Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

QUOTE(Verseckiukai @ 2014 10 02, 11:52)
Labas rytas,

mano kraujo grupe antra. patariama tapti vegetare  ax.gif




Sveikos, mano taip pat antra, skaičiau ir aš kas tinka, kas ne, o apie vegetarizma tai bent jau man tiesos yra, nes mėsos man netrūksta smile.gif Ir sako, kad saldumynų man nereikia, tą ir pastebėjau, kad jei valgau saldumynus, tai svoris labai greit padidėja, bet vegetare aš negalėčiau būt, man vištienos reikia, nes skanu man ji, o kiaulienos galiu nevalgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano tai pirma grupe, nuline, tai raso kad mesa pagrinde valgyt smile.gif mesaede tureciau but. ir kavai ne. ir lygtais pieno vengt...
Atsakyti
as tai noreciau pabandyti ta tyrime kuris rodo koks maistas yra toleruojamas mano irganizmo, o koks nea
Atsakyti
Šiandienos meniu:
Grikiai
vištiena su daržovėm
jogurto stikline
keli trapuciai
keli vistienos saukstai
jogurto stikline
grikiai ir obuolys smile.gif
Atsakyti
Ir mano I (0) grupe,kaip candycandy.Kruopos ne visos tinka,kavos nebegeriu..pieno irgi ne,jei dar varskes valgau.jokie jogurtai manes netraukia,jokie kefyrai:)
Siandiena kiausinis duonos riekeleje keptas
paskui rieke arbuzo
karpio pora kepto gabaliuku su pomidoru
obuolys
pora krepseliu su kumpiu ir suriu
vanduo,arbata,chalvos saldainis doh.gif
kikavaida,o tau nuo obuolio su grikiais misinio pilvo nepucia?
ta tyrima ir as noreciau pasidaryt Verseckiukai...Sako,kad galima issiaiskint,ar maistas tau tinka,ant siulo pasikabint zieda vestuvini,laikyt virs maisto,ir klaust,ar jis man tinka,jei siubuos i sonus,tai netinka,jei link taves ir nuo taves siubuos,tada tinka:)sako,yra,kas taip valgo:)reiks pabandyt rytoj:)
Atsakyti
vivilma, nepučia, skrandis viską gerai toleruoja thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

merginos, pasiekiau 85kg clap.gif nail.gif

o manes netraukia prie mesos, tik vakar suzinojau, kad mano kraujo grupei mesa netinkama. taigi vadovaujuos savo organizmu. zuvi dar galiu, bet mesa jau nebetraukia


QUOTE(vivilma @ 2014 10 02, 21:38)
I
ta tyrima ir as noreciau pasidaryt Verseckiukai...Sako,kad galima issiaiskint,ar maistas tau tinka,ant siulo pasikabint zieda vestuvini,laikyt virs maisto,ir klaust,ar jis man tinka,jei siubuos i sonus,tai netinka,jei link taves ir nuo taves siubuos,tada tinka:)sako,yra,kas taip valgo:)reiks pabandyt rytoj:)


va cia tai geras, reiks pabandyti bigsmile.gif

as rytoi vel iskrendu i LT, dziaugiuos bet ir bijau vien del maisto. bijau kad nerasiu to ka valgau, o idejau labai daug pastangu kad sugristi prie 85 po atostogu. Palinkekit man sekmes, nes bus tikras isbandymas man.
Atsakyti
Verseckiukai, sekmes tau didžiausios! 4u.gif
Atsakyti
Šiandienos meniu:
grikiai
3 trapučiai su varškės užtepėle
troškintų daržovių mišinys
keli trapučiai
sauja saulėgrąžų
Atsakyti
Na,ka,Kikavaida ziuriu,jau i prota atejo,aciu dievui lotuliukas.gif
Verseckiukai,sekmes tau smile.gif viskas bus gerai thumbup.gif
o as ka,ryte pora gabaliuku karpio
paskui arbuzo gabalas
ryziai su darzovemis,pora kasniu kiaulienos blush2.gif
arbuzo gabalas
varske su uogienes sauksteliu g.gif
kazko ner meiles lieknejimui doh.gif isejo kazkur doh.gif ka daryt? doh.gif kaip sustojau ,taip ir stoviu,nesuprantu..nervas jau kyla....
Atsakyti
Labas rytas, atėjau atėjau į protą lotuliukas.gif pagaliau išaušo mano diena! drinks_cheers.gif
Na kaip tai nebėra? unsure.gif Norit grįšt į buvusį svorį? mirksiukas.gif
Atsakyti
vivilma, jau daug numetei ir superine atrodai smile.gif first.gif dabar gal leciau kris, o dar ziema arteja, organizmas prasys daugiau maisto smile.gif ir orai, pas mane jau lyja siandien , nemegstu lietaus, slapia, vesu.. brr.. saule daugiau nuotaikos priduoda .

as tai antradieni iskrendu i lietuva. jauciu bus ir cepelinu ir visko biggrin.gif
na kaip nors gal atsilaikysiu. svarbu neapsiryt. biski galima.


.. ar jus merginos neziurit rusisku ekstrasensu musio? jau galima parsisiust naujas dvi serijas. man tai super laida. ziuriu visados biggrin.gif pries pos pora dienu ziurejau ir lanka sukau, tai dar sonai skauda, senai bebuvau sukus...
Atsakyti