Įkraunama...
Įkraunama...

2015 m. Šiaulių esamos ir būsimos nuotakos:)

sveikos merginos smile.gif jungiuos ir as i buri 2015 metu nuotaku:) musu svente rugseji smile.gif kol kas turim vieta ir vedeja smile.gif dabar esu fotografo paieskose noriu susirinkti visus kuriu stilius patinka ir paskui atmetineti biggrin.gif

čikė987 - Del mergeliu dvaro nerekomenduoju, dalyvavom vestuvese tai jaunieji po sventes liko nusimine, maistas neperskaniausiais, gaiviuju gerimu nebuvo visai (neskaitant vandens su plaukiojancia citrinos griezineliu), padavejos nemalonios, vazu, zvakidziu ant stalo nebuvo ir t.t. smile.gif siulau ieskot geresnes vietos wink.gif

Atsakyti
Atsiprasau,kad braunuosi i jusu foruma rolleyes.gif
Kreipiuosi i jus su klausimu - kokias vietas,parduotuves zinot Siauliuose geras apsipirkti. Girdejau yra kazkas panasaus kaip kauno bazes. Gal tikslu adresa pasakytumet? Buciau labai dekinga. Domina ir vaikiskos parduotuves.
Atsakyti
Sveikos nuotakos....Kažkada ir aš planavau čia vestuves....Ech....nostalgija.
Turiu prašymuką....Gal kuri turite kontaktus Monikitos Šedžiuvienės?Noriu užsirašyti pas ją makiažui,bet į fb neatrašo,o tel.nr.neturiu.Gal kas pagelbėtu?Parašykit į az.prašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos nuotakos! smile.gif Labai naudinga tema , tad prisijungsiu prie jos ir aš biggrin.gif

Ką jau turime užsisakę tai - sodyba Kelmės raj., kadangi mums reikėjo daug vietos, tai su šiuo klausimu labai suvargome smile.gif Fotografas, filmuotojas užsakyti. Pakvietimai beveik visi išdalinti (dariau pati).

Rinkomės ne limuziną, o autobusą, daugiau vietos ir patogiau, be to ir mūsų svita nemaža biggrin.gif Jaunųjų ir svočios tortai užsakyti. Alkoholis supirktas thumbup.gif Jaunosios suknelę užsisakiau siūtis. Grožio salonas taip pat užsakytas.

Liko: jaunųjų žiedai, pasirūpinti papuošimais, gėlėmis ir užsirašyti į kursus.

P.S. Vestuvės rugsėjo mėn.

čikė987 - girdėjau, kad Mergelių dvaras jau nebedirba? Esu ir aš ten šventusi, nieko labai blogo negalėčiau pasakyti. Kas liečia labai blogą maistą tai nerekomenduočiau sodybos Prie ąžuolų, vasarą maistas būna gerokai pagedęs.

Atsakyti
QUOTE(GoldenStar @ 2015 03 26, 10:53)
P.S. Vestuvės rugsėjo mėn.



oho kiek jau visko turite, musu svente irgi rugsejo menesi bet turiu tik sale ir vedeja biggrin.gif dabar vargstu su fotografo paieška, kas labai labai patinka - labai daug ir nori (logiska) tad ieskau kas ir patiktu ir nebutu brangus smile.gif ech kiek dar visko pries aki laukia smile.gif
Atsakyti
Nesenai tik filmuotoją susiradome, teko pavargti, nes daug kas buvo jau užsakyti arba kainos kosmines unsure.gif .. na su fotografais gal lengvesnė situacija smile.gif

Beja, gal kas galite rekomenduoti juvelyrą ir gėlių saloną?

Atsakyti
QUOTE(GoldenStar @ 2015 03 26, 12:32)

Beja, gal kas galite rekomenduoti juvelyrą ir gėlių saloną?


Bohemoj juvelyras geras, giminsimės mes ten, ir kainos nesikandžioja 4u.gif O dėl gėlių pagal atsiliepimus labai išgirtas Calla lily, bet pati nesu ten nieko užsakinėjus, matysim, ar nenuvils 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kur uzsakinejat tortus???? Labai domina.
Kadangi as padedu organizuoti vestuves broliui ir jo merinai tai pradejau ziurinetis si klausima :-) pati kepu skanius tortus ir keksiukus. Tad mano viena is dovanu bus tortas su keksiukais. Bet jie apie tai nezino :-), tad reikia uzsakyti vestuvini torta.

Jei kam reikia gero juvelyro fotografo ar kameristo kontaktu parasykite man i az. Parasysiu kontaktus tikrai savo srities profesionalu :-)
Atsakyti
QUOTE(zigute @ 2015 03 26, 14:08)
Sveikos merginos,
kur uzsakinejat tortus???? Labai domina.



Girdejau Saldus sapnas skaniai ir labai graziai daro, Kursenu tortai.
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif
Gal kuri žinote dėl "taisyklių" Šiaulių pietinio rajono (naujoji bažnyčia): ar leidžia, jog prie altoriaus lydėtų tėtis? Ir kaip yra dėl aukos; ar yra nustatytas jos dydis ir pan? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristeVab @ 2015 04 08, 23:42)
Sveikos,merginos smile.gif
Gal kuri žinote dėl "taisyklių" Šiaulių pietinio rajono (naujoji bažnyčia): ar leidžia, jog prie altoriaus lydėtų tėtis? Ir kaip yra dėl aukos; ar yra nustatytas jos dydis ir pan? smile.gif








Sveika, manau jog visuose baznyciuose tai yra galima, ir labai grazu o del aukos teko girdeti kad vieni paklojo 1000lt kiti maziau, nzn nuo ko priklauso.
Papildyta:
Sveikos visos, ar jus ketinate per vestuves persirengti sventimo vietoje? Jei taip tai kada?smile.gif man vieni sako jog po 12 val kiti kad galima pries jaunuju soki, gal kuriai teko ka girdeti?smile.gif taip pat gal kad gali patarti del geliu salono? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilgintaa @ 2015 04 19, 20:18)
Sveikos visos, ar jus ketinate per vestuves persirengti sventimo vietoje? Jei taip tai kada?smile.gif man vieni sako jog po 12 val kiti kad galima pries jaunuju soki, gal kuriai teko ka girdeti?smile.gif taip pat gal kad gali patarti del geliu salono? unsure.gif

Vienos persirengia prieš šokį, kitos prieš 12, dar kitos po 12. Yra kas nepersirengia išvis biggrin.gif taip, kad didelės problemos čia nėra, persirenk kada tau patogiau (jei išvis to reikia, nepatogi sunki suknele ir t.t.)
Atsakyti