Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

QUOTE(al84 @ 2014 05 06, 21:28)
o ta veline kempine kur isigyti?



nezinau, senukuose turetu turbut buti? gal net maximoj? ten plieno viela, ar kaip ja dar vadint, shveitimui ji naudojama.... tiek puodu, tiek medienos/metalo... atitinkamai ir ipakuota buna, puodams vienaip, svitrinimui kitaip...lietuvisko asortimento as nezinau unsure.gif

https://www.google.c...435.l_RstzP73Uw
Papildyta:
QUOTE(166cm @ 2014 05 06, 21:33)
puiki idėja sendinimo actu  smile.gif


tik sendinant actu reikia butinai uzvashkuoti ar uzlakuoti ar ialiejuoti, nes nuo vandens lieka bjaurios demes veliau....
kaip cia
user posted image
Atsakyti
nu o as tai buciau paprasiusi to zmogaus kuris nueme vinukus, juos grazinti. Stopudovai bus galima dar juos panaudot, tai pasiliko sau doh.gif
grazi kedute 4u.gif
Papildyta:
Nebutinai plieno vilna acte mirkyti. Surudijusiu viniu idekit, tas pats bus. Bandziau pries pora dienu rolleyes.gif
ten kur radau ta minti, uztepa, paskui isdziuvus pasveicia ir aliejuoja/vaskuoja. Nu ir uztepiau pora tu paleciu lenteliu, taaaip pajuodo...Gal per stiprus gavosi. Na pasveitus papilkejo, bet nu negrazus atspalvis, ne tuo labiau ne taip kaip cia ikeltas norimo stalo vaizdas buvo...O tos plieno vilnos as turiu bet gaila gadint rolleyes.gif Beje, pirkus ne LT. Ar pas mus yra, nzn...
Atsakyti
QUOTE(al84 @ 2014 05 06, 19:48)
Pasirodysiu kaip mano vyras padirbejo;-)
user posted image
user posted image

Pirmiausiai vyrui medalį,nes pati vargstu dabar su kėde,tad žinau koks darbas.O sakykite prašau,kaip nuimtas buvo lakas ir ant medžio vis tiek liko senosios spalvos,Tai ką Jus darėte,ar dar balinote ?Nes aš dabar jau pasimečiau,nes priėjau iki tos vietos ,kad nuėmiau laką ir tiek liko tos senosios spalvos.O aš noriu taip pat "išlaužti" sendinimo efektą.Nes dabar nusipirkau lyg"patina' vadinasi,kuri suteikia ta sendinimo efektą.Išanksto dėkoju
Atsakyti
yra Ermitaze tikrai - Steel Wool vadinasi, jei neklystu dazymo irankiu skyriuje ant stelazu sukabintos, buna keliu frakciju, berods apie 15lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(jakuška @ 2014 05 07, 09:59)
Pirmiausiai vyrui medalį,nes pati vargstu dabar su kėde,tad žinau koks darbas.O sakykite prašau,kaip nuimtas buvo lakas ir ant medžio vis tiek liko senosios spalvos,Tai ką Jus darėte,ar dar balinote ?Nes aš dabar jau pasimečiau,nes priėjau iki tos vietos ,kad nuėmiau laką ir tiek liko tos senosios spalvos.O aš noriu taip pat "išlaužti" sendinimo efektą.Nes dabar nusipirkau lyg"patina' vadinasi,kuri suteikia ta sendinimo efektą.Išanksto dėkoju

kokia patina pirkote?
Papildyta:
QUOTE(Zilute26 @ 2014 05 07, 10:30)
yra Ermitaze tikrai - Steel Wool vadinasi, jei neklystu dazymo irankiu skyriuje ant stelazu sukabintos, buna keliu frakciju, berods apie 15lt kainuoja.

nu pas mus mieste ermitazo nera o kai ieskojau pries 3 m kazkur, tai tikrai sake kad nera rolleyes.gif Beje surudije vinys nieko nekainuoja....o cia pirkt daikta sveitimui, kad sugadint... Ai bet tik mano pamastymai cia smile.gif
Atsakyti
[quote=Rutele_S,2014 05 07, 13:09]
kokia patina pirkote?
Papildyta:

Pirkau aš Vilniuje iš "Gritijos" tą patiną (nežinau kaip jinai tiksliau vadinasi,bet jinai ten viena tik buvo kuri priduoda truputi balinimo efektą.
Ir dar patarkite visi kas jau žinote ar po tos"patinos" dar reikia lakuoti ar jau kaip ie ne?Ne čia kaip ir kedutė,karšti gerimai ne bus statomi smile.gif
Išanksto dėkoju ir žinokite,kad daugelis čia tik paskaito ir tikrai pasigroži jau darbais.Net aš pati prisipirkau antikvarinių daiktų ir dabar "dulkinuos" kaip vyras sako.Dabar tik po šveitimo suprantu kodėl tie meistrai tiek daug už darbus ima.
O mes taip pat senus vynukus patys "ištvojom" pagalvojom naujais pakeisim, o dabar matau iš posmų,kad jie taip pat kainuoja.Nors man renovacija tikrai nebranggiai kainuoja,nes pirkom net dviejų rūšių lako nuemėją,nes pirmasis kuris buvo tipo bekvapis,tikrai buvo visiškas "š".Bet kaip juokauju atradau laisvalaikio užsiėmimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jakuška @ 2014 05 07, 07:59)
Pirmiausiai vyrui medalį,nes pati vargstu dabar su kėde,tad žinau koks darbas.O sakykite prašau,kaip nuimtas buvo lakas ir ant medžio vis tiek liko senosios spalvos,Tai ką Jus darėte,ar dar balinote ?Nes aš dabar jau pasimečiau,nes priėjau iki tos vietos ,kad nuėmiau laką ir tiek liko tos senosios spalvos.O aš noriu taip pat "išlaužti" sendinimo efektą.Nes dabar nusipirkau lyg"patina' vadinasi,kuri suteikia ta sendinimo efektą.Išanksto dėkoju


nusipirkit, merginos (ar pasiskolinkit), irankius, ir nereikes jokiu medaliu....
Man restauravimas pasidare malonumas kai nusipirkau elektrini slifuokli ir savarzeliu prisaudytoja.
Vakar kede nusveiciau per pusvalandi max. Vat ta desinej:
user posted image
tik nezinau ka su ja daryt, nes originalai man labiausiai patinka, tik tiek, kad ji prastos bukles, suverzta varztais ir klijuota, teks dazyt kad paslept viska...

Senkint galima ir ant 'senosios' spalvos, niekam ji netrukdys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 gegužės 2014 - 14:29
QUOTE(uups @ 2014 05 07, 14:11)
nusipirkit, merginos (ar pasiskolinkit), irankius, ir nereikes jokiu medaliu....
Man restauravimas pasidare malonumas kai nusipirkau elektrini slifuokli ir savarzeliu prisaudytoja.
Vakar kede nusveiciau per pusvalandi max. Vat ta desinej:
user posted image
tik nezinau ka su ja daryt, nes originalai man labiausiai patinka, tik tiek, kad ji prastos bukles, suverzta varztais ir klijuota, teks dazyt kad paslept viska...

Senkint galima ir ant 'senosios' spalvos, niekam ji netrukdys.

Nu jo šlifuoklis gerai,bet jei daug drožinėjimų yra?Vyras vaiko lovelės tuos pagaliukus su šlifuokliu tvarkė,tai kai kurie liko tikrai neapvalūs smile.gif.O sakykite dabar Jus ką toliau darysite,nes mano kedė panašioje būsenoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jakuška @ 2014 05 07, 13:34)
Nu jo šlifuoklis gerai,bet jei daug drožinėjimų yra?Vyras vaiko lovelės tuos pagaliukus su šlifuokliu tvarkė,tai kai kurie liko tikrai neapvalūs smile.gif.O sakykite dabar Jus ką toliau darysite,nes mano kedė panašioje būsenoje smile.gif

drozinejimus (raizinius?) geriausia cheminem priemonem (tirpikliais) valyt.
As turiu kelias kedes su apvaliais virbeliais rusyj 'lietingai dienai' pasidejus biggrin.gif . Ketinu irgi slifuokliu valyt, tik nespausdama ir kokiu 180 ar net 240 popierium. Aisku, prie sudurimu gal teks ir rankom pasveist, bet vistiek rankom jau tik 'apdaila' lieka, vis ne visi plotai...
Su sita kede nezinau ka daryt... problema turbut ta, kad ji man visai nereikalinga, nezinau kur det, tai ir plano nera....darau vien tam, kad daryt.... Greiciausiai suverzimus varztais uztepsiu medienos shpakliumi ir nudazysiu rema (juodai? baltai? rozine? akvamarinu?) o sedyne pertrauksiu ant virsaus (ji labai geros bukles).
va kazka tokio mastau:
user posted image
user posted image
user posted image
sendintu namie nemegstu schmoll.gif nors paziuret grazu:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 07 gegužės 2014 - 14:58
QUOTE(darbė @ 2014 05 06, 20:26)
Dabartinė
user posted image

O kokia čia plėvelė? ax.gif Na, ne spalva, bet pati plėvelė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darbė @ 2014 05 06, 20:26)
su lygintuvu užlyginau visą paviršių -jokių puslelių nėra ir nebuvo.

Tiesiai ant plėvelės ir dėjote karštą lygintuvą unsure.gif ar kažką dar klojote, kad nesusilydytų? g.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2014 05 06, 12:11)
pirkau sendaiktyne staliuka vaikui prie lovos... net stalciai nesidarinejo  doh.gif  reikejo truputi prie klasikos pritraukt tai ant stalciuku priklijavau medine juostele kad ale filingiukai butu, o kolytem panaudojau nenaudojamas druskine ir pipirine  blush2.gif  galines kojos paprastos  kaladeles....  tiesa susimoviau prieki apacioj nupjovus bet yr kaip yr  doh.gif

Šauni spintelė thumbup.gif (net grįžau nuotraukos išsisaugoti, nes vis stovi akyse rolleyes.gif ). Ir prie lovos kaip dera wub.gif
Atsakyti
Vaivaivaiva, smalsute,

plėvelę pirkau tada Bauhof, bet yra ir Senukuos, kitur. Nežinau kodėl tokią išsirinkau, dar ir rudos truputį pirkta- apačiai, šonam, virš stalčių. Ją galima keletą kartų nuimti kol neužlyginta, per parą sutvirtėja prilipdymas. Lyginau per virtuvinį rankšluostį, pasibandinėjau durų vidinėj pusėj ir tada pirmyn.
Atsakyti