Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (17 tema)

Mielosios,
girdėjau, kad OV testai gali rodyt ankstyvą nėštumą. Ar teisybė? Man rodo teigiamą, nors vaisingom dienom vėlu labai labai (greit turi būt mėnesienos).
Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2015 11 15, 21:37)
Mielosios,
girdėjau, kad OV testai gali rodyt ankstyvą nėštumą. Ar teisybė? Man rodo teigiamą, nors vaisingom dienom vėlu labai labai (greit turi būt mėnesienos).

Visu pirma OT nera skirti nustatineti nestumui. Yra teorija, kad LH ir HCG hormonai yra 'a la' panasus hormonai, todel OT ir gali fiksuoti nestuma. Taciau tai tik teorija. Taip pat ne visom OT buna teigiamas kai jos laukiasi. Kai kurioms moterims buna pries mmm vel siek tiek pakyla LH ir OT paryskeja.
Antra, velyva ovuliacija taip pat tiketina jeigu ciklai nera reguliarus arba iki db nebuvo uzfiksuota LH banga OT pagalba.
As pati pastojau su labai labai velyva ovuliacija. Mano ciklai metus laiko buvo 29-31CD. Taciau paskutiniji cikla ovuliacija ivyko tik 34CD (OT nedariau, tik matavau BT).

Tad meskit salin ovuliacinius testukus jeigu laukiat teigiamo NT 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už ats.
Kadangi ciklas kiek durniuoja, tai nusipirkus OT sekančiam, pagalvojau pasidarysiu "ant durniaus" kartu su NT, tai nustebau užtat, galvoju, kas per gaidys čia dabar daros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 11 16, 00:05)
As pati pastojau su labai labai velyva ovuliacija. Mano ciklai metus laiko buvo 29-31CD. Taciau paskutiniji cikla ovuliacija ivyko tik 34CD (OT nedariau, tik matavau BT).


Oho.. kaip velai blink.gif mano ciklai 36d buna dazniausia.. plius minus.. siandien 23cd ir nieko verysad.gif gal ir kokia velyva bus.. sakiau darysiu ot iki mmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 16 lapkričio 2015 - 15:23
QUOTE(amberr. @ 2015 11 16, 14:23)
Oho.. kaip velai  blink.gif mano ciklai 36d buna dazniausia.. plius minus.. siandien 23cd ir nieko  verysad.gif gal ir kokia velyva bus.. sakiau darysiu ot iki mmm

Labai jau velyva si ovuliacija buvo. Bet nesvarbu kaip velyva, svarbiausia kad sekmingai pastojau smile.gif
As taip pat patarciau nemesti OT ir daryti kol uzfiksuosi arba ateis mmm. Nes mano atvejis parodo, kad vietoj mmm vis tik O galima aptureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2015 11 15, 23:20)
Ačiū už ats.
Kadangi ciklas kiek durniuoja, tai nusipirkus OT sekančiam, pagalvojau pasidarysiu "ant durniaus" kartu su NT, tai nustebau užtat, galvoju, kas per gaidys čia dabar daros biggrin.gif

siaip jau kai laukiausi mano OT buvo labai labai teigiamas. Dariausi durniuodama, bet pasitvirtino teorija, kad OT nestumo meu buna teigiamas
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 11 16, 20:51)
Labai jau velyva si ovuliacija buvo. Bet nesvarbu kaip velyva, svarbiausia kad sekmingai pastojau smile.gif
As taip pat patarciau nemesti OT ir daryti kol uzfiksuosi arba ateis mmm. Nes mano atvejis parodo, kad vietoj mmm vis tik O galima aptureti biggrin.gif


Darysiuos iki mmm.. siandien 23cd ir is vis.. patepliojo... tokiu isskyru yra su tamsesniu krauju doh.gif wtf.. prasideda smagumynai..
Atsakyti
Sveikos, planuoju pirktis ovuliacijos testuku, gal zinote kiek mazdaug reikia vienam ciklui? smile.gif Mano buna 28 dienos smile.gif
Atsakyti
Na ka, praeitas ciklas nevykes buvo.. neuzfiksavau OT pagalba O.. BET si cikla, jau 13cd turiu 100% teigiama OT!!! Graziai ryskejo nuo 7cd (nes ciklas tik 23d paskutinis buvo) poto lyg apstojo ir vakar ryskus jau lb buvo, o siandien is vis net ner abejoniu, kad teigiamas.. niekad net ner toks buves.. net isdziuves abu ryskius rodo bruksniukus bigsmile.gif bigsmile.gif nerealiai.. beja, pirmadieni buvau pas gine ir buvo folis vienas 1.15mm, tai kadangi jie paauga 2mm i diena, tai kaip ir turejo but vakar, kad jau turetu but teigiamas OT, taip ir atsitiko.. bigsmile.gif Galvojau, kad niekada man taip ir neparodys tu normaliu II kaip visom OT.. bet pasirodo gali parodyt.. bigsmile.gif bigsmile.gif jeee lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas merginos, noriu pasikonsultuoti dėl OT testų smile.gif
Anksčiau OT testai prieš O vaiduokliaudavo, o per O būdavo ryškūs teigiamas OT, tiesa, nepamenu kiek miu buvo anuose testukuose. Dabar esu nusipirkusi naujus testus, ir jie man nemeta net menkiausio vaiduoklio nors pagal BT ir pagal skausmus jaučiu kad O arba jau buvo arba tuoj tuoj įvyks smile.gif šie testai 20 miu . Ar gali būti kad jie O nerodo dėl to kad per mažai miu ?
Atsakyti
Sveikos merginos,

Nutariau si cikla pasekti su O testukais, kad pagauti O smile.gif mano ciklas dazniausiai 29d, tai pradejau nuo 11 cd, ir gavau ryskia antra juostele (pabandysiu ikelti foto) blush2.gif
Kazi, ar tai jau skaitosi kaip kad ivyks tuoj O, ar dar turi rysketi? O gal jau pavelavau ir per velai pradejau sekti? g.gif Aciu uz pagalba 4u.gif


http://s45.radikal.r...19a79a0c1b6.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelina_hope: 28 vasario 2016 - 11:08
QUOTE(Evelina_hope @ 2016 02 28, 11:03)
Sveikos merginos,

Nutariau si cikla pasekti su O testukais, kad pagauti O  smile.gif mano ciklas dazniausiai 29d, tai pradejau nuo 11 cd, ir gavau ryskia antra juostele (pabandysiu ikelti foto) blush2.gif
Kazi, ar tai jau skaitosi kaip kad ivyks tuoj O, ar dar turi rysketi? O gal jau pavelavau ir per velai pradejau sekti?  g.gif Aciu uz pagalba 4u.gif
http://s45.radikal.r...19a79a0c1b6.jpg

Sveika

Cia jau skaitos teigiamas 4u.gif darykis ryt ir matysi ar blanksta.. Jei blanksta tai siandien buvo pikas. Aisku ir nd bepamirskit!! blush2.gif o kokio jautrumo testas?

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 28 vasario 2016 - 13:38