Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis, 2014 metai

Rudmėsės:

http://www.grybai.ne...ngrybis_rudmese

http://lietuvos-vire...s-rudmeses.html
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2014 08 31, 16:51)


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 08 30, 21:47)
Į sąrašiuką kokį mišką traukti  biggrin.gif
4u.gif Į sąrašiuką kokį mišką traukti  biggrin.gif

Mūsų grybautojos grybauja user posted image

aurasta2 - dažniausiai Dzūkijoj, aplink Prienus, kartais Kazlų Rūdoj ar Jurbarke;
Astaite1 – Vandžiogalos miške ;
B'ena - aplink Nemenčinę, kartais Labanore ar Pabradėje;
ErikaN – Raseiniuose;
fikuse – Jonavos rajone;
fukse - Nemenčinės miškuose, važiuojant link ežerų;
hugutel22 - Tauragės rajone;
IngridaB - Panevėžio rajone, Upytės miške;
Irjuda - Vilniaus apylinkėse, dažniausiai netoli Dūkšto arba Pagirių miškuose;
jurasaule – už Nemenčinės, beveik Baltarusijos pasienyje;
Lerikyte- Prienų rajone;
Lyžuka - Ruklos poligone, Jonavos miškuose, Vievyje, Strošiūnų šile, dar Varėnos miškuose;
Millli - Rūdninkų girios biosferos poligone;
Minela*- Kėdainių raj., Josvainių miškuose, Medininkuose, Kaune;
Muzika mano siela - Utenos raj., Balčių girininkijoje;
rastafarinas - Kauno raj, link Braziūkų km., Šakių pusėje;
rituker - Labanoro girioje;
Saintlina – Varėnos raj., ties Valkininkais;
Smala- Nemenčinės miškuose, link Tapelių;
Streamy - Nemenčines miskuose;
Teoleda - Gegužinėje, Ruklos poligone, Gaižiūnuose, Naujasodyje, Kulvos miškuose;
Valentina27- Biržų raj., Žaliojoje girioje;
Vėta - Šiaurės Lietuvoje;



p.s. ką praleidau  g.gif

mane verysad.gif birstonas
Atsakyti
gražu žiūrėti foto, mano bus kada vėliau, dar tupi fotike.
vakar svečius išleidau, tai šimtas devyniasdešimt baravykų, maždaug tiek pat lepšių ir apie trisdešimt raudonviršių, turėjo kažkiek rudmėsių, bet mūsų krašte jų neperdaugiausiai ir auga.

Gražiai rašėt apie miško pavadinimus, tai mes irgi tokių turim, Smirdalynė, (ten atliekų duobė medžiotojų yra) alkūnė, rankovė( ten toks posūkis), gyvatynė, (matėm gyvatę), dar turim pagal kaimų pavadinimus, kai pamatom žmogų iš to kaimo ten ir praminam, dar kampai nr vienas, du,.šakos, kemsynė.
Atsakyti
Pridėkite prašau naują grybavimo vietą - Širvintų raj. 4u.gif

Miriau šiandien iš pavydo, kai vyras pranešė, kad net pačioj sodyboj po beržais rado augančius raudonikius ir lepšius. Per valandą pririnko 3 didelius kibirus. Gaila, baravykai pas mus neauga. Vien raudonikiai ir lepšiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmule @ 2014 08 31, 11:53)

QUOTE(vaidastep @ 2014 08 31, 12:35)

bigsmile.gif thumbup.gif
Ir aš buvau miške:
user posted image
Ne kaži ką, bet smagu buvo. Čia per 3 val su pavažiavimais mašina iš vienos vietos į kitą, miškai nepažįstami, pirmąsyk.
Va tiek baravykučių:
user posted image
O čia nu lyg rudmėsės galvojau, bet kai pamačiau tas foto tai suabejojau... Ar kas renkat tokias "rudmėses"? (čia tikrai ne tie kartūs piengrybiai, jei ką)
Aaaa, radau, kad čia "Pūkuotė arba pienė" - bet iš rudmėsių giminės. mačiau ir tų tamsesnių miške, bet nesirįžau rinkti.
user posted image
Laimikis iš Prienų rajono šį syk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 31 rugpjūčio 2014 - 16:19
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Nuvaziavau miskan, mano vienoje vietoje nebuta seniai grybautoju. Plotas koks 6 aru, o baravyku daug, tik jie ne vienoj kruvoj, o vienas nuo kito nutole per metra ar du. Tai pamacius nezinojau kur pulti, galu gale pastaciau karzinka vidury ploto ir vaiksciojau ratais biggrin.gif Baravykai jau paauge, mazu nedaug. O rudmeses patikrinau, tikrai sveikos ir labai labai daug, bet as ju neemiau.
Gal kas zinote kodel kelia nevartytas foto? Kompe apvarciau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 31 rugpjūčio 2014 - 16:55
Žiūriu, daug kas renka visus grybus. Aš renku tik voveraites, po to atsiranda raudonikiai ir tikriniai baravykai. Lepšis, jei jau labai tvirtas, paimu, bet ir tai, kol grįžti, išrūšiuoji, iš jo tik lepšis ir belikę. Tiesa, tenka pasilenkti prie karčiųjų baravykų, nes nepačiupinėjus nesuprasi, nors šiemt jų nei viena dar nepasitaikė.

Kelinti metai neberenku nei rudagalvių baravykų, nei pienių, nei kazlėkų (tuos pradėsi rinkti - iki rimtų grybų kol daeisi ir vakaras bus), nei ūmedžių. Kitų net nepažįstu.
Atsakyti
Jo, iš lepšių tai tik lepšeliena lieka biggrin.gif jei senesnis.
Aš rudmėsėm susgundžiau, bo mūs miškuos jos neauga - vakar Vėta parašė, kad ant sviesto kepa, tai užsimaniau biggrin.gif

Moteros, o tikrai rudmėsių kotas toks tuščiaviduris? [mane amžiais panika apninka grybų prisirinkus, o šių kai nesu ekpertė... ]

Va:
user posted image

Syri, o ką vadinat "rudagalviais" baravykais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 31 rugpjūčio 2014 - 17:51
taip, rudmėsių kotas tikrai tuščiaviduris.
Atsakyti
QUOTE(QQuska @ 2014 08 31, 17:47)
taip, rudmėsių kotas tikrai tuščiaviduris.


Valio!!!
- Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2014 08 31, 18:43)
Jo, iš lepšių tai tik lepšeliena lieka  biggrin.gif jei senesnis.
Aš rudmėsėm susgundžiau, bo mūs miškuos jos neauga - vakar Vėta parašė, kad ant sviesto kepa, tai užsimaniau  biggrin.gif

Moteros, o tikrai rudmėsių kotas toks tuščiaviduris? [mane amžiais panika apninka grybų prisirinkus, o šių kai nesu ekpertė... ]

Va:
user posted image

Syri, o ką vadinat "rudagalviais" baravykais?


čia ne rudmėsė. Kailis lupasi, bėga pienas.
tai piengrybis pūkuotė
http://www.grybai.ne...ngrybis_pukuote
Atsakyti