Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Krikštynų planavimas

QUOTE(RutSi @ 2014 05 16, 21:42)
Na va ir aš pasirodau su savo kvietimais
Kvietimai išdalinti, tortas nusižiūrėtas. Antradienį keliauju suderinti maistą.
savaitgalio planas nusipirkti sau suknelę ir pribaigti stalo korteles. ir visai jau nebe daug liko tik savaitė

kvietimai wub.gif gal pati darei? gerų planų įvykdymo thumbup.gif

QUOTE(Meggyy @ 2014 05 17, 07:07)
Sveikos Merginos ir ne tik... Turiu scenariju visa su senesneis paprociais mergaites krikstynu,jei kuri noretumet galiu atsiusti y el.pasta. Su labai daug yvairiausiu zaidimu.

mane domintų... boruzzze@gmail.com
Atsakyti
Išsiunčiau smile.gif Tik kad nereikėtų kiekvienos atskirai perspėti, tai pasakau kad scenarijaus redaguoti neįmanoma tame pačiame faile,nes jis yra apsaugotas.
Papildyta:
Taip pat dar turiu saldainių popierėlių maketukų,šampano etikečių. Tik nežinau kaip cia ykelti. tai jei kas galetu padeti ykelčiau . Taip pat turiu "Mamos tiesos" ir "Instrukcija kaip elgtis su manimi". Tikrai mielai pasidalinčiau jei kam reikia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meggyy @ 2014 05 17, 08:07)
Sveikos Merginos ir ne tik... Turiu scenariju visa su senesneis paprociais mergaites krikstynu,jei kuri noretumet galiu atsiusti y el.pasta. Su labai daug yvairiausiu zaidimu.


jei nesunku imesk ir man. AteniB@gmail.com
4u.gif 4u.gif
Mes senariju jau turime bet man visuomet idomu tie senieji paprociai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 05 16, 10:46)
Nealkoholinis mochito- mėtos, laimo vaisius, rudasis cukrus ir gazuotas/negazuotas vanduo, grūstas ledas/ ledukai.
Galima žaisti su monin sirupais, labai gražiai atrodo. Pvz- apelsinų sultys ir raudonas grenadin monin, gaunas išvaizda kaip "sex in the beach" kokteilis. Curracao blue monin pavers tą patį sprite "blue laguna" kokteiliu.
Jei kuri švęsit ankščiqu už mane, pirksit monin'us ir liks jų, rašykit, perpirksiu, man kaip tik kokteiliams ir žaidimams kelių lašų reiktų smile.gif

Matai, gamtoje būsim, niekas nenorės užsiiminėti tuos kokteilius gaminti. Be to, su ledukais bėda...
O, va idėja Sprite + mėlynas Monin visai liuks thumbup.gif

QUOTE(delfinyte @ 2014 05 16, 10:50)
gazuotas vanduo su ivairiais sirupais...

thumbup.gif Jaučiu jamsim šitą darbą bigsmile.gif

QUOTE(Gintariukass @ 2014 05 17, 13:17)
Mes senariju jau turime bet man visuomet idomu tie senieji paprociai...  smile.gif

Ir aš norėčiau paskaitinėti apie papročius laimokius@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 05 17, 16:54)
Matai, gamtoje būsim, niekas nenorės užsiiminėti tuos kokteilius gaminti. Be to, su ledukais bėda...
O, va idėja Sprite + mėlynas Monin visai liuks  thumbup.gif
thumbup.gif Jaučiu jamsim šitą darbą  bigsmile.gif

mochito galit į talpas susimaišyt smile.gif nereiks vietoj miksuot smile.gif labai gaivina smile.gif o ledukų galit maximoj šaltkrepšį nusipirkt ir susidėt, ir gėrimai šalti liks smile.gif
Atsakyti
Papročiai ir mane domina smile.gif rsn@zebra.lt
Atsakyti
QUOTE(Meggyy @ 2014 05 17, 10:26)
Išsiunčiau smile.gif Tik kad nereikėtų kiekvienos atskirai perspėti, tai pasakau kad scenarijaus redaguoti neįmanoma tame pačiame faile,nes jis yra apsaugotas.
Papildyta:
Taip pat dar turiu saldainių popierėlių maketukų,šampano etikečių. Tik nežinau kaip cia ykelti. tai jei kas galetu padeti ykelčiau . Taip pat turiu "Mamos tiesos" ir "Instrukcija kaip elgtis su manimi". Tikrai mielai pasidalinčiau jei kam reikia. ax.gif

ačiū 4u.gif

intike radau zvakuciu su elementais foto.

user posted image

mane irgi sudominot su tuo Monin rolleyes.gif kazin kokiai prekių grupei jj gali but priskirta, kad laukt nuolaidu parduotuvese? kol dar laiko yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2014 05 17, 19:16)

mane irgi sudominot  su tuo Monin  rolleyes.gif  kazin kokiai prekių grupei jj gali but priskirta, kad laukt nuolaidu parduotuvese? kol dar laiko yra...  g.gif

assorti neapsimoka imti tų po 4.49, ten tik 50ml, o maximose būna jiems dažnai sumažinta kaina- 250ml- apie 10lt, lauksiu akcijos.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 05 17, 19:18)
assorti neapsimoka imti tų po 4.49, ten tik 50ml, o maximose būna jiems dažnai sumažinta kaina- 250ml- apie 10lt, lauksiu akcijos.

ačū smile.gif jei užmatysit akcija - duokit žinią ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2014 05 17, 08:48)
kvietimai  wub.gif  gal pati darei? gerų planų įvykdymo  thumbup.gif

Taip pati ax.gif Dėkui


O su sirupais visai sudominot smile.gif nes sukau galvą ką į gamtą pasiimt
Atsakyti
mes uzsidejom 2 pliusus didelius- radom sale ir uzsirasem baznycioj thumbup.gif tiesa, sale gavom ne ta, kur norejom ir isvis jau maniau nieko neberasim normalaus, bet pasiseke thumbup.gif o baznycioj norejom 3 val but, bet beturejo laisva tik 2, tai tik is 2 valanda thumbup.gif o iki 2 nuo 11 uzimta, paskui nuo puses 3 iki puses 5 vel uzimta unsure.gif konvejeris toks unsure.gif

dabar dairysiuos pas ka kvietimus uzsisakyt, pati tikrai tuo neuzsiimsiu, nes gausis bereikalingas medziagu pirkimas, neturiu as pasaukimo tokiems darbams blush2.gif

o baznytines santuokos ir mes noretumem, bet teks dar palaukt, ner kada kursu lankyt verysad.gif B dirba uzsieny, grizta namo kas 8 savaites, pabuna 2 savaites ir vel isvaziuoja, tai nesigauna niekaip mums kolkas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MonikisSs @ 2014 05 18, 12:38)
mes uzsidejom 2 pliusus didelius- radom sale ir uzsirasem baznycioj  thumbup.gif 

o baznytines santuokos ir mes noretumem, bet teks dar palaukt, ner kada kursu lankyt  verysad.gif  B dirba uzsieny, grizta namo kas 8 savaites, pabuna 2 savaites ir vel isvaziuoja, tai nesigauna niekaip mums kolkas  verysad.gif

Šaunuoliai dėl pliusų! smile.gif

Mums jokių kursų lankyt nereikia g.gif
Atsakyti