Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

QUOTE(uups @ 2014 05 07, 14:11)
nusipirkit, merginos (ar pasiskolinkit), irankius, ir nereikes jokiu medaliu....
Man restauravimas pasidare malonumas kai nusipirkau elektrini slifuokli ir savarzeliu prisaudytoja.



Kokį el. šlifuoklį naudojate? Galvoju, gal pavyks pritaikyti kokį antgalį prie vyro turimų įrankių g.gif

O tas antrasis įrankis tai gal tokio tipo?
user posted image
Atsakyti
[quote=vinniepooh,2014 05 15, 12:51]
Kokį el. šlifuoklį naudojate? Galvoju, gal pavyks pritaikyti kokį antgalį prie vyro turimų įrankių g.gif

Prie tokio:
http://www.e-senukai...id=000050759669

nusima diskas ir tvirtinasi šis http://www.e-senukai...sdh-oxid_2.html
o tada jau reikiamo stambumo šlifavimo popierius (jis prisilipina su "lipučke")
http://www.e-senukai...is-padas_2.html
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2014 05 15, 09:04)
Beje, uups tai iš viso auksarankė mama. Paveizėjau jūsų albumą, tai net pavydu dėl tokio kūrybiškumo wub.gif

aciu, aciu, ten tik maza dalis,- dar labai graziai mezgu, neriu, dekupazinu, etc, etc...tik neshoku ir nedainuoju lotuliukas.gif
Bet pavydet nereik,- baisus zhveris tas kurybiskumas,- visko jam reik, visko norisi, viska kaupia, viska pradeda ir daznai nepabaiges shoka prie kito....zodziu, bedele rolleyes.gif

QUOTE(zujka @ 2014 05 15, 09:48)

Oho bigsmile.gif
net nezinau nuo ko pradet komentuot bigsmile.gif
Staliuko tai pavyyyydziu tokio senovinio trikampo wub.gif (ir kate trispalve labai grazi).
Mazutis suoliukas superinis gavosi thumbup.gif o kaip ta piesini uzdejai/perpiesei?
Kedziu medziageles labai grazios (ir nepraktiskai baltos,- bus proga greit vel pervilkinet thumbup.gif lotuliukas.gif ). Sunku buvo ta ofisine kede pervilkt? g.gif Mano sunus saviske jau gal beveik ishsedejo, galvoju, gal irgi perrengt reiktu g.gif

QUOTE(vinniepooh @ 2014 05 15, 11:51)
Kokį el. šlifuoklį naudojate? Galvoju, gal pavyks pritaikyti kokį antgalį prie vyro turimų įrankių  g.gif

O tas antrasis įrankis tai gal tokio tipo?
user posted image


as naudoju trikampa rankini. Siaip galima naudoti grazta/drele su atitinkamais priedais. Dar kazkada seniai naudojau lyg diskini pjukliuka/slifuokli/poliruokli nedideli, bet ji, padla, buvo labai sunku suvaldyt ir greit perdege unsure.gif zodziu, senuku asortimenta reiketu perziuret, kazka tikrai galima pritaikyt unsure.gif
antras irankis tokio tipo,tik ne rankinis, nors turiu ir rankini, bet su juo gal kokia kede tik ryzciausi tvarkyt, foteliams ar sofoms ziauriai daug jegu reik (nu, nebent koki vyrishki idarbint).
mano elektrinis tackeris lyg sitas (tingiu eit skaiciuku paziuret)
user posted image
kaz galvoja pirkt ir turi plana daugiau ji vartot, rekomenduoju paziuret kad butinai butu tas atsikises 'snapelis' visoms baldu iduboms ir panasiai.
Papildyta:
QUOTE(zujka @ 2014 05 15, 13:02)

vava, toks tas mano irankis buvo kuri sunku buvo suvaldyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 15 gegužės 2014 - 14:20
uups, koks buvo pačios pirmasis atgaivintas baldelis? Šiaip, įdomu...

Man baisiai patiko ta uups IKEA kėdė su žaismingu lininiu rūbu. wub.gif wub.gif

Et.... rolleyes.gif
Atsakyti
Trafaretą radau googlėj ax.gif atsispausdinau, perkėliau kalkės pagalba ir su statybiniu markeriu ( nenusilpaunančiu) paryškinau. Po to porą kartų su matiniu akriliniu laku užtvirtinau.
Nuo kėdės labai lengvai nusiima tos dalys, kur medžiaga. Aišku nesigavo taip idealiai blush2.gif kaip norėjosi. Bet kadangi ji auganti ir turėtų tarnauti iki mokyklos užbaigimo (bent tikiuosi lotuliukas.gif ), tad pervilkinėti tikrai teks dar:)
Bet šiuo metu taip užsinorėjo šviesių spalvų ax.gif Teptis nesitepa, tik katės plaukai limpa. Bet praeinu su pūkų surinkėju ir psio.
Staliukas buvo viens prie vieno kaip šis http://www.skelbikas...as-1023755.html
tik paviršius jau tragiškas. Kadangi ten faneruotė, tad teko gerokai paplušėti kol priklijavau atšokiusias dalis.
Atsakyti

Taip taip, jei jau įsigyjat šitą aparatą- kabių šaudytoją smile.gif, tai jau geriau iškart kokį galingesnį, nes jei į kokią plokštę šaudysit, tai gali ir neprišauti.
Žodžiu, gaunasi darbas niekinis.
Irgi pradžioj man atrodė, kad ai biškiuką namie pažaisiu, o paskui gavosi, kad jau ir rimčiau susidomėjau.
Tai teko antrą įsigyti.
Atsakyti
Bet gi vien kabių prišaudytojo nepakanka...
Jaučiu, investicijos didelės.
Gobelenas, kabių prišaudytojas, paminkštinimas... Kas dar?

Skaičiuoju mintyse, kiek man gali atsieiti fotelio atnaujinimas pas profą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2014 05 15, 13:39)
uups, koks buvo pačios pirmasis atgaivintas baldelis? Šiaip, įdomu...


pirmas buvo ne tiek 'atgaivintas', kiek 'dekoruotas',- Rast komodele is ikejos pries kokius 6 metus. Nusipirkau ja is ekspozicijos, uz, berods, 5 eurus. Va cia matosi ant juodos spalvos, kaip nesuvaldzhiau to auksciau mineto irankio kampinio slifuoklio ir ishrezhiau gera duobe medienoj. Tada padariau ish tos Rast vat tokia baisybe :
user posted image
ir buvau labai savim patenkinta lotuliukas.gif Gal net kokias 3 dienas lotuliukas.gif
Tada perdazhiau, markeriu nupieshiau 'siules', pakeiciau rankeneles i metalines ir jinai vis dar tebestovi musu prieskambaryj:

user posted image

bet jau jai vel pribrendo laikas pakeist ruba, itariu biggrin.gif
o toks visai visai prikeltas is numirusiuju baldas tai buvo gatvej rasta medine dazais aptaskyta spintele, ja nudaziau zaliai, prisukau ratelius ir pastaciau sunaus kambaryj. Dabartinem akim atrodo baisiai, bet jai irgi yra naujas planas biggrin.gif

QUOTE(zujka @ 2014 05 15, 13:57)
Aišku nesigavo taip idealiai  blush2.gif  kaip norėjosi. Bet kadangi ji auganti ir turėtų tarnauti iki mokyklos užbaigimo (bent tikiuosi  lotuliukas.gif ), tad pervilkinėti tikrai teks dar:)
Bet šiuo metu taip užsinorėjo šviesių spalvų ax.gif Teptis nesitepa, tik katės plaukai limpa. Bet praeinu su pūkų surinkėju ir psio.
Staliukas buvo viens prie vieno kaip šis http://www.skelbikas...as-1023755.html
tik paviršius jau tragiškas. Kadangi ten faneruotė, tad teko gerokai paplušėti kol priklijavau atšokiusias dalis.


nu gal kada ir man i nagus pateks toks staliukas bigsmile.gif o fanera suklijuot tai isivaizduoju kiek darbelio blink.gif
O ta kede kad neidealiai isejo, tai medziaga kalta,- pastebek,- visos sitos kedes aptraukiamos trikotazu, kuris labai gerai priglunda. Reikia kazkokio trikotazo ieskot jei nesinori kampuose rauksleliu g.gif
O kur ta medziaga pirkai? man ji labai grazi wub.gif

QUOTE(Perfect @ 2014 05 15, 14:09)
Bet gi vien kabių prišaudytojo nepakanka...
Jaučiu, investicijos didelės.
Gobelenas, kabių prišaudytojas, paminkštinimas... Kas dar?

Skaičiuoju mintyse, kiek man gali atsieiti fotelio atnaujinimas pas profą blush2.gif


paminkstinimo tai gal ir nereik, jei neissedetas senasis, gal tik to vatalino ar kaip jis ten tas plonas vadinasi tereiks unsure.gif Dar paciu kabiu reikes (sitos irgi labai savo kokybe skiriasi, pastebejau doh.gif ). O toliau jau priklauso nuo paties fotelio konstrukcijos. Greiciausiai prireiks gerai storus audinius siuvancios siuvimo masinos, adatu storam audiniui,siulu. Jei fotelyje darytas 'piping' (isiuta dekotaryvi virvele?- nezinau kaip vadinasi), tai tam dar gali reiketi pirkt gatava pasiuta piping virvele ir pertraukti norimu audiniu (beje, daug audinio surija) arba plastmasiniu specialiu 'virviu', ar siaip paprastu sintetiniu virviu. Dar fotelio 'nugara' gali buti pritvirtinta specialiais metaliniais 'dantimis' suznybanciais audini, tai anuos greiciausiai gali tekt pirkt naujus. Nu, ir jei yra sagutem ispaustas porolonas (tufting), tai ilgos specialios adatos reikes, vielu, sageliu aptraukimui ar gatavai aptrauktu, reikes paprastos plonos medziageles apacios uzdengimui (nes kai nuimi sena ji dazniausiai suplysta) ir pan. unsure.gif
taip geriau pagalvojus tai tikrai nemazai pinigu 'surija' tie pervilkinejimai.... unsure.gif o jei neduokdie dar ten kokias spyruokles reikia pakeist ar is naujo perrist wacko.gif as tai nesistebiu kad kokio senovinio foteliuko atgaivinimas tukstanciais kainuoja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 15 gegužės 2014 - 16:38
QUOTE(uups @ 2014 05 15, 17:33)

karsta.gif uoj....
Suprakaitavau beskaitydama kas laukia fotelio....
Atsakyti

Mano, bet ne pirmas smile.gif

Prieš ir po

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2014 05 15, 16:03)
QUOTE(uups @ 2014 05 15, 17:33)

karsta.gif uoj....
Suprakaitavau beskaitydama kas laukia fotelio....


lotuliukas.gif nutaip, foteliukui teks pakentet, bet paskiau grazus bus bigsmile.gif

QUOTE(šiaurėslapė @ 2014 05 15, 16:47)
Mano, bet ne pirmas smile.gif

Prieš ir  po


uuuu, kokia grazi otomane wub.gif
labai megstu sitoki balda kojoms uzsikraut ax.gif
o kas apacioj? rateliai ar kojytes?
Virsuj tai, itariu, porolonas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(šiaurėslapė @ 2014 05 15, 18:47)

Prieš ir  po


Susinervijau.... biggrin.gif Kaip gražu, šakės 4u.gif
Atsakyti