Įkraunama...
Įkraunama...

baimės, kai artėja 30-metis

QUOTE(gustika @ 2014 05 13, 16:02)
Gal,kol galimybes leidzia,visgi geriau merginai rinktis dar laisva,nes su tuo jau lasivu ne kazi kas g.gif Vaikai,praeities sleifas ir visa kita...

Taip, bet kai pagalvojus visi maziau daugiau turim kazkokia praeiti. Vieni turi santuokines skyrybas, kiti nesantuokines.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 05 13, 18:06)
Taip, bet kai pagalvojus visi maziau daugiau turim kazkokia praeiti. Vieni turi santuokines skyrybas, kiti nesantuokines.

issiskyres turi savo pliusu ir savo minusu, sakyciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 05 13, 15:02)
Gal,kol galimybes leidzia,visgi geriau merginai rinktis dar laisva,nes su tuo jau lasivu ne kazi kas g.gif Vaikai,praeities sleifas ir visa kita...


Na va, ir prasideda... "jau laisvas" netinka, dar kažkoks netinka (nors, sakyčiau, visiškai normalu, kad 30 m. žmogus turi praeitį, kurioje ir rimti santykiai), taip ir lieka moterys vienišės, o paskui stebisi, kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 05 13, 17:06)
Taip, bet kai pagalvojus visi maziau daugiau turim kazkokia praeiti. Vieni turi santuokines skyrybas, kiti nesantuokines.

ziurint del ko tos skyrybos buvo biggrin.gif . bet, aisku, tiketis, kad pasakys objektyvia tiesa, naivu biggrin.gif
siaip man butu keisciau kad apie 30 m vyras neturi rimtu santykiu patirties praeityje g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2014 05 13, 20:25)
siaip man butu keisciau kad apie 30 m vyras neturi rimtu santykiu patirties praeityje g.gif

o jei moteris neturi? g.gif irgi keista? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 13, 19:40)
o jei moteris neturi?  g.gif  irgi keista?  rolleyes.gif

taip, keista is tikro. pagalvociau kad kazkas su ja is esmes negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Idioma @ 2014 05 13, 15:34)
Na, ne visi porom, daug turiu draugių virš 30, kurios nei ištekėjusios, nei kokį draugą turi. Ir ką - labai protingai sako, kad joms nereikia vyro ar vaikų, kad jaustųsi vertingos. Jei vyras atsiras ok, vaikai - irgi ok, bet jei ne, tai plaukų nuo galvos nesiraus.


Aš taip, pati savaime galiu jaustis vertinga, bet 100 % laiminga vargu. Nežinau kodėl tas poreikis mylėti ir būti mylimam kai kada nurašomas kaip nenormalus - ką tu, vyras, vaikai, čia juk tokie rūpesčiai, atsuktų kas laiką atgal, būčiau viena žmogus turi būti laimingas savaime ir panašiai. Taip, žmogaus laimė glūdi tik pačiame žmoguje, bet ką daryti, kad vis tik jokia veikla nesuteikia tiek laimės, kaip buvimas su širdžiai artimu žmogumi? Deja, man tai visai skirtingi dalykai ir laimės skalėje sėkmingi santykiai užima tikrai aukštesnę vietą. Kad ir kuo užsiėminėčiau, kad ir kur savo mintis kreipčiau. Man reikia kito žmogaus.

Aišku, mano tikslas nėra šeima vien dėl paties fakto. Man reikia laimingos šeimos, su darniais santykiais. Nesu desperatiška vyro ieškotoja ir kiekviename žmoguje potencialaus vyro neieškau. Po teisybei dar nei vieno vaikino ir neįsivaizdavau kaip savo vyro, vaikų ir dar nenoriu. Nesėdžiu užsidarius namuose, einu ir į pasimatymus, ir savaitgaliais namuose nesėdžiu, turiu savo hobių, turėjau ir tikrai ne vieną simpatizuojantį asmenį, buvo ir žmonių, kuriems tik aš simpatizavau, bet taip niekas neišsirituliojo į gražią draugystę.

Ieškojau šiandien panašios temos, nes šiandien tuo klausimu man užėjęs didelis liūdesys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2014 05 13, 19:32)
Na va, ir prasideda... "jau laisvas" netinka, dar kažkoks netinka (nors, sakyčiau, visiškai normalu, kad 30 m. žmogus turi praeitį, kurioje ir rimti santykiai), taip ir lieka moterys vienišės, o paskui stebisi, kodėl.


O skirtuma tarp zmogaus turincio praeiti ir zmogaus turincio 2 vaikus is tos praeities jauciate?
Vaikai sujungia zmones visam laikui,nesvarbu ar po to tie sutuoktiniai patampa ex'ais.
Dabar uzmetykit mane akmenimis.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 05 13, 14:02)
Gal,kol galimybes leidzia,visgi geriau merginai rinktis dar laisva,nes su tuo jau lasivu ne kazi kas g.gif Vaikai,praeities sleifas ir visa kita...


is savos patirties siam teiginiui nepritariu schmoll.gif

Jau geriau su praeities sleifu, nei kad vis dar laisvas ir nemokantis dalintis gyvenimu su kitu zmoguciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2014 05 13, 23:21)
is savos patirties siam teiginiui nepritariu  schmoll.gif

Jau geriau su praeities sleifu, nei kad vis dar laisvas ir nemokantis dalintis gyvenimu su kitu zmoguciu  ax.gif

O tai jai išsiskyręs (geriausiai kokius porą kartų) ir su dviem vaikais, tai moka dalintis gyvenimu? Manyčiau priklauso nuo žmogaus ir visgi išsiskyrusiems su vaikais manau verta ieškotis analogiško partnerio, irgi išsiskyrusio ir su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 13, 18:12)
issiskyres turi savo pliusu ir savo minusu, sakyciau  rolleyes.gif

O kokie tie pliusai?

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 13, 20:40)
o jei moteris neturi?  g.gif  irgi keista?  rolleyes.gif

Man tai nekeista, juk tik 30. Santykių gal jau turėjo, bet kad neturėjo ypatingai rimtų, nieko nenormalaus nematau. Čia gal prieš 20 metų atrodė keista, kai visi 30-40mečiai jau buvo "seniai" biggrin.gif

QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2014 05 14, 00:21)
is savos patirties siam teiginiui nepritariu  schmoll.gif

Jau geriau su praeities sleifu, nei kad vis dar laisvas ir nemokantis dalintis gyvenimu su kitu zmoguciu  ax.gif

Dalintis gyvenimu išmokstama su laiku ir patirtim, o šleifo niekur į spintą nenukiši. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 05 14, 09:02)
O kokie tie pliusai?
Man tai nekeista, juk tik 30. Santykių gal jau turėjo, bet kad neturėjo ypatingai rimtų, nieko nenormalaus nematau. Čia gal prieš 20 metų atrodė keista, kai visi 30-40mečiai jau buvo "seniai" biggrin.gif

kartais issiskyre zmones kitaip ziuri i santykius, atsakingiau, jeigu, pvz, pasimoko is savo klaidu . aisku, daug priklauso nuo skyrybu niuansu.

cia sutinku, man nei vyras nei moteris, netureje rimtu santykiu iki 30m, itarimo nesukelia. tik aplinkiniai kazkodel megsta klijuoti plevesos etikete arba "kazkas su ja/juo negerai" biggrin.gif
Atsakyti