Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. A.Uktverienė

As irgi gimdziau pas gyd.Uktveriene,svelni ir labai maloni gydytoja!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipton: 22 liepos 2007 - 23:41
Nors gimdziau pas sia gydytoja pries 13 metu, bet paliko superini thumbup.gif ispudi:
labai maloni, rupestinga, atidi, kadangi atejau jau kokiu 3 ar 4 nestumo menesi, galvojau gausiu velniu, o ji sako - dar viena nestuke atejo! Tai man labai pakele nuotaika ir per visa laika, kol ji mane (mus) priziurejo, nebuvo jokiu nesusipratimu. Labai malonu, kad si gydytoja dar vis dirba, tikrai verta PADEKOS!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as visa nestuma lankiausi pas sia gydytoja ir gimdziau pas ja. Labai maloni, svelni moteris. Del gimdymo su ja nesitariau, bet taip susikloste, kad gimdziau per jos budejima.
Atsakyti
QUOTE(kristiniuxs @ 2007 08 28, 14:50)
Pasiskaičiusi atsiliepimus apie šią gydytoją, galvoji pas ją gimdyti. Gal kuri nors galėtų atsiųsti jos mob. tel. į az. būsiu labai dėkinga.


as gimdziau pas ja. Galiu pasakyti, kad ir dabar ta daryciau, deje pasikeite aplinkybes verysad.gif Puiki prieziura gimdymo metu, nuosirdus rupinimasis po jo, taktas, kantrybe, svelnumas ir jokiu" palauk, tuoj" ar pan. Taigi, ka erzina "utititi vaikeli" ar kitokios cacki - pacacki, tiesiai pas sia daktare rekomenduoju. 4u.gif

Atsakyti
As jau po vizito pas sia gydytoja. Galiu pasakyti, kad tikrai labai super gydytoja smile.gif Ir atidi, ir svelni, ir isklause, ir papasakojo apie man rupimus dalykus. Po keliu savaiciu vel turesiu pas ja nueiti. Bet zinau tikrai, kad eisiu nieko nebijodama, nors paprastai bijau blush2.gif
Atsakyti
na asnegimdzius dar bet siaip einu pas gydytoja Uktveriene jau ne pirmi metai - labai gera ir rupestinga gydytoja - be reikalo nekalba ir nesako gali buti tas tas ar tas - atlieka visus tyrimus ir tada pasako. Kai as busiu nestuke.gif noresiu pas ja gimdyti. Kaip suprtau ji dirba II klinikonej ligoninej ir Dirmeikienes poliklinikoj (cia mes su ja ir susipazinom).
Atsakyti
Superinė gydytoja thumbup.gif auntrą tikrai pas ją gimdysiu. Su pirmu nepasisekė, gydytoja kelioms valandoms turėjo išvažiuoti konsultuoti į polikliniką. Turėjo grįžti irbūtume pabaigę pradėtą darbą smile.gif bet per tą laiką mane budintis gydytojas išoperavo doh.gif
Atsakyti
Man ši gydytoja praeitą mėnesį atliko CP, likau viskuo labai patenkinta ir galiu drąsiai ją rekomenduoti.
Atsakyti
susiduriau tik pinigus moka imti,ji net pati nesiuvo,viska dare kad tikgreiciau pagimdyciau pati isdraske viska o kas jau neplyso tada kirpo,tai cia daktare baisu,per jes vos nenukraujavau ,su daktare o ne daktare,
Atsakyti
Sveikos, as lankausi pas šia gydytoja, man patinka
Atsakyti
As gimdziau pas sia gydytoja savo sunu pries 12 metu wub.gif
Kokioj poliklinikoj ji dar dirba be Garlaivos? Nes as kitam Kauno gale...
Buvau labai patenkinta jos darbu, nors ir pinigeliu i kisene davem. Labai rupestinga, jautri, man tada buvo 18, tai labai dziaugiaus, kad pas ja gimdem. Ji mane pasigulde su "uzvelavusiu", bet po to visko isklausinejus, apziurejus, perskaiciavo termina ir paaiskejo, kad niekas neveluoja. Pagulejus savaite, pagimdziau suneli, gimdimas buvo komplikuotas, po 16 val. teko cezari daryt, bet gydytoja labai profesionali ir rupestinga.
Planuojam antra vaikiuka, labai noreciau pas ja lankytis, ir gimdyti.
Atsakyti
QUOTE(Samanta-S @ 2009 05 08, 15:14)
Sveikos, as lankausi pas šia gydytoja, man patinka



Jos kontaktus galima manau gauti 2oje ligonineje, bet ji dar dirba ir Kalnieciu mikrorajone UAB Kalnieciu seimos klinikoje (adresas P.Luksio g. 44-28) Poliklinikos tel: 837 313141

Sekmes !
Atsakyti