Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

sveikos merginos, JM jums per lengva? isiveskit "1000 calorie workout" i google, ismes tokias HIT trefkes, kad plauksit kaip per insanity rolleyes.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Aha, vieną tokią ateičiai išsisaugojus turiu kompe biggrin.gif Bet kol sveikatos nesusitvarkysiu tol nedarysiu jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 05 13, 17:43)
sveikos merginos, JM jums per lengva? isiveskit "1000 calorie workout"  i google, ismes tokias HIT trefkes, kad plauksit kaip per insanity  rolleyes.gif  smile.gif  smile.gif  biggrin.gif  doh.gif

norėjau paklaust,o kiap jus zinot kokio svorio hantelius reikia turet sportuojant? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 05 13, 16:43)
sveikos merginos, JM jums per lengva? isiveskit "1000 calorie workout"  i google, ismes tokias HIT trefkes, kad plauksit kaip per insanity  rolleyes.gif  smile.gif  smile.gif  biggrin.gif  doh.gif

aš ir tokią vieną turiu išsisaugojus, bet vis neprieinu prie jos.Reiks tikrai kada pabandyti smile.gif
QUOTE(sandrixe @ 2014 05 13, 18:48)
norėjau paklaust,o kiap jus zinot kokio svorio hantelius reikia turet sportuojant? blush2.gif

jeigu niekada nesportavai manau geriausia imti mažiausius, kad ir į 0,5 L buteliuką prisipilti vandens. manau pradžiai to užtektų. Vėliau jausi, kad per lengvą ir tada po truputį didini. nes iš karto griebtis didžiausius svorius manau neteisinga būtų g.gif
Atsakyti
sveikos, lbs rytas biggrin.gif

prisipazistu, griztu su dezinformacija...
isbandziau viena is tu hiit treniruociu - sita vakar...nu ir ka g.gif -visai nenumiriau, o juk turejau. nepatikesit, diena pries net puse litro kraujo buvau davus (pirmasyk donore nusprendziau tapti gyenime), tai maniau - ar tik ne per daug noriu su tokia trefke? g.gif
ir efektas? visai normalus. suslapt suslapau - bet tikrai ne insanity ir kai kuriuos pratimus dariau be 10 sekundziu pertrauku.

taigi,si Tabata trefke man per mazai issukio - ....reikia panasaus tipo pabandyt kitu, nes yra ilgesniu, pacios pasiziurekit isiveskit skaicius 700-1000calories....

cia toms, kuros sportuoja ne pirmus metus....

bet siaip tokios HIIT trefkes - jega, kiek papliupos energijos gauni wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mergiukai kokias programes naudojat telefonuose zingsniams matuot? parsisunciau dvi ir abi skirtingai rodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 05 12, 17:37)
ar parsisiuntusi esi,gal nuoroda imestum?
as irgi galvoju gal nuo to pradėt g.gif

Aš siunčiausi iš čia - http://kickass.to/fo...5-t8122482.html 4u.gif

QUOTE(Matrisha @ 2014 05 13, 08:32)
Sveikos, pradejau T25 - nugi patiko  thumbup.gif net padusau vienoj vietoj biggrin.gif tik durnai, kad nedaro pertraukeliu vandeniui atsigert  ax.gif tai tik viena karta ir geriau, o seip as po koki litra isgeriu per trenioruote, o dabar tik kelis gurksnius  biggrin.gif nieko - dabar sedziu buteli apsikabinus  biggrin.gif

Aha, vandens atsigėrimo ir man trūko... Vakar teko praleist (prasta pradžia biggrin.gif), nes sugebėjau apsinuodyt kažkuo ir jau ne iki sporto buvo, tempimo pratimų padariau ir gana. Šiandien atsigriebsiu B-)

Atsakyti
Kam patinka užvedanti muzika ir les Mills šokių treniruotės wub.gif čia yra http://yandex.ru/vid...mId=aQ8oGC0Czws thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Macadamia @ 2014 05 14, 18:00)
Kam patinka užvedanti muzika ir les Mills šokių treniruotės  wub.gif  čia yra http://yandex.ru/vid...mId=aQ8oGC0Czws  thumbup.gif

Ka tijk pasidariau pusvalandzio cardio trteniruote-sokau salsa issijuosus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 05 14, 10:19)
mergiukai kokias programes naudojat telefonuose zingsniams matuot? parsisunciau dvi ir abi skirtingai rodo lotuliukas.gif

kokios ir ant kiek skirtingai rodo? g.gif

pas mane endomondo. labiausiai "prilipo", turejau runtastic ir runkeeper dar. bet niekad nelyginau ar vienodai rodo.
bet man ne begiojimui, o vaiksciojimui. smile.gif kartais vezima stumdydama isijungiu. siandien pameginau sportuojant - aerobika pasirinkau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 05 14, 19:09)
Ka tijk pasidariau pusvalandzio cardio trteniruote-sokau salsa issijuosus smile.gif

Pagal ką šokai?
Atsakyti
Oi merginos. Siandiena buvau pas endokrinologe su savo kraujo tyrimais. Tai va, pas mane suletejusi medziagu apykaita, nes organizmas nepasisavina geriamu hormonu, del to ir svoris nebejuda...
Atsakyti