Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių kamarėlėje

QUOTE(_una_ @ 2015 02 18, 00:01)
Vanduo gal visur panašus tongue.gif . Gal galėtum pasakyt į kokius parametrus verta atkreipt dėmesį?


Deja ir vanduo nepanašus, tik tiek, kad vanduo smile.gif Nemačiau niekur čia du viename, tik atskiras. Jokių du viename, nes nepadaro tiek darbo kiek reiktų. Ne vienas iš pažįstamų tai atrado ant savo kailio. Jei yra vietos trūkumas, tai yra mašinos, kur dedasi viena ant kitos. Nemačiau niekur čia kondencacinės, tik ventiliacinės, net butuose, bet butuose nėra kiekviename bute, o būna atskira skalbykla visam namui rūsyje ar atkiras pastatas namų kompleksui. Kita sistema.

Jau įprotis yra rūšiuoti skalbinius ir tikrai ne visus dedu į džiovyklę. Tų, kurių nededu, tai iškarto ant pakabos ir išdžiūna per kelias valandas namuose. Aišku skalbykloje turiu vietą tokiems iškabinti, ne ant sofkutės džiovinu.

Džiovinimui naudoju tokias specialias servetėles, kad drabužiai nesielektrintu.
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Sauramo @ 2015 02 18, 13:59)
Nemačiau niekur čia du viename, tik atskiras.

Džiovinimui naudoju tokias specialias servetėles, kad drabužiai nesielektrintu.

Va, matai, ir turi ką pasakyti tongue.gif .

Įdomiai su servetėlėm - įmeti į būgną džiovindama ar kiekvienam rūbui duodi į kišenę biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _una_: 18 vasario 2015 - 15:15
QUOTE(_una_ @ 2015 02 18, 15:15)
Įdomiai su servetėlėm - įmeti į būgną džiovindama ar kiekvienam rūbui duodi į kišenę biggrin.gif ?

Vieną servetėlę į būgną su drabužiais. Ai, dar tas servetėles kai kas naudoja ir batamas, per naktį įkiša ir prakaito kvapą išima smile.gif
Atsakyti
Turiu Electrolux steamsystem.Nežinau,kaip gyvenau be džiovyklės g.gif Jau vien dėl dulkių ir pūkų surinkimo,audinių atšviežinimo funkcijos verta.Nekalbant apie tai,kad susitaupo džiovinimo vieta ir laikas.O 2x1 ir aš nepatarčiau.
Atsakyti
Mes kas sav. prasukam antklodes, pagalves... kad ištrauktu dulkes, o ir alergologai labai rekomenduoja džiovykles dėl šios funkcijos alergiukams.
Dėl vietos stokos mes pastatėm džiovyklę ant skalbimo mašinos vonioj

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, gerosios mano patarėjos. Vadinas variantas du viename tikrai atpuola - niekas neišbandę ir visi žino, kad blogai. Manau, reikia pirkti naują skalbyklę ir dėvėtą džiovyklę mastau.gif , ilja sakė visai sėkmingai naudoja, o paskui bus matyt. Belieka nuspręst kurio firmos rinktis (nors čia gal kaina bus pagrindinis rodiklis hihihi.gif ).
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2015 02 19, 09:23)
Dėl vietos stokos mes pastatėm džiovyklę ant skalbimo mašinos vonioj

Labas rytas  4u.gif

mes irgi bigsmile.gif

O jus pagalves skalbiate pries tai ar kaip? nes pagalviu niekad nekisau, kaldras tai jo.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 02 17, 22:01)
Meistrai sako, kad tokios greit susidėvi. Galvojau, gal kuri išbandžius, pasakytų, kiek tas greit užtrunka ax.gif .

As jau pati septintus metus naudoju 2in1, o jau pacioj pradzioj nejo isguglint to modelio - seniai nebegamina doh.gif lotuliukas.gif . Tai va dabar jau gal ir keisciau. Bet ir tai, but vyras ukiskas, sutvarkytu irnesakyk.gif .
Gyvenu bute, tikrai nebutu kur 2 atskiriem gargaram padet, tai ieskociau vel tik 2in1 ir galvos net nesukciau. Dar net geriau lotuliukas.gif , nereikia perkelt is vienos vietos i kita - baige skalbtis, prasideda dziovinimas assa.gif .

QUOTE(_una_ @ 2015 02 19, 09:45)
niekas neišbandę ir visi žino, kad blogai.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 02 19, 11:45)
niekas neišbandę ir visi žino, kad blogai
kodėl, turėjo sesė, tai kaskart skundėsi, kol į kaimą neišvežė, ten sueina kaip skalbyklę, nes padžiauna lauke ar prie pečiaus


QUOTE(SuperBaba @ 2015 02 19, 12:25)
mes irgi bigsmile.gif

O jus pagalves skalbiate pries tai ar kaip? nes pagalviu niekad nekisau, kaldras tai jo.
mes prasukinėjam sausas, nes vaikai kaip alergiški, tai džiovyklė ištraukia visas dulkes, erkes užmuša (nemačiau jų, bet alergologė sakė biggrin.gif )
O skalbt tai skalbiam ir džiovinam, tik pas mus ne pūkinės dėl tos pačios priežasties
Atsakyti
Aš neturiu alergiškų žmonių savo namuose, bet kartą per mėnesį tikrai įkišu visus patalus į džiovyklę pakaitinti, išpurėnti ir kitaip atgaivinti, dar eterinio alejaus kelis lašus įlašinu, tai kaip naujos pagalvės. Dėkui, nataliuncik, kad dėl alergenų priminei, tai bus dar viena priežastis kodėl gerai darau thumbup.gif

Kai kurių dalykų ir nenoriu išbandyti, gerai, kad kiti pasidalina savo patirtimi.

Praėjusią vasarą turėjau svečių iš LT savaitei. Išsiplovė drabužius ir sako, o kur džiauti, mes džiovyklės nenaudojam, sugadina drabužius. Aš pažiūrėjau į etiketes, jose nemačiau nieko stebuklingo ir pasiūliau atpirkti visus drabužius, jei po mano džiovyklės jie bus sugadinti. Akis išpūtė, kad drabužiai ne tik sausi, bet purūs ir tiesiai ant pakabų kabinami, nereikia net lyginti. Paskui ir paaiškėjo, kad turi 2in1 smile.gif Aišku, paskui pasidarė išvadą, kad amerikietiški daiktai geresni, ne tai, kad Lietuvai visas šlamštas atitenka ir toliau liko prie savo nuomonės, kad ne 2in1 kaltas, bet iš esmės, kad visas pasaulis Lietuvą laiko trečia šalimi. Šitos vietos jau nebandžiau nei keisti, nei atpirkti, nemoku blush2.gif

Mano pirma skalbimo mašina, prieš beveik 20 metų, turėjo džiovinimo funkciją, bet ji nebuvo 2in1. Bent taip jos nevadino. Tai tik drėgmę šiek tiek išimdavo, bet tikrai ne džiovinimas. Dabar tokio lygio iš skalbimo mašinos išimu. Kai kitą pirkau, tai žiūrėjau, kad nebūtų tokių nereikalingų funkcijų, kurios nelabai ką ir padaro. Bet per tą laiką tai skalbimo mašinos stipriai pasikeitė. Aš taip manau.

Dar, LT mūsų kaimynas skalbimo mašinas remontuodavo, firmą turi, tai sakė, kad 2in1 greičiausiai gendančios mašinos, tą pamenu. Sakė ir kurių nepirkti, bet jau mano galvoje tiek nebelikę, o gaila sad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti