Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 47

As su prastom naujienom... Snd atsikeliau su 38,5 temperatura, nusigrudau i ligonine, neaisku kas cia darosi, gal gripas. Dabar jau isvis temp. link 40 traukia... Blogai, nes teks chemija atidet. Negana to padare vidaus organu echoskopija ligoninej ir vualia - kaupiasi vel skysciai mazajame dubenyje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 06 05, 17:30)
As su prastom naujienom... Snd atsikeliau su 38,5 temperatura, nusigrudau i ligonine, neaisku kas cia darosi, gal gripas. Dabar jau isvis temp. link 40 traukia... Blogai, nes teks chemija atidet. Negana to padare vidaus organu echoskopija ligoninej ir vualia - kaupiasi vel skysciai mazajame dubenyje sad.gif


laikykis, manau tik komplikacijos po operacijos, viskas susitvarkys, nepanikuojam 4u.gif tuoj gausit vaistelių dozę ir sutvarkys, į ligoninę paguldė?

sposa granatų sultys, tuoj žemuogės bus, labai puikus dalykas, juodieji serbentai, dilgėlių arbata ir pilnavertė mityba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 06 05, 16:51)
laikykis, manau tik komplikacijos po operacijos, viskas susitvarkys, nepanikuojam  4u.gif tuoj gausit vaistelių dozę ir sutvarkys, į ligoninę paguldė?



Negulde. Paleido namo paracetamolio gert ir lovoj gulet.
Atsakyti
[quote=willow,2014 06 05, 15:03]
Karme, jei nėra neigiamų pokyčių jau gerai,gerai nepamenu, o plaučiuose buvo židinių anksčiau?

[quote=Karme,2014 06 05, 16:12]
Liūdna, kad į mano mažą sėkmę niekas nesureagavo
[/quote]

Karme, jūsų žinutę supratau kaip šiokį tokį nerimą, kad nemažėja labiau, plius norėjau pasitikslinti, ar anksčiau plaučiuose buvo? O iš tiesų, tai palaikom jus visa širdim, ir džiugu, kad tyrimai palankūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 06 05, 17:57)
Negulde. Paleido namo paracetamolio gert ir lovoj gulet.


patarimas iš patirties, jei nekris temperatūrą, susirenkat manatkes ir į priėmimą, paguldys 4u.gif Mano galva neužtenka tik paracetamolio, reikia kraują daryt, gal antibijotikų jau reikia. Na mergaitės gal savo patirtim pasidalins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 06 05, 17:30)
As su prastom naujienom... Snd atsikeliau su 38,5 temperatura, nusigrudau i ligonine, neaisku kas cia darosi, gal gripas. Dabar jau isvis temp. link 40 traukia... Blogai, nes teks chemija atidet. Negana to padare vidaus organu echoskopija ligoninej ir vualia - kaupiasi vel skysciai mazajame dubenyje sad.gif

Ka as sakiau? Bet nepanikuojam-tai viso labo komplikacijos po operacijos. drinks_cheers.gif Mano mamai tai kas antra diena trauke tuos skyscius. Trauke ilgai-apie menesi. Nes pradzioj, kaip minejau, trukusi buvo kraujagysle, o paskui kazkokie skysciai is kazkur. doh.gif
Kiek ilgai liepe su tuo paracetamoliu buti? Ar antibu kokiu nors israse? Kada liepe pasirodyti?
As siulau skubiai varyt pas operavusi chirurga, prasytis, kad trauktu skysti. Ligoninej nereikia buti, pakanka stacionariai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 05 birželio 2014 - 17:14
Kastuve, reikia kaip nors patekt į ligoninę ir prie tokios temperatūros reikia jau antibiotikų. Man gydytoja paprastus vaistus iki 38C liepė gertai , virš - liepė kreiptis pas juos. Po krūties v. operacijos daugkam kaupėsi skysčiai, net jau ir pora chemijų praėjus.. Tai traukdavo, duodavo antibiotikų, kartais atsidėdavo chemija kokiai savaitei ir toliau gydydavosi. Taip būna, nesinervint, būk kantri.
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2014 06 05, 15:12)
Skaičiau, kad puikiai kepenis valo pienės.

Kiaulpienių šaknys. Aš jas gėriau. Bet čia daugiau žolininkai rekomenduoja. O šiaip kiek knygų apie žoles turiu, tai jos atseit skatina tulžies darbą. Nu niekaip neįsivaizduoju, kaip aš ją turėčiau skatint jei jos neturiu doh.gif Čia man didelis rebusas g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 05 birželio 2014 - 17:25
QUOTE(Deganti @ 2014 06 05, 16:23)
Šiaip apmąstymui, na kavos pupelės kavamedžio vaisiai, juk taip, tai kuom jos blogiau už pienes  g.gif Abu variantai iš gamtos  bigsmile.gif

Bet kavos pupelės prieš vartojimą yra apdorojamos. Žalių jų nevartojame. Beje kai mano mama susirgo v, natūraliai atsisakė kavos. Sakė, kad jos nebesinori.
QUOTE(Evute* @ 2014 06 05, 16:24)
As taip pat situo tikiu. Bet kaip piene suvalgyt  biggrin.gif  schmoll.gif
Papildyta:

Aš valgau. Man net skanu. Suvalgius, burnoje lieka labai geras skonis.
QUOTE(Karme @ 2014 06 05, 17:12)
Liūdna, kad į mano mažą sėkmę niekas nesureagavo

Sureagavom 4u.gif Aš bebambėdama apie sveikatos sistemą, užmiršau tavo sėkme pasidžiaugti.
QUOTE(willow @ 2014 06 05, 18:24)
Kiaulpienių šaknys.

Kažkas man sakė, kad šaknys, o aš skaičiau, kad pačios pienės. Kaip yra iš tiesų g.gif

Kastuve, pritarčiau tam, jog tau reikia į ligoninę. Esi po operacijos, temperatūra aukšta. Gal tai komplikacijos. Geriau būti arčiau medikų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 05 birželio 2014 - 17:35
Kad niekas nesiule gultis, tik burbejo, ko isvis atvaziavau... Krauja irgi dare, antibiotiku israse, bet patare negert, nes leukocitai normoj. Skambinau chirurgei savo, irgi nieko apie ligonines neuzsimine, sake reikia isgulet.

Be to, po operacijos jau menesis. Tai sako, kad cia temperatura ir operacija nesusije.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 05 birželio 2014 - 17:40
Sveikos, mergaitės 4u.gif
visų pirma noriu palinkėti KUO STIPRESNĖS SVEIKATOS! Kuo daugiau Jums tvirtumo, ryžto ir optimizmo nugalėt ligą! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O aš noriu klausti, gal kas pakomentuosit mano atvejį:
Ca125 - 17 (norma iki 35)
HE4 - 59 (norma iki 140)
jų sąntykis - 11,0 (norma iki 11,4). Rytoj skambinsiuosi savo ginei, bet gi gyvenu mažam miestelyje, tai bijau, kad ji man nieko doro nepasakys. Man jau netoli 40, esu po 4 nepavykusiu IvF'ų stimuliacijų, bijau kad ties čia mano kelias link nestuke.gif nepasibaigtų... unsure.gif

Iš anksti ačiū už bet kokią info! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 06 05, 17:12)
Liūdna, kad į mano mažą sėkmę niekas nesureagavo

Visos sureaguoja ir visos dziaugiasi 4u.gif Tik kai daug aplinkui asaru, viesai dziaugtis kitu kazkaip nejauku. blush2.gif
Bet sirdy mes tikrai dziaugiames uz kiekvieno pagerejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2014 06 05, 18:26)
Sveikos, mergaitės  4u.gif
visų pirma noriu palinkėti KUO STIPRESNĖS SVEIKATOS! Kuo daugiau Jums tvirtumo, ryžto ir optimizmo nugalėt ligą!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O aš noriu klausti, gal kas pakomentuosit mano atvejį:
Ca125 - 17 (norma iki 35)
HE4 - 59 (norma iki 140)
jų sąntykis - 11,0 (norma iki 11,4). Rytoj skambinsiuosi savo ginei, bet gi gyvenu mažam miestelyje, tai bijau, kad ji man nieko doro nepasakys. Man jau netoli 40, esu po 4 nepavykusiu IvF'ų stimuliacijų, bijau kad ties čia mano kelias link  nestuke.gif nepasibaigtų...  unsure.gif

Iš anksti ačiū už bet kokią info!  4u.gif

Sveika, jei normos ribose ir jokių kitų simptomų nėra, tai labai gerai. Tik ne visada tie markeriai informatyvūs ir jais vienais kliautis nereikia.
Atsakyti