodino ir tt ...



ar gali man kas nors padeti?
paaiskinkite nuo ko turetu pradeti?kad suzinociau ar tikrai man yra baltme.
gyvenu uzsienyje..grystu tik Liepa,,gyvenu siauliuose.
ir dabar galvoju kad jau reikia pradeti registruotis pas gydytojus...
taigi gal man kas nors gali padeti,,pagal eiliskuma ka turiu daryti?
busiu labai dekinga 4u.gif
ir dar prie to pacio,ar galima buti ant saules,degintis soliariume,,,beje tepu tepaliuka Vitix
Atsakyti
Labas visoms. Nuo vakar, kai įdegiau, supratau, kad turiu baltmę verysad.gif Baltesnes dėmeles pažastyje ir prie akių buvau pastebėjusi anksčiau, bet nurašydavau kitoms priežastims. O dabar po įdegio labiau išryškėjo, radau ir pabaltavimų po krūtine, ir vidinėse rankų pusėse. Kol kas nedaug, bet... Turbūt tik kol kas.
Beveik visą naktį skaičiau forumo temas apie šia ligą. Tad dabar esu susitaikymo stadijoje, nes kiek suprantu - gydyti pradėti net nėra prasmės - tai nepagydoma, pinigai į balą. Be to - man gavosi paveldėjimas iš mamos.. verysad.gif Turiu dvi dukrytes, dėl jų žinoma taip pat pergyvenu...
O aš taip mėgstu degintis, taip gražu rudas kūnas vasarą, ir taip abydna, et, na dar nesusitaikiau.. 4u.gif
Atsakyti
gal kas daugiau domejotes siais vaistais:

http://vrfoundation....cridinylacetate
Atsakyti
QUOTE(doliaa @ 2014 05 24, 19:39)
Labas visoms. Nuo vakar, kai įdegiau, supratau, kad turiu baltmę  verysad.gif  Baltesnes dėmeles pažastyje ir prie akių buvau pastebėjusi anksčiau, bet nurašydavau kitoms priežastims. O dabar po įdegio labiau išryškėjo, radau ir pabaltavimų po krūtine, ir vidinėse rankų pusėse. Kol kas nedaug, bet... Turbūt tik kol kas.
Beveik visą naktį skaičiau forumo temas apie šia ligą. Tad dabar esu susitaikymo stadijoje, nes kiek suprantu - gydyti pradėti net nėra prasmės - tai nepagydoma, pinigai į balą. Be to - man gavosi paveldėjimas iš mamos..  verysad.gif Turiu dvi dukrytes, dėl jų žinoma taip pat pergyvenu...
O aš taip mėgstu degintis, taip gražu rudas kūnas vasarą, ir taip abydna, et, na dar nesusitaikiau..  4u.gif

Isitirk skydliauke ... ir pradek gert Tirozina su B vitaminais kol dar ne velu .
Atsakyti
QUOTE(Dos_Santos @ 2014 06 10, 23:37)
Isitirk skydliauke ... ir pradek gert Tirozina su B vitaminais kol dar ne velu .



Nesiulyciau Tirozino, neissityrus skydliaukes, asmeniskai man neplytus baltme 15 metu, po tirozino pradejo labai daugintis.
Beja nusipirkau Viticolor, duok dieve kad issitepiau tik viena pirsta, nes taip patamsejo, kad vaikstau kaip su purvinu-ryzu pirstu, ir kazi kada nusiplaus. Kaip jus su juo maskuojate?
Atsakyti
Sveikos, likimo draugės/draugai smile.gif
seniai besidomėjau ar berašiau į šitą temą, nors anksčiau labai domėjausi ir pergyvenau, tad ateidavau išsilieti į forumą smile.gif Dabar esu laiminga ir džiaugiuosi, nes susigyvenau su šia liga 100proc. Man yra 20 metų, vitiligo turiu nuo kokių 12-os. Nėra nei vienos kūno vietos, kurios nebūtų pažeistos baltų dėmių. Iš tiesų, kai atsimenu pačią pradžią, tikrai buvo baisu - pergyvenau, naktimis verkdavau, galvodavau - "o kas mane į žmonas, tokią, dėmėtą, ims?" biggrin.gif bandžiau gydytis, ir natūraliais būdais, pas homeopatus, ir su kremukais visokiais, kur 30ml tūtelė vos ne 200lt kainuoja, ir mama visokius nuovirus ruošė - niekas nepadėjo, kol pergyvenau, nervinausi ir verkiau. Dabar esu tokia pati marga, tačiau šiek tiek mažiau - visą aną vasarą gyvenau viduržemio jūros saloje, kur pasakiau sau, kad man nerūpi tos dėmės, ir aš deginsiuosi ir džiaugsiuosi vasara, ko anksčiau nedarydavau. Iš tiesų, dėmės pradėjo akivaizdžiai trauktis - aišku, atsirado šiek tiek naujų, tačiau pats dėmių plotas sumažėjo kokių 30proc. - atsirado taškelių, pora dėmelių ant nugaros išnyko visiškai, dėmės ties kelių linkiais (kurios man varydavo bene didžiausią kompleksą) taip pat beveik visiškai išnyko. Po tos vasaros supratau,kad sergantiems vitiligo, nereikia saulės vengti - ji kaip tik padeda. aš degindavausi su aliejumi, kuris skatina įdegį ir pamačiau rezultatą. Dabar labai retai kada pagalvoju, kad va, aš sergu vitiligo, esu kitokia ir nelaiminga. Visai tai pamiršau. Plius, mano pagrindinis ginklas prieš bet kokius kompleksus yra savaiminio įdegio kremai - merginos, nebijokit, bandykit,dėmes labai paprasta užmaskuoti su jais! tenka šiek tiek pavargti, kol viską lygiai išsitepi, reikia rūpintis oda, šveisti, drėkinti, tačiau tai atsiperka - savaiminio įdegio kremai sulygina odą, nesimato tokio didelio kontrasto tarp pažeistos odos ir nepažeistos. Tai vat, jei kils kokių klausimų, jei kas norėsit pabendrauti šiaip, liūdesiui užplūdus, rašykite į PM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2014 06 12, 13:19)
Sveikos, likimo draugės/draugai smile.gif
seniai besidomėjau ar berašiau į šitą temą, nors anksčiau labai domėjausi ir pergyvenau, tad ateidavau išsilieti į forumą smile.gif Dabar esu laiminga ir džiaugiuosi, nes susigyvenau su šia liga 100proc. Man yra 20 metų, vitiligo turiu nuo kokių 12-os. Nėra nei vienos kūno vietos, kurios nebūtų pažeistos baltų dėmių. Iš tiesų, kai atsimenu pačią pradžią, tikrai buvo baisu - pergyvenau, naktimis verkdavau, galvodavau - "o kas mane į žmonas, tokią, dėmėtą, ims?" biggrin.gif bandžiau gydytis, ir natūraliais būdais, pas homeopatus, ir su kremukais visokiais, kur 30ml tūtelė vos ne 200lt kainuoja, ir mama visokius nuovirus ruošė - niekas nepadėjo, kol pergyvenau, nervinausi ir verkiau. Dabar esu tokia pati marga, tačiau šiek tiek mažiau - visą aną vasarą gyvenau viduržemio jūros saloje, kur pasakiau sau, kad man nerūpi tos dėmės, ir aš deginsiuosi ir džiaugsiuosi vasara, ko anksčiau nedarydavau. Iš tiesų, dėmės pradėjo akivaizdžiai trauktis - aišku, atsirado šiek tiek naujų, tačiau pats dėmių plotas sumažėjo kokių 30proc. - atsirado taškelių, pora dėmelių ant nugaros išnyko visiškai, dėmės ties kelių linkiais (kurios man varydavo bene didžiausią kompleksą) taip pat beveik visiškai išnyko. Po tos vasaros supratau,kad sergantiems vitiligo, nereikia saulės vengti - ji kaip tik padeda. aš degindavausi su aliejumi, kuris skatina įdegį ir pamačiau rezultatą. Dabar labai retai kada pagalvoju, kad va, aš sergu vitiligo, esu kitokia ir nelaiminga. Visai tai pamiršau. Plius, mano pagrindinis ginklas prieš bet kokius kompleksus yra savaiminio įdegio kremai - merginos, nebijokit, bandykit,dėmes labai paprasta užmaskuoti su jais! tenka šiek tiek pavargti, kol viską lygiai išsitepi, reikia rūpintis oda, šveisti, drėkinti, tačiau tai atsiperka - savaiminio įdegio kremai sulygina odą, nesimato tokio didelio kontrasto tarp pažeistos odos ir nepažeistos. Tai vat, jei kils kokių klausimų, jei kas norėsit pabendrauti šiaip, liūdesiui užplūdus, rašykite į PM smile.gif



Labai dziaugiuosi tavo istorija, kad demeles traukiasi ir esi laiminga. O sakyk tau si liga paveldeta, ar tu ja vienintele seimoje turi?
Na man siaip idomu, nes daug kas kalba apie paveldimuma, nors pas mane seimoje baltme serganciu nera.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2014 06 12, 13:06)
Labai dziaugiuosi tavo istorija, kad demeles traukiasi ir esi laiminga. O sakyk tau si liga paveldeta, ar tu ja vienintele seimoje turi?
Na man siaip idomu, nes daug kas kalba apie paveldimuma, nors pas mane seimoje baltme serganciu nera.

Manyciau, kad pas mane paveldeta - turiu teta, kuri turi sia liga. Esu dariusi tyrimus, viska man tyre, ir nieko neiprasto nerado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2014 06 12, 15:18)
Manyciau, kad pas mane paveldeta - turiu teta, kuri turi sia liga. Esu dariusi tyrimus, viska man tyre, ir nieko neiprasto nerado smile.gif

Saunuole !!!! Tas Vitiligo butent del to ir pleciasi , nes zmones labai stresuoja , tai uzburtas ratas , bet jei pavyksta susigyventi tai super !

As ir pats nesusigyvenciau ...as tiesiog atsisakiau gyventi su tom demem ... bet man ir pasiseke labiau negu Vikingu loto laimejusiems smile.gif

Vienas turkas genetikas tiria Vitiligo ir jam neblogai sekasi gydyt , jau kelis zmones yra isgydes . Reikes tik jo pilno vardo paklaust , nes nzn smile.gif


Stresas zudo ... visus ir viska kas kelia stresa reikia pasalint is savo gyvenimo ...po truputi po truputi . O kartais iskarto nx pasiusti profilaktiskai .

Vienintelio dalyko gaila , kad tirozinas ne visiems padeda :/
Atsakyti