Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių kraikas 4

QUOTE(Vidam @ 2016 03 20, 10:27)
Aš tai keisčiau į ankstesnį, o kad tą sunaudoti įmaišyčiau po truputį. Kam kankinti savo katinus. Jei jau ano nebūtų pirkti, tai ką darysi, nebūtų kitos išeities  mirksiukas.gif

Nes jeigu jums kvapas stiprus, tai katinams juo labiau.

Bėda ta, kad senojo likę gal kokia sauja, jau ketinau užpilt ant viršaus, pakėliau tualeto dangtį, katinas įlipo, pasisiojo, gal pripras g.gif laikysiu tualetu dangtį pakeltą kol kas, reikės nusipirkt senojo kraiko, bet vietoj nėra, reikia iš interneto užsakinėt
Atsakyti
O gal kas bandet Sapicat kraika,paemiau vet.parduotuveje lankstinuka,tai aprasomas labai graziai o kaip istikruju?
Atsakyti
kiek ko esu bandžiusi, labiausiai patiko Pura Premium Ultra kraikas. Gavosi 15kg pilnai 2mėn. užteko, lengvai išsiimdavo, smulkus, nesubyra tvarkant ir kvapo nebuvo, neišsinešioja po namus, o dar pet24 akcija buvo 3 už 2 kainą, tai 5,60eur gavosi, bet.. nebėra verysad.gif
pats baisiausias silikoninis ką esu pirkusi Favorit maximinis, smarvė baisi nuo šlapimo, dar tik savaitė kaip naudoju, bet turbūt mesiu lauk, neįmanoma, visas butas dvokia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia9: 20 balandžio 2016 - 21:55
QUOTE(Kitokia9 @ 2016 04 20, 21:55)
kiek ko esu bandžiusi, labiausiai patiko Pura Premium Ultra kraikas. Gavosi 15kg pilnai 2mėn. užteko, lengvai išsiimdavo, smulkus, nesubyra tvarkant ir kvapo nebuvo, neišsinešioja po namus, o dar pet24 akcija buvo 3 už 2 kainą, tai 5,60eur gavosi, bet.. nebėra  verysad.gif
pats baisiausias silikoninis ką esu pirkusi Favorit maximinis, smarvė baisi nuo šlapimo, dar tik savaitė kaip naudoju, bet turbūt mesiu lauk, neįmanoma, visas butas dvokia  doh.gif



Aš irgi labai džiaugiausi tuo Pura, dar dabar pusę maišelio turiu, negalvojau, kad tokių mažų pakuočių užteks taip ilgai. Gaila, kad nebėra unsure.gif
Atsakyti
Man šiuo metu labai patinka ir tinka SANICAT OXYGEN POWER. Nedulka, gerai sušoka ir labai kvepia.

user posted image

https://www.barbora....susokantis-10-l
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germina: 02 gegužės 2016 - 13:56
Sveiki, man iskilo toks durnas klausimas ax.gif
Iki siol naudojau silikonini kraika, buvom abi su kate patenkintos daug metu. Bet kate pastaruoju metu pradejo dideli reikala palikineti nebe dezuteje, o bet kur. Sisioja i dezute, o kakucio nebenori i dezute. As manau, kad jai gali skaudeti kojas, nes kartais paslubcioja, 12 metu jau.
Nusprendziau pakeisti silikonini i koki nors susokanti, bet nezinau kur mesti tuos susokancius gumulelius. Kakuti tai i klozeta, o slapimo gumulelius kur jus dedate? I siuksliadeze tai gal smirda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2016 09 03, 15:09)
Sveiki, man iskilo toks durnas klausimas  ax.gif
Iki siol naudojau silikonini kraika, buvom abi su kate patenkintos daug metu. Bet kate pastaruoju metu pradejo dideli reikala palikineti nebe dezuteje, o bet kur. Sisioja i dezute, o kakucio nebenori i dezute. As manau, kad jai gali skaudeti kojas, nes kartais paslubcioja, 12 metu jau.
Nusprendziau pakeisti silikonini i koki nors susokanti, bet nezinau kur mesti tuos susokancius gumulelius. Kakuti tai i klozeta, o slapimo gumulelius kur jus dedate? I siuksliadeze tai gal smirda?  ax.gif

Jeigu kraikas pjuveninis tarkim Cats best okoplus tai jį galima mesti į klozetą.
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2016 09 03, 14:09)
, o slapimo gumulelius kur jus dedate? I siuksliadeze tai gal smirda?  ax.gif
Jeigu naudojate bentonitinį (tradicinį) smėliuką, tai tik į šiukšlyną, kitaip bus bėdų su vamzdžiais.
Atsakyti
Pradziai bandysiu bentonitini. Bet ar nesmirdes is siuksliadezes? Ar i koki inda sumest visos dienos turini? Negaliu begiot iki kiemo konteineriu kiekviena karta pasisiojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2016 09 04, 13:20)
Pradziai bandysiu bentonitini. Bet ar nesmirdes is siuksliadezes? Ar i koki inda sumest visos dienos turini? Negaliu begiot iki kiemo konteineriu kiekviena karta pasisiojus  biggrin.gif


Dedu į dvigubą maišelį.
Užrišu.
4u.gif
LIDL kraiko sušokančio irgi nepirkit.
Atsakyti
Turint vieną katę, gal galima ir su bentonitiniu apsieiti, bet šiaip neįsivaizduoju, ką daryčiau be pjuveninio Cat's Best. Irgi pradžioje išbandėm kone visus bentonitinius, paskui silikoninius ir paskui atradau sau Cat's Best Nature Gold. Jis išsprendė dauguma problemų. Tiesa kainuoja atitinkamai.
Pigiau yra Cat's Best Oko Plus. Viskas tas pats, sušoka net geriau, bet nešiojasi, todėl reikia dažniau siurbti ir kilimėlį geresnį parinkti.
Bet užtat namuose mažiau kvapų, o jeigu ir yra tai ne dulkių (kaip bentonitas, silikonas) o pušų. Nedulka. Šlapios pėdos nepalieka pėdsakų po visą namą. Neprisiklijuoja prie sienelių ar dugno (jei palaikyti pakankamą kraiko kiekį), jokių dvigubų maišų su smeliukais - viskas į klozetą. Nebarška, kaip silikonas (o silikonas dar ir kakų kvapų nelaiko) Minusas, kaip minėjau, išsineša. O kuris neišsineša, tas brangus ir reikia atsargiau valyti, kadangi sutrupinant Nature Gold granules, gaunasi "paprastas" Oko Plus.
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2016 09 04, 16:47)
Turint vieną katę, gal galima ir su bentonitiniu apsieiti, bet šiaip neįsivaizduoju, ką daryčiau be pjuveninio Cat's Best. Irgi pradžioje išbandėm kone visus bentonitinius, paskui silikoninius ir paskui atradau sau Cat's Best Nature Gold. Jis išsprendė dauguma problemų. Tiesa kainuoja atitinkamai.
Pigiau yra Cat's Best Oko Plus. Viskas tas pats, sušoka net geriau, bet nešiojasi, todėl reikia dažniau siurbti ir kilimėlį geresnį parinkti.
Bet užtat namuose mažiau kvapų, o jeigu ir yra tai ne dulkių (kaip bentonitas, silikonas) o pušų. Nedulka. Šlapios pėdos nepalieka pėdsakų po visą namą. Neprisiklijuoja prie sienelių ar dugno (jei palaikyti pakankamą kraiko kiekį), jokių dvigubų maišų su smeliukais - viskas į klozetą. Nebarška, kaip silikonas (o silikonas dar ir kakų kvapų nelaiko) Minusas, kaip minėjau, išsineša. O kuris neišsineša, tas brangus ir reikia atsargiau valyti, kadangi sutrupinant Nature Gold granules, gaunasi "paprastas" Oko Plus.


O šis Cat's Best Nature Gold visiškai neišsineša,net prie dėžės?Aš naudoju Cat's Best Green Power ,jis daug geriau sugeria kvapus nei Okoplus(nors ir okoplus palyginus su silikoniniu labai gerai sugeria),bet išsineša,bet tik prie dėžutės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 05 rugsėjo 2016 - 07:32