Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (17 tema)

Sveikos merginos, gal kažkas galetu padeti issiaiškinti su ovuliacijos testais, nes nieko apie juos nenutuoku :) Vakar apie 15 val man buvo suleisti sprogtukai, kad ivyktu ovuliacija. Vakar 22 val. pasidariu testuka - antra juostele ryskesne uz kontroline, siandien 10 val. ryto pasidariau ir vėl- antra ryskesne uz kontroline. Tai reiskia, kad ovuliacija dar neivyko. Ka rodo testas kai ovuliacija jau buna ivykusi tik viena juostele?
Aciu :)

Atsakyti
QUOTE(julialia @ 2016 09 02, 11:41)
Sveikos merginos, gal kažkas galetu padeti issiaiškinti su ovuliacijos testais, nes nieko apie juos nenutuoku :) Vakar apie 15 val man buvo suleisti sprogtukai, kad ivyktu ovuliacija. Vakar 22 val. pasidariu testuka - antra juostele ryskesne uz kontroline, siandien 10 val. ryto pasidariau ir vėl- antra ryskesne uz kontroline. Tai reiskia, kad ovuliacija dar neivyko. Ka rodo testas kai ovuliacija jau buna ivykusi tik viena juostele?
Aciu :)



Sveika, as antras menuo kai naudojuosi OT. Pavyzdziui man rodo 2 dienas ryskesne juostele uz kontroline
Tada jau 3 diena pradeda ta juostele blankti. Matuojantis ovuliacija kai tik antra juostele tampa ryskiasne uz kontroline per 24-48 h ivyksta ovuliacija.
Atsakyti
Teigiamas ovuliacijos testas rodo, jog ovuliacija įvyks per artimiausias 24-48 valandas.
Tai jei siandien testas teigiamas, galiu pastoti ir ryt ir poryt? Ar imanoma zinoti tikslia pastojimo diena? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2017 10 31, 14:44)
Teigiamas ovuliacijos testas rodo, jog ovuliacija įvyks per artimiausias 24-48 valandas.
Tai jei siandien testas teigiamas, galiu pastoti ir ryt ir poryt? Ar imanoma zinoti tikslia pastojimo diena? smile.gif

[CODE]

tai ir bus tiksliai, jai pasiseks, ryt arba poryt. tiksliau jau nebus biggrin.gif valandu niekas nepasakys mirksiukas.gif
Atsakyti

Kas nors dar is jusu naudojate OT? Galvoju pirkt testus ar nea  :huh2:​ 

Atsakyti