Įkraunama...
Įkraunama...

baimės, kai artėja 30-metis

QUOTE(gustika @ 2014 05 13, 22:25)
O skirtuma tarp zmogaus turincio praeiti ir zmogaus turincio 2 vaikus is tos praeities jauciate?
Vaikai sujungia zmones visam laikui,nesvarbu ar po to tie sutuoktiniai patampa ex'ais.
Dabar uzmetykit mane akmenimis.


Jeigu prasideda visokie "turi neturėti vaikų", vadinasi, ne taip jau ir norima susirasti širdies draugą, ir tiek. Kiekvienas renkasi prioritetus pats.
Papildyta:
Klijuoti etikečių nereikia, dažniausiai pajuntama juk, kad kažkas žmoguje ne taip. Neseniai pas uošvienę buvo įjungta kažkokia pažinčių laida: vyras, 44 m., bet patrauklus, sportiškas, rimtų santykių iki šiol neturėjo, bet jo šūkis "ieškau moters, kuri mane pažabotų". Na, iš tokio šūkio kaip ir aišku pasidaro, kas per paukštis. O kitas nors ir neturės kažkokios rimtesnės praeities, bet bus subrendęs šeimai, ir tai jausis - iš jo kalbos, elgesio. Analogiškai ir su išsiskyrusiais.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2014 05 14, 11:20)
Jeigu prasideda visokie "turi neturėti vaikų", vadinasi, ne taip jau ir norima susirasti širdies draugą, ir tiek. Kiekvienas renkasi prioritetus pats.
Papildyta:
O kitas nors ir neturės kažkokios rimtesnės praeities, bet bus subrendęs šeimai, ir tai jausis - iš jo kalbos, elgesio. Analogiškai ir su išsiskyrusiais.

Noras draugauti su vyru ar moterimi, neturinčiais vaikų, ir yra prioritetas. Tai brandaus žmogaus mąstymas, žinojimas, ką gali pakęsti, ką mėgti ar mylėti, o ko ne. O kai pačiam žmogui nelabai aišku, kur link jis eina ir su kuo norėtų eiti, ir prasideda smagumėlis, jau vien SM kiek priverkta iš serijos "nekenčiu vyro vaiko".
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2014 05 14, 11:40)
Noras draugauti su vyru ar moterimi, neturinčiais vaikų, ir yra prioritetas. Tai brandaus žmogaus mąstymas, žinojimas, ką gali pakęsti, ką mėgti ar mylėti, o ko ne. O kai pačiam žmogui nelabai aišku, kur link jis eina ir su kuo norėtų eiti, ir prasideda smagumėlis, jau vien SM kiek priverkta iš serijos "nekenčiu vyro vaiko".


Manau, kad tokios moterys, kurios sugeba nekęsti vyro vaikų, apsivedusios su bevaikiais nekęs kažko kito (na, kokių nors vyro draugių ar draugų) - tokioms pirma psichologines problemas spręsti reikia, o ne rinktis "idealų variantą".

O šiaip tai, žinoma, nereikia daryti, kas nesidaro - dažniausiai tai reiškia, kad žmogus netinkamas arba nėra net pasirengta šeimai (jei visuose ieškoma visų pirma priekabių, kuo jis netinkamas, o ne mokomasi priimti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė_gulbė: 14 gegužės 2014 - 12:01
QUOTE(Liebchen @ 2014 05 13, 21:37)
Aišku, mano tikslas nėra šeima vien dėl paties fakto. Man reikia laimingos šeimos, su darniais santykiais. Nesu desperatiška vyro ieškotoja ir kiekviename žmoguje potencialaus vyro neieškau. Po teisybei dar nei vieno vaikino ir neįsivaizdavau kaip savo vyro, vaikų ir dar nenoriu. Nesėdžiu užsidarius namuose, einu ir į pasimatymus, ir savaitgaliais namuose nesėdžiu, turiu savo hobių, turėjau ir tikrai ne vieną simpatizuojantį asmenį, buvo ir žmonių, kuriems tik aš simpatizavau, bet taip niekas neišsirituliojo į gražią draugystę.

Ieškojau šiandien panašios temos, nes šiandien tuo klausimu man užėjęs didelis liūdesys verysad.gif

Kažkaip net graudu paliko paskaičius.
Man tai atrodo, kad labai gerai, kad nesirutuliojo tos simpatijos į draugystę. Kiek atvejų, kai moterys pačios save įtikinėja "na jis visai simpatiškas, dirba, geria su saiku, nu gal visai nieko...", kai iš tikrųjų nėra nei kibirkšties jokios tame, nei bendrų interesų, nei dar ko. Žinau, esu taip darius biggrin.gif Prie nieko gero tai neveda. Arba gyvenimas jums turi paruošęs kažką geresnio, arba laukia, kol išmoksit kažkokią pamoką.

Čia jau labai nusisaldinsiu, bet paskaitykit wink.gif
http://www.elephantj...-emily-bracken/
Atsakyti
QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2014 05 14, 12:54)
Manau, kad tokios moterys, kurios sugeba nekęsti vyro vaikų, apsivedusios su bevaikiais nekęs kažko kito (na, kokių nors vyro draugių ar draugų) - tokioms pirma psichologines problemas spręsti reikia, o ne rinktis "idealų variantą".



Vaikų lygint su draugėm/draugais absurdas. Su vaiku reiks susitikinėti, bendraut su jų mama ir pan., kai nuo draugų vyrą galima atmušt cool.gif
Visai suprantamas noras susirast vyrą be vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Atropa belladonna @ 2014 05 14, 14:37)
Arba gyvenimas jums turi paruošęs kažką geresnio, arba laukia, kol išmoksit kažkokią pamoką.


Auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2014 05 14, 09:00)
Manyčiau priklauso nuo žmogaus ir visgi išsiskyrusiems su vaikais manau verta ieškotis analogiško partnerio, irgi išsiskyrusio ir su vaikais.


Taip,taip,tikrai tiesa.
Pamirsau dar sita fakta prideti.
Idealiausiu varaintu taip,kad i pora sueina zmones,turintys panasu gyv.patirties bagaza.

QUOTE(Vitulka @ 2014 05 14, 14:47)
Visai suprantamas noras susirast vyrą be vaikų.

drinks_cheers.gif apie ka ir kalba.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė_gulbė @ 2014 05 14, 11:54)
Manau, kad tokios moterys, kurios sugeba nekęsti vyro vaikų, apsivedusios su bevaikiais nekęs kažko kito (na, kokių nors vyro draugių ar draugų) - tokioms pirma psichologines problemas spręsti reikia, o ne rinktis "idealų variantą".

O šiaip tai, žinoma, nereikia daryti, kas nesidaro - dažniausiai tai reiškia, kad žmogus netinkamas arba nėra net pasirengta šeimai (jei visuose ieškoma visų pirma priekabių, kuo jis netinkamas, o ne mokomasi priimti).

Jau visai nusišnekate į pievas. Jei panelė žino, ko nori ar nenori, tai ji jau turi psichologinių problemų ir ieško priekabių doh.gif Sakyčiau, kaip tik protingas žmogus, jeigu žino, ko ieško, su kuo nori taikytis, su kuo ne, o ne puola su bet kuo į santykius, bet tik faina tai akimirkai. Skirtinga socialinė padėtis, išsilavinimas, didelis amžiaus skirtumas, skirtinga šeiminė situacija ir t. t. , tai tų pačių psichologų pripažįstamos dažniausios priežastys, kodėl žmonės paskui skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Atropa belladonna @ 2014 05 14, 14:37)
Kažkaip net graudu paliko paskaičius.
Man tai atrodo, kad labai gerai, kad nesirutuliojo tos simpatijos į draugystę. Kiek atvejų, kai moterys pačios save įtikinėja "na jis visai simpatiškas, dirba, geria su saiku, nu gal visai nieko...", kai iš tikrųjų nėra nei kibirkšties jokios tame, nei bendrų interesų, nei dar ko. Žinau, esu taip darius biggrin.gif Prie nieko gero tai neveda. Arba gyvenimas jums turi paruošęs kažką geresnio, arba laukia, kol išmoksit kažkokią pamoką.

Čia jau labai nusisaldinsiu, bet paskaitykit wink.gif
http://www.elephantj...-emily-bracken/


Sakoma, kad rytas už vakarą protingesnis, šiandien jau geriau. Ačiū už šiltą postą. Mintimis pati esu 'kalbėjus' su ta savo būsime meile, klausiau, kur klaidžioja ( biggrin.gif ), laiškas pasirodė artimas smile.gif
Aš puikiai suprantu, kad viskas, kas baigėsi, taip ir turėjo būti. Buvo vienas atvejis, kai dėl didelės ne mano iniciatyvos galvojau, kad gal simpatija ateis vėliau. Buvo labai didelės pastangos mestos, nenorėta paleist, o man nuo pat pradžių buvo daug dvejonių. Kadangi man simpatijos būna, kad iškart ir neateina, porą mėnesių pabuvau. Puikiai suprantu, kad save nuteikinėti yra blogybė, nes šiuo atveju su šiuo žmogumi aš atsiskleidžiau kaip labai bjauri mergina ir negalvojau, kad tokia galiu būti apskritai.
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2014 05 14, 15:21)
Jau visai nusišnekate į pievas. Jei panelė žino, ko nori ar nenori, tai ji jau turi psichologinių problemų ir ieško priekabių  doh.gif Sakyčiau, kaip tik protingas žmogus, jeigu žino, ko ieško, su kuo nori taikytis, su kuo ne, o ne puola su bet kuo į santykius, bet tik faina tai akimirkai. Skirtinga socialinė padėtis, išsilavinimas, didelis amžiaus skirtumas, skirtinga šeiminė situacija ir t. t. , tai tų pačių psichologų pripažįstamos dažniausios priežastys, kodėl žmonės paskui skiriasi.


Psichologinių problemų turi tos, kurios nekenčia vyro vaikų.


Žmonės skiriasi ne dėl paties skirtingumo, o dėl nesugebėjimo priimti skirtumus, susikalbėti, derintis; savaime nei skirtingos patirtys, nei skirtingas išsilavinimas, nei skirtingas šeimos modelis vaikystėje nėra kliūtis - tai netgi gali būti išnaudojama kaip privalumas. Na, o ieškant iki panagių atseit lygiaverčio vyro galima ir sulaukti senatvės vienai, ir suradus negarantuojami neprobleminiai santykiai. Sakyčiau, netgi gali būti tikrai probleminiai, jei žmogus galvoja tik apie tai, ko nori ir ko nenori - nes santykiuose bei auginant vaikus tikrai yra situacijų, kai tenka daryti, ko nesinori. Kaip jau rašiau, manau, tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl dideli individualistai nesukuria šeimos.

Senais laikais žmonės iš viso tuokdavosi susitarus tėvams, ir dalis jų sugyvendavo (manau, tie, kurie buvo lankstūs vienas kito atžvilgiu, mokėjo tausoti jausmus be išskaičiavimų). Nesakau, kad reikia pulti su bet kuo (laimei, galima rinktis), bet kvaila kurtis ilgiausią sąrašą, koks turi būti žmogus; kvaila raginti rinktis tik kuo panašesnį žmogų išoriniais rodikliais. Gatavo varianto, tinkančio visais gyvenimo atvejais, vis tiek nėra, santykius ne tas gerus turi, kuris "teisingai pasirinko" ar pasirinko "idealų", o tas, kas santykiuose dirba, juos kuria, tobulina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė_gulbė: 14 gegužės 2014 - 17:16
Laukine gulbe, senais laikais tevu per prievarta istekinta moteris neturejo kitos iseities tik sugyventi su tuo vyru mirksiukas.gif

Leisiu nesutikti su jumis 4u.gif Sekmingiems santykiams reikia ieskoti panasumu: panasaus poziurio i religija, vaikus ir ju auginima, darba, pinigus, ju leidima, laisvalaikio leidima ir t.t. Ir tai anaiptol nera smulkmenos mirksiukas.gif
Atsakyti
Viename seminare išgirdau gerą pastebėjimą: vienišiai dažnai nusibrėžia tikslą surasti "tinkamą" partnerį, pamiršdami, kad santykiai yra procesas, ne tikslas. Manau, sumanu savyje ugdyti tas savybes, kurios naudingos būtent santykių procesui, o ne siekti "tikslo". Pilna temų visur, kur tik pažvelgsi "nerandu savo žmogaus", "nerandu tos vienintelės" ir pan., kažkaip pamirštama, kad tai tik mažas žingsnelis, svarbiau pačiam būti tokiam, kuris turi potencijos mylėti, būti mylimam, atverti širdį kurtis santykius, nusistatyti prioritetus, kurie tinkami šeimai kurti, o ne žvalgytis per langą ieškant "kur čia tas vyras švariais batais, su aukštuoju, geru darbu ir tobulu manikiūru", maždaug, jei jau toks vyras atsiras, problemos išspręstos.
Papildyta:
QUOTE(Tosk @ 2014 05 14, 17:38)
Laukine gulbe, senais laikais tevu per prievarta istekinta moteris neturejo kitos iseities tik sugyventi su tuo vyru mirksiukas.gif

Leisiu nesutikti su jumis 4u.gif Sekmingiems santykiams reikia ieskoti panasumu: panasaus poziurio i religija, vaikus ir ju auginima, darba, pinigus, ju leidima, laisvalaikio leidima ir t.t. Ir tai anaiptol nera smulkmenos mirksiukas.gif


Oi, jei mano vyras būtų toks pat išlaidus kaip aš, mums būtų **** biggrin.gif

O jei rimčiau... žinoma, tam tikri panašumai būtini, kitaip žmonės net nesusikalbėtų, be jų negalėtų sieti joks intensyvesnis ryšys (nebent seksualinį), tačiau nebūtinas detalus panašumas, galų gale, žmonės juk keičiasi nuolat. Gal protingiau tiesiog konkrečiu atveju žiūrėti kas ir kaip, vadovautis intuicija - jei kažkas nesiklijuoja, neverta kurtis santykių, bei jeigu nuolat ir su visais nesiklijuoja, verta priežasčių ieškoti ir savyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė_gulbė: 14 gegužės 2014 - 17:52