Įkraunama...
Įkraunama...

2015 m. Šiaulių esamos ir būsimos nuotakos:)

Merginos, o kaip ketinate puošti sienas už jūsų su vyru sėdimu vietų? Na, žinote kaip būna pirmosios vardų raidės ar širdys,aš vis neišmąstau kaip ten ką kabinti biggrin.gif norėtųsi kažko naujesnio smile.gif
Atsakyti
Mes nutareme nieko nedaryti, jau tokia atgyvena tos raides.. Pabode labai. Mes visa demesi sutelkem i stalo puosyba, tai mums patare ir musu sakes dekoruotoja:)
Atsakyti
Aš taip pat nenoriu jokių raidžių ar širdžių,bet tėvų nuomonė kita doh.gif biggrin.gif reikia būtinai kur sėdi jaunieji,kad kažkas būtų ir įėjimas būtinai papuoštas biggrin.gif tai va,aš vis dar svarstymuose kaip ką daryt smile.gif nes pačios salės puošybos kažkaip taip pat nenoriu,pas mus ir kažkaip akcentuojami stalai,puokštės ant jų, žvakes, servetėlės, nebesinori to salės apkrovimo g.gif
Atsakyti
Moterytes, o ką galvojate su palinkėjimais daryti? palinkėjimų knygą, nuotraukas ar ką nors dar ?smile.gif mes turim momentinį fotoaparatą, bet ant foto nieko negalės užrašyti, nes nėra didelės, o knyga man kazkaip nelabai... nežinau .. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pučis @ 2015 04 29, 17:33)
Moterytes, o ką galvojate su palinkėjimais daryti? palinkėjimų knygą, nuotraukas ar ką nors dar ?smile.gif mes turim momentinį fotoaparatą, bet ant foto nieko negalės užrašyti, nes nėra didelės, o knyga man kazkaip nelabai... nežinau .. g.gif



Kasnors gali tiesiog su kamera nufilmuoti kėkvieno svečio palinkėjimą, taip pat esu mačiusi į narvelį sumestus sveikinimus, arba surašytus ant gaublio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkius :): 01 gegužės 2015 - 18:08
Merginos, ar pas jus bus barstomi žiedlapiai? Jei taip, kur ketinate pirkti ar pačios pasigaminti piltuvelius g.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 05 08, 11:06-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2015 05 08, 11:06)
Merginos, ar pas jus bus barstomi žiedlapiai? Jei taip, kur ketinate pirkti ar pačios pasigaminti piltuvelius g.gif



Bus barstomi dirbtiniai žiedlapiai, o piltuvėlius labai nesunku pasidaryti, tai darysiu pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Santorini. @ 2015 05 08, 15:22)
Bus barstomi dirbtiniai žiedlapiai, o piltuvėlius labai nesunku pasidaryti, tai darysiu pati  4u.gif



Pas mus taip pat bus dirbtiniai žiedlapiai, kažkaip pergyvenau,kad niekad nebarsto dirbtinių,bet pasirodo aš ne viena thumbup.gif O tu pirksies popierių piltuveliams kažkur ar kaip g.gif aš matai nieko nesigaudau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 05 09, 10:46-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2015 05 09, 10:46)
Pas mus taip pat bus dirbtiniai žiedlapiai, kažkaip pergyvenau,kad niekad nebarsto dirbtinių,bet pasirodo aš ne viena thumbup.gif  O tu pirksies popierių piltuveliams kažkur ar kaip g.gif  aš matai nieko nesigaudau  doh.gif  lotuliukas.gif


Gaila ir rožių, ir pinigų joms tik tam, kad išmesti į orą biggrin.gif tai taip, mūsų vestuvių spalva raudona, nusipirksiu raudono popieriaus ir tiek biggrin.gif kaip pasidaryti piltuvėlius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Santorini. @ 2015 05 09, 10:34)
Gaila ir rožių, ir pinigų joms tik tam, kad išmesti į orą biggrin.gif tai taip, mūsų vestuvių spalva raudona, nusipirksiu raudono popieriaus ir tiek biggrin.gif kaip pasidaryti piltuvėlius  4u.gif


Aš ir galvojau nusipirkt popieriaus,bet sakau gal yra kažkaip kažkas mandriau doh.gif lotuliukas.gif ačiū už patarimus thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 05 08, 10:06-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2015 05 08, 10:06)
Merginos, ar pas jus bus barstomi žiedlapiai? Jei taip, kur ketinate pirkti ar pačios pasigaminti piltuvelius g.gif






Sveika, pas mus bus gyvi ziedlapiai, ju labai lengva gauti, nueini i bet kuria geliu parduotuve ir uzsisakai, nes daugumoje parduoda juos:) praejusia vasara mano sesers vestuvems pirkome simseje prie ezerelio " geles is viso pasaulio" ar kazkaip panasiai vadinasi, tai sumokejom 15 litu uz toki tikrai nemaza maisa:)
Atsakyti
QUOTE(Pučis @ 2015 04 29, 17:33)
Moterytes, o ką galvojate su palinkėjimais daryti? palinkėjimų knygą, nuotraukas ar ką nors dar ?smile.gif mes turim momentinį fotoaparatą, bet ant foto nieko negalės užrašyti, nes nėra didelės, o knyga man kazkaip nelabai... nežinau .. g.gif


Mes taip pat turėsime momentini fotoaparatą ir svečiai klijuos savo nuotraukas i svečių knygą su palinkėjimais. Jeigu norite palinkėjimų, be knygos manau neišsiversite..
Atsakyti