Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant III

Tęsiam 4u.gif
sena tema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 17, 22:16)
Labai suprantama situacija del laiko neturejimo.  Man lengviau jau- vyresnelis zygiuoja i mokykla, o maze priziuri ryte vyras, kai as isbegu, ir tai labai dziaugiuos, jei gaunu 1.5-2val. tik SAU kas antra diena.  bigsmile.gif
Jums lieka namie sportuot, galima susidaryt programa kazkokia, yra daugybe pratimu, kuriems tereikia kilimelio, savo kuno svorio, na dar kedes ir t.t. Kamuolys, svareliai- viska galima isigyt. Tik reikia kazkokios tikslingos programos. Vaikai miega pietu miego? Gal ne viena karta? Jei taip derint bandyt? g.gif


Visų pirma, sakyk man tu mirksiukas.gif
Mano vyresniajam 2 metai, mažajam 7 mėnesiai, jei kurią dieną miego laikai sutampa, būna šventė biggrin.gif
Turiu namuose svarelius, kilimėlį, steperį, tik laiko tinkamo nerandu. Buvau pasirįžusi keltis anksčiau ryte, bet, pasirodo, negerai taip sportuot g.gif Vakare jau jėgų nėra sportuot unsure.gif Nors, jei pradėčiau vakarais, gal įprasčiau ir atsirastų jėgų g.gif

Atsakyti
užsisakiau juodos kynvos, bandysiu praturtinti mitybą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2014 05 17, 21:04)
Visų pirma, sakyk man tu  mirksiukas.gif
Mano vyresniajam 2 metai, mažajam 7 mėnesiai, jei kurią dieną miego laikai sutampa, būna šventė  biggrin.gif
Turiu namuose svarelius, kilimėlį, steperį, tik laiko tinkamo nerandu. Buvau pasirįžusi keltis anksčiau ryte, bet, pasirodo, negerai taip sportuot  g.gif  Vakare jau jėgų nėra sportuot  unsure.gif  Nors, jei pradėčiau vakarais, gal įprasčiau ir atsirastų jėgų  :

Jo..tas amžius tavo vaikų toks. biggrin.gif Tiksliai ”mažas ir mažesnis”, nors jei maniškiai abų namie ir aš užsimanau pasportuot-taip buvo porą kartų -amen. Vienas žvengia, kita kartoja, lipa ant manęs, kamuolį atima, abu pešasi, rėkia man belieka ramiai pasėdėt ant sofos. laugh.gif

Mano savaitgalinis meniu toks gausesnis, tingesnis gaunasi. Šeimyniškas.šiandien dar nesugalvojau, ką valgyt gaminsiu ..
Nuo rytojaus vėl įprasta savaitė, sportas, labiau sustyguotas maistas. Šiom dienom net čia dėt meniu nesinori. g.gif
Papildyta:
QUOTE(tursi @ 2014 05 17, 21:10)
užsisakiau juodos kynvos, bandysiu praturtinti mitybą bigsmile.gif

Šitą ir aš gundaus pabandyt, ale reik paieškot, nusipirkt.
Atsakyti
Sveikos, na, jei šiandien suksis galvelė, žinosiu nuo ko - šiandien miegojau tris val. - reikia dirbt. O saldaus kaip norisi, tad pusryčiams košė 40g. aviž,dr. su 250ml.kokoso pienuir trintu bananu - 313kcal.
Šiandien šventiniai šeimininkų pietūs, saldėsiais pasirūpinti man, planuoju sutrinti atšaldytus bananus, mano kamnariokė planuoja egzotiškų vaisių asorti. - Negudru ir nesuderinama, manau, tie desertai po maisto, na, bet... Kaip sunku jiems ką pasakyti čia.

Nepalieku temos, o gal, praeis viskas. O jei ir ne, grįžus į LT, keliaujant sportuoti, galėsiu pratęst meniu dalinimąsi. Dabar, be sporto, bet gal patarsit toliau ką. Nemažinu. 4u.gif Tik bijau, kad padidinus šoktels svoris.
Atsakyti
QUOTE(e_lija @ 2014 05 18, 10:33)
O saldaus kaip norisi, tad pusryčiams košė 40g. aviž,dr. su 250ml.kokoso pienuir trintu bananu - 313kcal.

Kokosu pienas is tos serijos kur ryziu pienas, avizu pienas, ar tas, kur i karius pilamas? 4u.gif

Mano vakar:

Pusryciai: avizine kose su sviestu, duona su ozkos suriu
Uzkandis: pupeliu ir burokeliu salotos, bananas
Pietus: avienos iesmelis, keli falafeliai, tahini padazas, saukstas ryziu, truputis naan, humusas, agurkai, pomidorai
Vakariene: ½ vistienos krutineles, brokoliai, pupeles
Plius 4 kavos/arbatos su pienu ir 1 saldumynas smile.gif

(del vaisiu netarkuokit, daug skaiciau vakar ir visgi nusprendziau, kad sia teorija netikiu ax.gif)
Atsakyti
QUOTE(manzuma @ 2014 05 18, 13:05)
Kokosu pienas is tos serijos kur ryziu pienas, avizu pienas, ar tas, kur i karius pilamas? 4u.gif



Čia aš vartoju visus šios kompanijospieno, t.y. migdolų pieno, kokoso pieno produktus. Nemanau, kad šie, nenatūralūs, yra sveikesni nei karvės pienas, tiesiog, skoniui paįvairinti.
Atsakyti
QUOTE(e_lija @ 2014 05 18, 12:34)
Čia aš vartoju visus šios kompanijospieno, t.y. migdolų pieno, kokoso pieno produktus. Nemanau, kad šie, nenatūralūs, yra sveikesni nei karvės pienas, tiesiog, skoniui paįvairinti.

yra kitų gamintojų ir be priemaišų smile.gif na bet betkokiu atveju geriau nei karvės pienas
Papildyta:
QUOTE(manzuma @ 2014 05 18, 12:05)

(del vaisiu netarkuokit, daug skaiciau vakar ir visgi nusprendziau, kad sia teorija netikiu ax.gif)

kodėl netikit ? biggrin.gif visiai turi būti suvirškinami iš karto, nes kitaip jiem 'stovint' skrandyje ir laukiant savo eilės, dėl cukraus jie pradės rūgti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Féline: 18 gegužės 2014 - 13:29
QUOTE(e_lija @ 2014 05 18, 12:34)
Čia aš vartoju visus šios kompanijospieno, t.y. migdolų pieno, kokoso pieno produktus. Nemanau, kad šie, nenatūralūs, yra sveikesni nei karvės pienas, tiesiog, skoniui paįvairinti.

Šitos kompanijos tikrai nelabai. Žiūrinėjau parduotuvėje, labai daug priedų.

Pvz., avižų pieno sudėtis:
water, oat (10%), Dietary fibre (inulin), vegetable oil (sunflower), tri-calcium phosphate, maltodextrin, sea salt, stabiliser (gellan gum), vitamins (B2 (riboflavin), B12, D2)

Mano perkamo:
Oat base (water, oats* 10%), sea salt.

Perku tokį. Rimi dabar jam nuolaida su kortele (jei kam iš LT aktualu).
Atsakyti
QUOTE(Féline @ 2014 05 18, 13:13)
kodėl netikit ?  biggrin.gif visiai turi būti suvirškinami iš karto, nes kitaip jiem 'stovint' skrandyje ir laukiant savo eilės, dėl cukraus jie pradės rūgti  smile.gif

O kodel jie turetu pradeti rugti? smile.gif
Skrandis yra tam netinkama terpe. Fermentacijos procesai vyksta gaubtineje zarnoje (ne skrandyje), kai ji ja patenka lasteliena, ir nesvarbu, su kuo ji buvo valgyta. Bet tai normalus procesas.
Moksliskai neirodyta, kad valgyti vaisius ant virsaus kenksminga. (Diabetu dergantiems netgi geriau, nes taip cukrus leciau patenka I krauja). 4u.gif





Atsakyti
Nežinau iš kur tokias teorijas traukiat apie vaisius, kad gerai juos valgyt ant kito maisto, bet nevermind, jums rinktis kuo tikėt 4u.gif

Šiandienos meniu:
Vaisių kokteilis su jogurtu (bananas, kivi, melionas, obuolys)
Bananas
Makaronai su jautiena, pomidoras
Dar vienas bananas lotuliukas.gif (siaubas, per daug bananų...)
Proteino kokteilis
Varškės apkepas

Tad tiek smile.gif
Atsakyti
Siandien isgirdau tokia minti apie kiausinius. Per LRT Stiliu, rode treneri, kuris teige, jog kiausinius valgyti yra gerai ir nereikia ju riboti. Anksciau visi teige, kad daug kiausiniu negalima valgyti, del trynyje esancio cholesterolio. Bet dabar jau tai paneigta (pagal ji moksliniuose straipsniuose kazkokiuose). Teisybe, kad trynys turi nemazai cholesterolio, bet kartu turi ir kazkokiu medziagu (neatsimenu kokiu), kad virskinant, tos medziagos ir neutralizuoja ta cholesteroli. Toliau kiek jis kalbejo apie mityba, viska normaliai pasakojo smile.gif

Atsakyti