Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant III

QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 05 19, 09:41)
Zuzi, jei jau noreciau numesti svori, as atsisakyciau tu storu sasysku, kecupo, ir nevoliociau kepsnio dziuvesiuose (del sito gal klysto, gerai neiziuriu foto).  4u.gif

Visiškai pritariu, šie dalykai ir man jau kliūna, pamažu retinami... mirksiukas.gif
Papildyta:
Ačiū už komentarą! Tam ir rodaus čia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 19, 22:27)
Visiškai pritariu, šie dalykai ir man jau kliūna, pamažu retinami... mirksiukas.gif

Man tai sitos 'nuodemes' visai normaliai ziurisi bendram kontekste - 90 proc. maisto skanus, sotus ir sveikas thumbup.gif Bet, aisku, jei pavyktu retint, tai dar geriau butu smile.gif
Mergaites, ar darot cheat day, cheat meals ar kazka panasaus?

Mano siandien:

Pusryciai: sumustinis su saliami ir pomidorais
Pietus: bliudas darzoviu sriubos, 2 riekutes duonos su sviestu
Pavakariai: 2 riekeles surio, 2 agurkai, surelis (po 1.5 val sportas)
Vakariene: kepeneles ir darzoviu salotos, 2 riekeles surio

Plius 4 kavos/arbatos su pienu. Mazokai kazkaip, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(manzuma @ 2014 05 19, 23:31)
Man tai sitos 'nuodemes' visai normaliai ziurisi bendram kontekste - 90 proc. maisto skanus, sotus ir sveikas thumbup.gif Bet, aisku, jei pavyktu retint, tai dar geriau butu smile.gif
Mergaites, ar darot cheat day, cheat meals ar kazka panasaus?

Mano siandien:

Pusryciai: sumustinis su saliami ir pomidorais
Pietus: bliudas darzoviu sriubos, 2 riekutes duonos su sviestu
Pavakariai: 2 riekeles surio, 2 agurkai, surelis (po 1.5 val sportas)
Vakariene: kepeneles ir darzoviu salotos, 2 riekeles surio

Plius 4 kavos/arbatos su pienu. Mazokai kazkaip, ar ne? g.gif

Gal ir ne per mazai,bet kam tas sviestas ant duonos prie sriubos bigsmile.gif ?
Atsakyti
ko cia visos nusistebejot del tu bananu?
pasiguglinkit, ka daro tikras bananas jusu figurai, energijai ir nuotaikai....neapsiribokit vien tradicine info....
beje, bananas greitina m-gu apykaita, japonai net svorio metimo dieta israde, kuri labai paplito visoje JAV...
taip, kad nereikia cia stebetis... smile.gif
Atsakyti
Facebooke sklando:

23 Faktai apie bananus ! Bananai - kitaip vadinami kaip sportininkų maistu.


Bananai, kaip ir visi vaisiai, savyje turi vitaminą C, kuris yra galingas antioksidantas, padedantis organizmui nesenti bei padedantis kovoti su peršalimu.

• Dėka jame esančio vitamino E, reguliarus bananų valgymas stabdo senatvės požymius, didina odos stangrumą ir yra gera profilaktinė priemonė prieš raukšles.

• Vitaminas PP, kurio yra bananuose, vaidina didelį vaidmenį medžiagų apykaitos procesuose, kurie vyksta organizme.

• Bananuose gausu B grupės vitaminų, tad jie gerina protinę veiklą ir susikaupimą, stiprina nervų sistemą, didina atsparumą stresui.

• Be to, bananuose yra kalio, kalcio, magnio, fosforo, natrio ir nedidelis kiekis geležies.

• Bananai yra svarbus energijos šaltinis. Juose daug angliavandenių -sacharozės, fruktozės, gliukozės, taip pat vitaminų, mineralinių medžiagų. Du bananai suteikia pakankamai energijos 90 minučių trukmės intensyviai mankštai, todel jie yra ypač vertinami sportininkų.

• Hipertenzija - bananas yra mūsų širdies draugas, kadangi jis yra geriausias kalio šaltinis (100 g bananų turi 370 mg kalio). Suvalgant 3-4 bananus per dieną, galima patenkinti beveik pusę paros normos šio labai svarbaus mūsų organizmui, metalo. Kalis yra būtinas normaliam širdies raumens funkcionavimui, be to skatina vandens ir druskų apytaką organizme. Todėl reguliarus bananų valgymas sumažina insulto bei infarkto riziką bei normalizuoja padidintą kraujospūdį.

• Bananai puikiai apsaugo mūsų kraujagysles. Šie vaisiai apsaugo ir nuo aterosklerozės.

• Reguliarus bananų valgymas — gera profilaktinė priemonė prieš skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas. Ne tik pats vaisius, bet ir sultys labai naudingos gydant gastritą. Esant padidintam skrandžio rūgštingumui, bananų sultys vartojamos prieš valgį, esant normaliam - po valgio.

• Bananus patariama įtraukti į savo kasdieninį racioną žmonėms, inkstų ligų, kepenų bei tulžies pūslės ligų.

• Bananai labai tinka esant paburkimams bei priešmenstruacinės įtampos simptomams, kurie juntami kritinių dienų išvakarėse.

• Anemija - bananuose yra daug geležies, kuri reikalinga hemoglobino gamybai, todėl jie naudingi sergant anemija - stimuliuoja hemoglobino gamybą.

• Depresija - bananuose yra natūrali nuotaiką kelianti medžiaga - triptofanas, todėl jie teigiamai veikia esant depresijai, premenstruaciniam sindromui.

• Vidurių užkietėjimas - bananuose gausu skaidulinių medžiagų, kurios būtinos normaliai žarnyno veiklai palaikyti ir saugo nuo vidurių užkietėjimo.

• Pagirios - pagirioms palengvinti galima paruošti bananų ir pieno kokteilį su medumi.

• Bananai ramina skrandį, kartu su medumi padeda atstatyti normalų cukraus kiekį kraujyje, slopina pykinimą.

• Bananai skatina žarnyno veiklą, todėl rekomenduojami sergantiesiems skrandžio opalige.

• Bananai slopina ir rytinį nėščiųjų pykinimą.

• Bananuose gausu B grupės vitaminų, jie gerina protinę veiklą ir susikaupimą, stiprina nervų sistemą, didina atsparumą stresui. Lyginant su obuoliu, bananai turi 4 kartus daugiau baltymų, 2 kartus daugiau angliavandenių, 3 kartus daugiau fosforo, 5 kartus daugiau geležies ir vitamino A ir dvigubai daugiau kitų vitaminų ir mineralų, todėl bananą galima vadinti vienu iš pačių vertingiausių sveikatai vaisių.

• Bananuose mažai azoto medžiagų, todėl jie primygtinai rekomenduojami sergantiesiems sunkiomis inkstų ligomis.

• Bananus lengvai pasisavina organizmas, todėl jie puikiai tinka prieš operacijas ar po jų. Rekomenduojami onkologiniams ligoniams, gydomiems spinduline ar chemine terapija.

• Kai kurie gydytojai teigia, kad šie vaisiai yra vieninteliai, nesukeliantys alergijos vaikams. Bananų dribsniai ir miltai dažnai vartojami vaikų mitybai.

• Biochemikai teigia, kad bananuose yra serotonino – medžiagos, kuri smegenų ląstelėms padeda skleisti tam tikrus nervinius impulsus, gerina informacijos dorojimo procesą, teikia optimizmo ir tonizuoja organizmą.
Atsakyti
Manzuma, ka turi omeny cheat meal?
Na as pas save izvelgiu - va tos desros, bandele su obuoliais sluoknsiuotos teslos, kepsnys keptuvej kepta ssu dziuvesiais, pries tai kazkas buvo- reti-bet skanus, "nesportiski" patiekalai.

Picos- bus karta i menesi gal. Visa kita- cipsai, kolos, kreminiai pyragaiciai- tiesiog niekada nedomino. Cipus isvis nevalgau n metu, limonadu negeriu isvis du simtus metu.
Ai, dar bua kartais take-away maistas. Koks astrus chicken curry... bet irgi-karta i menesi gal.
Tiesa, dar kokie bulviniai blynai (su mesa ar be)- bet irgi gaunas kartas i menesi... g.gif
Atsakyti
Pilna receptuku, kaip galima skanaus kazka pasidaryt. As labai megstu tokia pica:

http://www.recipegir...hawaiian-pizza/

Vistienos krutinele apvolioju kokosu miltuose ( be jokio kiausinio ar miltu ), issikepu kartais keksiuku is migdolu miltu. Galima labai pazaist su variacijom skaniu patiekalu, pakeist juos y sveikesnius. Bet labiausiai man patinka valgyt labai paprastai - jogurtas su linu semenim, vistienos krutinele su salotom, protein shake`as. Na nemegstu gamint ilgai, 20 min. pagamint ir indam suplaut man pats tas lotuliukas.gif Plius valgau namuose tik vakariene, is anksto pagaminto ir pasildyto maisto nelabai megstu, nebe toks skonis unsure.gif MB aisku tuo nepatenkintas, nes anksciau daugiau gamindavau, na bet pats viska ismoko, jei nepatinka, ka ta diena pagaminu cool.gif Aisku turint seima, vaikucius siek tiek kitaip yra, tad ziuresim, kaip bus ateity smile.gif

Cheat meal ar day tai dazniausiai kai karta per savaite pasilepini kuo nori. Tokia laisva diena ir nuo sporto, ir nuo sveikos mitybos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 20, 12:32)

Cheat meal ar day tai dazniausiai kai karta per savaite pasilepini kuo nori. Tokia laisva diena ir nuo sporto, ir nuo sveikos mitybos smile.gif

Pas mane tu Cheat day buna dazniau nei reiketu g.gif g.gif bent pora kartu savaiteje tai tikrai, o kartais ir dazniau. Aisku, naudos man tai tikrai nepriduoda, bet nesusilaikau gan daznai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 05 20, 13:20)
Pas mane tu Cheat day buna dazniau nei reiketu  g.gif  g.gif bent pora kartu savaiteje tai tikrai, o kartais ir dazniau. Aisku, naudos man tai tikrai nepriduoda, bet nesusilaikau gan daznai  schmoll.gif


Man tai daugiadienes prasideda tada lotuliukas.gif Tai stengiuos necheatint, nes saiko jausmo neturiu kai kuriems dalykams doh.gif valgant po maziuka gabaliuka juodo sokolado kasdien iseina pazabot ta zvery biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 20 gegužės 2014 - 13:05
user posted imageHosted on Fotki

Pusryciam avizu kose su dziov.spanguolem ir obuoliais.
Pietums virta kapota jautiena, darzoves, vakaryksciai rudi ryziai.
Pavakariam stikline nereibaus naturalaus jogurto su braskem ir avietem.
Vakare- salotos su tunu ir feta, desertui - figos.

Dabar 20.15val, o as jauciuosi per pilna. g.gif
Atsakyti
Šiandien:
Vaisių kokteilis
Bananas
kviečių dribsniai su kiviu ir jogurtu
vištienos kepsnys, dvi jorės duonos riekės, iceberg, pomidoras
arbūzas
sūrelis
makaronai su kalakutiena
2 abrikosai
proteino kokteilis
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
pms matomai, nesveikai saldumo norisi ir gaivumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 20, 10:51)
Manzuma, ka turi omeny cheat meal?

Egliukasz jau paaiskino. 4u.gif Tai tu retsykiais be plano sau leidi - jei taip iseina, tai super smile.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 20, 11:32)
As labai megstu tokia Vistienos krutinele apvolioju kokosu miltuose

Kaip tik nusipirkau smulkintu kokosu, reikes pabandyti 4u.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 05 20, 13:03)
Man tai daugiadienes prasideda tada

Man prasideda, jei neturiu nustatytos cheat day smile.gif

QUOTE(Pumpum @ 2014 05 20, 23:23)
pms matomai, nesveikai saldumo norisi ir gaivumo  biggrin.gif

Arba pica isderino smile.gif Bandziau siandien tavo varskes kokteili, nu liuks, bus daznai plakamas 4u.gif

Siandien meniu:

Pusryciai: 2 riekes duonos su vistiena ir suriu
Uzkandis: apelsinas
Pietus: makaronai su jautiena ir pupelem
Uzkandis: kokteilis is varskes, pieno ir banano (tada sportas)
Vakariene: varske su medum ir seklom
Naktipieciai: rukyta lasisa su agurku

Plius 3 kavos/arbatos su pienu

Zuzi, tavo kaip visada puikus meniu smile.gif
Atsakyti