Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVI Tema)

Laba smile.gif
QUOTE(Ramsius @ 2014 06 06, 01:35)
Atsiprašau, bet negalėjau nepacituot lotuliukas.gif
šmaikštuoliai biggrin.gif
QUOTE(saulyte525 @ 2014 06 06, 07:15)
Aš vis žiūriu "Пока станица спит  / Казаки"<....>, jau 112 serijų sužiūrėjau
O ta Марыся vis tokia pat vriedna?
QUOTE(Sim@ @ 2014 06 06, 11:29)
visoms likejimai is lietingos Palangos
Oooo, jau Palangoj. Šimtas metų ten nebuvau. Niu ir kaip dabar ten, orai? Pas mus čia Vilniuj, kaip aš ir mano vyresnėlis sako, - lietuviški orai. Nei karšta, nei šlapia biggrin.gif
QUOTE(svelni @ 2014 06 07, 08:24)
aktorius Вахтанг Беридзе pasirodo vienos is dvyniu Арнтгольц vyras.
user posted image
Nu bet kaip jam neiseina vaidinti isimylejusio vyro...
Aš mačiau kažkokią laidą apie jų šeimyninį gyvenimą, dar tuomet pagalvojau, vajeee koks nesimpatiškas.
Na bet čia aišku skonio reikalas. Va mano pusbroliui pati nesimpatiškiauisa moteris, net negali į ją žiūrėt,
tai Dan Balan и Вера Брежнева - Лепестками слез
O man tai ką aš žinau, gan normali ji. Nesibaidau kai ją pamatu.
_____________

Aš vakar žiūrėjau (ir pasirodo kaip tik vakar buvo jo gimtadienis)
Фрагменты из к/ф ''Пушкин. Последняя дуэль'' /2006/

user posted image

Į pražtūtį nuvedė intrigos, sąmokslas, tam puiki terpė buvo jo žmonos flirtavimas, koketavimas, tuo puikiai ir meistriškai buvo pasinaudota, žinant koks jis pavydus, be proto mylintis savo žmoną, ir jam garbės reikalas ginti žmonos, vaikų, savo šeimos garbę. V.ž. per ją į jį.

Žudikas jo, neva jo žmonos meilužis (jau koks jis man atstumiantis, negaliu, fu), nebuvo nubaustas mirties bausme (tuo laikmečiu už dvikovas bausdavo tik mirties bausme), o Pushkino geriausią draugą išsiuntė į Kaukazą. Vat ir visa teisybė, lygybė.


Man buvo įdomu pažiūrėti šį filmą, nes tikrai stebino, kad toks dydis poetas, rašytojas, o apie jį beveik nieko nėr. Gaila.

Šis filmą, kurį žiūrėjau, tai galima pavadinti tik įvadiniu-pažintiniu. Man pasirodė kurtas paskubom ir apgraibom, kad tik 'mozaikos' bendras vaizdas susidėliotų ir tiek.
Juolab Snatkina ir Bezrukovas nepriekaištingai suvaidino, Tai gi buvo galima išnaudoti visą potencialą stipresniam filmo sukūrimui.

Galėtų ir apie kokį Lermontovą, Leniną, Lomonosovą filmą sukurti. Apie pastarąjį yra filmas-serialas, bet senas. Bet, kai anuomet mačiau, man pamenu patiko. Tai galėtų ir šviežiai sukūrti.
____________

Man Pushkino ir iki dabar labai patinka
(pamenu kai reikėjo išmokt mintinai m-klos laikais)

А.С. Пушкин
У лукоморья дуб зелёный


У лукоморья дуб зелёный;
Златая цепь на дубе том:
И днём и ночью кот учёный
Всё ходит по цепи кругом;
Идёт направо - песнь заводит,
Налево - сказку говорит.
Там чудеса: там леший бродит,
Русалка на ветвях сидит;
<.............>
_____________

Aišku, visad maloniau žiūrėti linksmesnius, pozityvesnius filmus.
Guldama miego apie jį dar galvojau, ir atsikėlus mintimis grįžau prie jo,
ir apie Jeseniną tą serialą net prisiminiau. Abiejų mirtys - sąmokslo aukos.

Jei ne auksines vasaros
user posted image

Eisiu ką nors pozityvaus paieškoti sau,
nes nuo vakar kažkokia melanchlija 'užpuolė'.
Atsakyti
Perziurejau 3 serijas "Прощай, любимая!".Idomus, bet suktas toks, sudetingas serialas...nebesuprantu kas ten gerietis,o kas blogietis jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2014 06 07, 16:00)
Perziurejau 3 serijas "Прощай, любимая!".Idomus, bet suktas toks, sudetingas serialas...nebesuprantu kas ten gerietis,o kas blogietis jau biggrin.gif

visas labai įdomiai žiūrėjosi,
o štai galas nuvylė mane
Atsakyti
Охотники за головами
Labai neblogas. Detektyvas. Vienas iš mandresnių
Atsakyti
Pastaruoju metu, retokai su А.Зубков'u filmų būna,
o gaila, man patinka filmai su juo.

Сегодняшняя премьера

''Я всё преодолею'' /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1221663

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 06 07, 12:01)
Niu ir kaip dabar ten, orai?

uzvakar - tvankuma, vakar - lyjo, siandien - karsta, +21, bet prie juros baisus vejas doh.gif nei prie vandens, nei kopose gulet nebuvo imanoma ramiai blink.gif

laba vakara,
pabaigiau pagaliau Инквизитор (2014) - neblogas toks, patiko 4u.gif
Tingiu versti, tai trumpas aprasymas_Перед нами одна очень страшная история, в которой полиции предстоит противостоять очень умному и изощренному маньяку. Все произошло где-то на территории небольшого провинциального городка, где весь район оказался под страхом ужаса одного маньяка. Этого человека боится каждый житель, который знает о нём множество историй. Ему даже дали кличку – Инквизитор, так как он совершил невероятно зверские убийства. Кроме этого, он постоянно издевается над жертвами, даже над полицейскими, которые всегда сбиваются со следа, начиная поиски. Инквизитор привык к тому, чтобы оставлять некоторые специальные послания, которые написаны на «латыне». Это также связано с прозвищем. Во всех своих посланиях маньяк зашифровывает именно ту личность, которая должна стать очередной жертвой.
Не уже ли город вечно будет терроризировать этот маньяк? Какие у него еще планы, возможно, он задумал показать еще большую жестокость, чтобы окончательно всех запугать? Ведь если полицейским не по силе найти и арестовать этого человека, что же можно говорить об обыкновенных людях. Посмотрите, чем закончится эта интригующая кинолента, которая стоит того, чтобы её посмотрели многие киноманы…
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2014 06 07, 17:00)
Perziurejau 3 serijas "Прощай, любимая!".Idomus, bet suktas toks, sudetingas serialas...nebesuprantu kas ten gerietis,o kas blogietis jau biggrin.gif

Man irgi patinka, toks psichologinis detektyvas
Pasakykit, kas žudikas tongue.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

''Напрасная жертва'' /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1221915

user posted image



Никита Пресняков (внук А. Пугачевой, сын Кристины Орбакайте)
в комедии
''Копы из Перетопа'' /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1221743

user posted image


Владимир и Никита Пресняковы - «Никудышный ангел» sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2014 06 08, 12:00)
Man irgi patinka, toks psichologinis detektyvas
Pasakykit, kas žudikas  tongue.gif

žudiko nėra
žiūrėk paskutinę seriją ir viską suprasi
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

''Слепой расчет'' /2014/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1222076

user posted image
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2014 06 07, 17:00)
Perziurejau 3 serijas "Прощай, любимая!".Idomus, bet suktas toks, sudetingas serialas...nebesuprantu kas ten gerietis,o kas blogietis jau biggrin.gif


MAn žiauriai patiko thumbup.gif . Intriga išlaikyta iki pabaigos. Taip ir kaitalioji: tai vienas atrodo blogietis, tai kitas... O dar papildomi personažai doh.gif Kartais nebeaišku kam jų reikėjo. Bet va paskutinė serija viską ir sudėlioja į savo vietas.
Patinka detektyvai, kai negali nuspėti kuom baigsis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 06 08, 18:31)
''Слепой расчет'' /2014/

net nežinau ką ir galvoti,
nes pradėjusi žiūrėti 1 seriją užmigau net neįpusėjusi
tad manau, kad antro bandymo nebus
Atsakyti