Įkraunama...
Įkraunama...

Sistema "Minus 60" (77 tema)

Labas rytas, savaitė buvo sisteminė, beveik be nuklydimų + reguliarus sportas- kasdien po 5 km. greito ėjimo. Už discipliną buvo atsilyginta-svarstyklės šįryt rodė 81.3, t.y. -2.2 mažiau nei praėjusią savaitę smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

iš 7 dienų, 2 dienas buvau nuklydusi.... Rezultatas šiandien - 73.2 ( - 1 kg.) smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, priduodu šiandien +0,3 blush2.gif Tikiuosi per savaitę nuridenti priaugtą pliusą ir dar daugiau. Savaitgalį šventę turėjau, tai leidau sau pasilepinti ax.gif
Utoji, super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbarėja: 19 gegužės 2014 - 07:56
Labas rytas
53,9
Maciau dar keliais simtgramiais maziau bet wc reikalai biski per savaitgali uzstrigo

O sistemiskumo tai pietus ne visad sisteminiai buvo
Pora kartu po pietu saldainiu uzkasti teko ir pora kartu su vakariene velavau
Bet vakarienes sistemines grieztai ir sporto po 40 minuciu elipsiuko 4 kartus per savaite
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , uj toks savaitgalis buvo sunkus(kuopiau visus namus, dar ir spinta tvarkiau su drabuziais) , nors maziukas ale vistiek minusas -0.1kg
protinius dantys skauda(pas mane visi 4 vienu metu auga)tai labai daug siltu arbatu geriau, ispampus kaip burbulas doh.gif
Atsakyti
Sveikos! hi.gif

Baltai pavydžiu toms, kurioms svoris krenta net ir nukrypstant nuo sistemos. Aš jei nors kažką, nors kažkiek į šoną, iškart kitą rytą ant svarstyklių matau... doh.gif

Aš šiandien neprisiduodu, nes vėl kartojosi praeito savaitgalio scenarijus... WC reikalai vėl užstrigo kapitaliai ir tik šiandien perpiet pavyko susitvarkyti, taigi savo šios savaitės pliusą pasversiu ryt ir iškart paskelbsiu bendrus rezultatus...

Beje, išmąsčiau, kodėl čia taip su tais savaitgaliais man darosi.. ogi nuo pirmadienio iki penktadienio visada valgau labai tvarkingai, visada tuo pačiu metu ir visada plius/minus vienodo pobūdžio maistą, o savaitgaliais ir ritmas, ir kiekiai, ir maisto racionas išsibalamūtina visiškai, taigi natūralu, kad ir WC reikalams iškart atsiliepia... doh.gif

Bet blogiausia vis tiek yra tada, kai valgymai gaunasi ne namie (o pas mane būtent taip ir yra jau antras savaitgalis)... tada ir prasideda visos bėdos ir nuklydimai, nes negaliu per save perlipti ir kabinėtis prie maisto, kurį ruošia draugai, šeima, artimieji... atrodo, bandai laviruoti, bet nekažkas tegaunasi... o kaip kokia nesveika nenoriu klausinėti, kiek šaukštų aliejaus kepimui sunaudojo, ar kokio riebumo grietinė salotose įdėta.... unsure.gif

Tai vat tiek nekokių žinių iš mano daržo... laukiu visų kitų su rezultatais...

p.s. HappyAngel, kaip mama? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solėja: 19 gegužės 2014 - 13:33
Sveikos,

Prisiduodu su -0.1kg (88.8kg). smile.gif
Atsakyti
Soleja nu taip nesazininga, mano irgi tas pats su wc nu bet tai as sios dienos svori pridaviau net 3 dienas nelankius nykstuku tongue.gif
Siaip savaitgaliais ir pas mane panasiai, net bunant namieir paciai gaminant isimusu is ritmo
Atsakyti
Daugiau prisiduodančių, matyt, nebebus, tad skelbiu šios savaitės rezultatus! ploja.gif ploja.gif ploja.gif


PER PRAĖJUSIĄ SAVAITĘ MŪSŲ JUNGTINĖS PAJĖGOS PASIDARBAVO TAIP:

first.gif Utoji (-2200 g)
second.gif eling (-1000 g)
third.gif qqte (-700 g)
4 vieta dalijasi: mannou ir malinkaja (-100 g)

nono.gif Barbarėja (+300 g)


DAUGIAUSIAI PASIEKUSIOS: clap_1.gif

first.gif qqte (- 10,1 kg)
second.gif Utoji (- 4,8 kg)
third.gif mannou (- 2,2 kg)
4 vieta: eling (- 1,3 kg)
5 vieta: malinkaja (- 1,2 kg)
6 vieta: Barbarėja (- 1,1 kg)


IKI TIKSLO MAŽIAUSIAI LIKO ŠIOMS DAMOMS: good.gif

first.gif qqtei, liko 0,9 kg
second.gif Barbarėjai, liko 5,2 kg
third.gif mannou, liko 8,8 kg
4 vieta: eling, liko 9,2 kg
5 vieta: malinkaja, liko 17,8 kg
6 vieta: Utoji, liko 18,3 kg


Praėjusią savaitę iš peties padirbėjo Utoji, elingir qqte, taip ir toliau, Merginos!!! didis.gif

Atsakyti
QUOTE(Solėja @ 2014 05 19, 22:28)
Daugiau prisiduodančių, matyt, nebebus, tad skelbiu šios savaitės rezultatus! ploja.gif ploja.gif ploja.gif
PER PRAĖJUSIĄ SAVAITĘ MŪSŲ JUNGTINĖS PAJĖGOS PASIDARBAVO TAIP:

first.gif Utoji (-2200 g)
second.gif eling (-1000 g)
third.gif qqte (-700 g)
4 vieta dalijasi: mannou ir malinkaja (-100 g)

nono.gif Barbarėja (+300 g)
DAUGIAUSIAI PASIEKUSIOS: clap_1.gif

first.gif qqte (- 10,1 kg)
second.gif Utoji (- 4,8 kg)
third.gif mannou (- 2,2 kg)
4 vieta: eling (- 1,3 kg)
5 vieta: malinkaja (- 1,2 kg)
6 vieta: Barbarėja (- 1,1 kg)
IKI TIKSLO MAŽIAUSIAI LIKO ŠIOMS DAMOMS: good.gif

first.gif qqtei, liko 0,9 kg
second.gif Barbarėjai, liko 5,2 kg
third.gif mannou, liko 8,8 kg
4 vieta: eling, liko 9,2 kg
5 vieta: malinkaja, liko 17,8 kg
6 vieta: Utoji, liko 18,3 kg
Praėjusią savaitę iš peties padirbėjo Utoji, elingir qqte, taip ir toliau, Merginos!!! didis.gif



Na va ir nespejau i traukini... neber kada pprie kompo sedet.
Jus mergaites saunuoles ypac utoji thumbup.gif

mano savaite tokia ir visai gera viena vakara ir po pietu viena kart pasmaguriavau . Nukrito 800 svoris 108,5 labai savim dziaugiuos.
Atsakyti
QUOTE(Solėja @ 2014 05 19, 14:28)
Sveikos! hi.gif
Bet blogiausia vis tiek yra tada, kai valgymai gaunasi ne namie (o pas mane būtent taip ir yra jau antras savaitgalis)... tada ir prasideda visos bėdos ir nuklydimai,...


Dėl tų savaitgalių ir aš susibalamutinu, vis pamąstau, kaip gerai būtų prisidavinėti rezultatus bent antradienį, vis para laiko pasitaisymui lieka. blush2.gif


QUOTE(Solėja @ 2014 05 19, 22:28)
[size=5][font=Optima]Daugiau prisiduodančių, matyt, nebebus, tad skelbiu šios savaitės rezultatus!


AČIŪ už vargelį! Gaudyk balioną 4u.gif

Jetau, kaip gerai matyti minusą, ir taip kiekvieną rytą (išskyrus savaitgalius tongue.gif ) tebūnie po kelis šimtus gramus, bet, va , per savaitę jau galima ir visą kg pasiekti! Suprantama, viskas priklauso nuo KMI, kuo jis didesnis, tuo daugiau krenta! Kaip ten bebūtų, mano KMI antsvorio ribose, ir jau visai netoli buvo ties nutukimu. Va kaip užsileidau doh.gif
Atsakyti
bet tai bliamba gaila gi "darbo":) laikais laikais per savaitę, rideni akmenį į klaną kaip Sizifas, o savaitgalį tas akmuo ir vėl į papėdęsmile.gif
Atsakyti