Įkraunama...
Įkraunama...

EMBRIONS klinika LV

QUOTE(Glamour @ 2015 03 19, 01:47)
žieminukė,
kumščiai suspausti. Sėkmės sėkmės ir laimingos pabaigos. Nesupratau tik vieno, atitirpo 7,8 ląstelių, bet po atitirpimo liko 6 ląstelių. Kiek embrionų įsodino? 3?



Sėkmės jums šiandien 4u.gif
Užšaldė tris 7,8,8, po atšildymo liko trys, visi po 6 ląsteles. Juos visus ir įsodino.
Papildyta:
QUOTE(ailima @ 2015 03 19, 10:34)
aš pastojau Tr, bet kadangi 3IVF dariau LV, tai ir čia pasireiškiu smile.gif
leidžiuosi aš clexane skystinančius, estrofem nutraukiau prieš tris dienas, aspiriną irgi, taip man liepė Tr gyd.ir Lt, PRG buvo geras,naudojau ir leidžiamą ir crinone, dabar perėjau vien ant leidžiamo, bet vakar vistiek plūsterėjo kraujo sad.gif nors jau kelias dienas nieko kas gali daryti įtaką kraujavimui nenaudoju . kartosiu prg neužilgo, bet turėtų būti gerai, nes leidžiuosi po dvi amp. per dieną

Ar daug kraujo, šviežio? Gal gi nieko baisaus g.gif Nors įsivaizduoju kaip tuo momentu atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2015 03 19, 01:46)
egk,  žiūriu savo paskutinio nėštumo hcg 10dpi tik 3.62. Kad ir ne vietoje, bet nėštumas vis tik buvo.

Viskas jau, ateina po truputi mmm, jau teplioja tikrai ir skauda pastoviai verysad.gif
Parasyk po konsultacijos. O kai atsyla buna , kad lasteliu sumazeja, bet nebutinai tai reiskia bloga, nesigasdink 4u.gif

QUOTE(ailima @ 2015 03 19, 09:34)
aš pastojau Tr, bet kadangi 3IVF dariau LV, tai ir čia pasireiškiu smile.gif
leidžiuosi aš clexane skystinančius, estrofem nutraukiau prieš tris dienas, aspiriną irgi, taip man liepė Tr gyd.ir Lt, PRG buvo geras,naudojau ir leidžiamą ir crinone, dabar perėjau vien ant leidžiamo, bet vakar vistiek plūsterėjo kraujo sad.gif nors jau kelias dienas nieko kas gali daryti įtaką kraujavimui nenaudoju . kartosiu prg neužilgo, bet turėtų būti gerai, nes leidžiuosi po dvi amp. per dieną

Gal buvai pas gyd? Paziurejau tavo liniuote, jau nebetoki ir mazi jus! O askorutino, vit c to kur po 1 gr buna neskyre? Tikiuosi, kad nieko baisaus, juk pakraujuodavo vis 4u.gif

zieminuke, gal kas naujo pas tave? Pagalvojau, kad tikrai turi buti gerai, cia jau labai senai geru naujienu nebuvo, tikrai turi kazkam pasisekt, o tu oirma eileje!
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 17:13)
Viskas jau, ateina po truputi mmm, jau teplioja tikrai ir skauda pastoviai verysad.gif
Parasyk po konsultacijos. O kai atsyla buna , kad lasteliu sumazeja, bet nebutinai tai reiskia bloga, nesigasdink 4u.gif
Gal buvai pas gyd? Paziurejau tavo liniuote, jau nebetoki ir mazi jus! O askorutino, vit c to kur po 1 gr buna neskyre? Tikiuosi, kad nieko baisaus, juk pakraujuodavo vis 4u.gif

zieminuke, gal kas naujo pas tave? Pagalvojau, kad tikrai turi buti gerai, cia jau labai senai geru naujienu nebuvo, tikrai turi kazkam pasisekt, o tu oirma eileje!

Labai gaila, kad nepavyko šį kartą jums...bet gal dar bandysit? ax.gif
O man nežinau...kai jau esu patyrusi praeitą kartą nesėkmę, bijau ką ir berašyt...Vakar vakare pamaudeno kaip prieš mmm, šiandien tarpais taip iš tolo. Galvoju, gal čia psichologija veikia g.gif Dariausi vakar testą...ir šiandien...Vakar sunkokai, bet įžiūrėjau antrą juostelę, tokia vooooos vooos (gal tik aš viena ir tematyčiau ją biggrin.gif ). Šiandien - jau ryškesnė juostelė, nesunkiai įžiūrima (manau, kad ir kiti matytų), bet toooli gražu iki praeitų kartų, tokia blanki g.gif Na, bus kaip bus, kartosiu testą ryt, o jeigu iki poryt neprasidės mmm, lėksiu į sostinę. Dar pilvas baisiai išpūstas, kaip kad po punkcijos, rytais kol nepavalgiusi dar galima kentėt, bet dieną kaip ketvirtam nėštumo mėnesyje doh.gif
Beja, susibalamūtinau kaip skaičiuojamos dienos, ar skaičiuoti įsodinimo dieną ar ne. Aš skaičiuoju taip: 11 d. apie 12 val. įsodino, tai para po įsodinimo gaunasi 12 d. apie 12 val. ir t.t., gaunasi, kad 10 DPĮ bus šeštadienį apie 12 val.? g.gif Ar čia jau skaitysis, kad aš 11 DPĮ darysiu HCG g.gif
Žodžiu, laukiu toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 19 kovo 2015 - 15:47
QUOTE(žieminukė @ 2015 03 19, 16:45)
Šiandien - jau ryškesnė juostelė, nesunkiai įžiūrima (manau, kad ir kiti matytų),

Beja, susibalamūtinau kaip skaičiuojamos dienos, ar skaičiuoti įsodinimo dieną ar ne. Aš skaičiuoju taip: 11 d. apie 12 val. įsodino, tai para po įsodinimo gaunasi 12 d. apie 12 val. ir t.t., gaunasi, kad 10 DPĮ bus šeštadienį apie 12 val.?  g.gif Ar čia jau skaitysis, kad aš 11 DPĮ darysiu HCG g.gif
Žodžiu, laukiu toliau

jau, kad ryškėja, tai puikus ženklas, man net ir prie hcg 190 buvo tik vos ryški juostelė, neseniai pežiūrėjau darytus testus, tai išvis nesimato
šeštadienį bus 10dpį wub.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 16:13)

Gal buvai pas gyd? Paziurejau tavo liniuote, jau nebetoki ir mazi jus! O askorutino, vit c to kur po 1 gr buna neskyre? Tikiuosi, kad nieko baisaus, juk pakraujuodavo vis 4u.gif



nebuvau pas gydytoją, nes buvau antradienį ryte o praitą penktadienį (buvo pirma echo kai patvirtino širdutės plakimą), tai nenoriu, kad ten dažnai makaliuotų verysad.gif geriu magnį, ačiū už patarimą dėl c vitamino, buvo užsiminęs gydytojas per pirmą echo, reiks nusipirkti

gaila, kad Jums nepavyko su snaigutėmis, ar dar turit??
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2015 03 19, 16:45)
Labai gaila, kad nepavyko šį kartą jums...bet gal dar bandysit? ax.gif
O man nežinau...kai jau esu patyrusi praeitą kartą nesėkmę, bijau ką ir berašyt...Vakar vakare pamaudeno kaip prieš mmm, šiandien tarpais taip iš tolo. Galvoju, gal čia psichologija veikia g.gif Dariausi vakar testą...ir šiandien...Vakar sunkokai, bet įžiūrėjau antrą juostelę, tokia vooooos vooos (gal tik aš viena ir tematyčiau ją biggrin.gif ). Šiandien - jau ryškesnė juostelė, nesunkiai įžiūrima (manau, kad ir kiti matytų), bet toooli gražu iki praeitų kartų, tokia blanki g.gif  Na, bus kaip bus, kartosiu testą ryt, o jeigu iki poryt neprasidės mmm, lėksiu į sostinę. Dar pilvas baisiai išpūstas, kaip kad po punkcijos, rytais kol nepavalgiusi dar galima kentėt, bet dieną kaip ketvirtam nėštumo mėnesyje doh.gif
Beja, susibalamūtinau kaip skaičiuojamos dienos, ar skaičiuoti įsodinimo dieną ar ne. Aš skaičiuoju taip: 11 d. apie 12 val. įsodino, tai para po įsodinimo gaunasi 12 d. apie 12 val. ir t.t., gaunasi, kad 10 DPĮ bus šeštadienį apie 12 val.?  g.gif Ar čia jau skaitysis, kad aš 11 DPĮ darysiu HCG g.gif
Žodžiu, laukiu toliau

Manau, neblogai kaip tokiam laikui thumbup.gif Nu dar tyliai tyliai bet jau vistiek truputi sveikinu 4u.gif O dienas as irgi taip skaiciuoju. Tik va iseina kad mano hcg buvo 8 dpi, na jei ziuret pagal valandas verysad.gif
Del dar bandymo nezinau g.gif Buvome grieztai nusprende, kad sitas paskutinis (na kai darem pries kelis metus). Bet va kaip gavosi, kad uzsalde, isejo du bandymai net. Kai gime dukryte, zinojom kad likusius tikrai pasiimsim, nepaliksim gi, bet apie nauja bandyma dar atrode net nebutume galvoje. O dabar nebezinau... Siandien jauciuosi vel tip pat, lyg kazka is manes ateme, gaila, skaudu, bet noreciau dar maziuko. Kazkur tamsiame kampelyje sia dien dar kirba mintis, gali Tr pabandyt? Bet gal nesekminga butu isduot, ten kur pasiseke? O metai dar baksnoja, reiktu suktis. Nezinau, gal dar praeis tas noras DAR, kai issiliudesiu?
Papildyta:
QUOTE(ailima @ 2015 03 19, 16:55)
jau, kad ryškėja, tai puikus ženklas, man net ir prie hcg 190 buvo tik vos ryški juostelė, neseniai pežiūrėjau darytus testus, tai išvis nesimato
šeštadienį bus 10dpį  wub.gif
Papildyta:

nebuvau pas gydytoją, nes buvau antradienį ryte o praitą penktadienį (buvo pirma echo kai patvirtino širdutės plakimą), tai nenoriu, kad ten dažnai makaliuotų  verysad.gif geriu magnį, ačiū už patarimą dėl c vitamino, buvo užsiminęs gydytojas per pirmą echo, reiks nusipirkti

gaila, kad Jums nepavyko su snaigutėmis, ar dar turit??

Nebe verysad.gif
O ascorutino irgi nebandei? As ji gal visa nestuke.gif prie saves turejau? O tu ilsiesi? Daug gulineji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 19 kovo 2015 - 15:59
QUOTE(ailima @ 2015 03 19, 17:55)
jau, kad ryškėja, tai puikus ženklas, man net ir prie hcg 190 buvo tik vos ryški juostelė, neseniai pežiūrėjau darytus testus, tai išvis nesimato
šeštadienį bus 10dpį  wub.gif
Papildyta:

nebuvau pas gydytoją, nes buvau antradienį ryte o praitą penktadienį (buvo pirma echo kai patvirtino širdutės plakimą), tai nenoriu, kad ten dažnai makaliuotų  verysad.gif geriu magnį, ačiū už patarimą dėl c vitamino, buvo užsiminęs gydytojas per pirmą echo, reiks nusipirkti

gaila, kad Jums nepavyko su snaigutėmis, ar dar turit??

man su 53 buvo ne ryški kaip kontrolinė, bet matėsi gerai, jau nesumaišysi:) matyt dar ir nuo testų priklauso, ir kiek šlapume prisikaupę HCG g.gif
Tikiuosi jums viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 16:57)
Kazkur tamsiame kampelyje sia dien dar kirba mintis, gali Tr pabandyt? Bet gal nesekminga butu isduot, ten kur pasiseke?


na mums Lt pavyko pirmą lelių prsisišaukti iš trečio IVF, bet aš tikrai Lt nedarysiu, o LV tris kartus dariau normalų, vieną su snaigutėm ir nieko, prieš kiekvieną įsodinimą, kadangi blogai dalinosi, vis siūlė susirasti donorę, na bet kai atsirado TR tema, net nekilo kitų minčių, tik ten, nes norėjau savo ir net 8 embrioniukai iki blasto užaugo, kur Lv vos iki trijų d. datempdavo, ir nieko kažko ypatingo nei naudojau nei ką, tai kaip taip pasikeitė per nepilnus metus, juk amžius tik senyn
jeigu tik matot galimybę su pinigėliais, būtinai važiuokit 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 16:57)

O ascorutino irgi nebandei? As ji gal visa  nestuke.gif prie saves turejau? O tu ilsiesi? Daug gulineji?

aš dirbu, bet mano darbas prie kompo, be didelių stresų 4u.gif maniau, gal tai su kokiu stresu susiję, ar rimtesne veikla, bet savaitgalį visą gulinėjau, o iš sekmadienio į pirmadienį kaip pasipylė kraujas, taigi...tas gulėjimas neturi įtakos mano atvėju, bet relax esu įjungusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 17:57)
Manau, neblogai kaip tokiam laikui thumbup.gif Nu dar tyliai tyliai bet jau vistiek truputi sveikinu 4u.gif  O dienas as irgi taip skaiciuoju. Tik va iseina kad mano hcg buvo 8 dpi, na jei ziuret pagal valandas verysad.gif
Del dar bandymo nezinau g.gif  Buvome grieztai nusprende, kad sitas paskutinis (na kai darem pries kelis metus). Bet va kaip gavosi, kad uzsalde, isejo du bandymai net. Kai gime dukryte, zinojom kad likusius tikrai pasiimsim, nepaliksim gi, bet apie nauja bandyma dar atrode net nebutume galvoje. O dabar nebezinau... Siandien jauciuosi vel tip pat, lyg kazka is manes ateme, gaila, skaudu, bet noreciau dar maziuko. Kazkur tamsiame kampelyje sia dien dar kirba mintis, gali Tr pabandyt? Bet gal nesekminga butu isduot, ten kur pasiseke? O metai dar baksnoja, reiktu suktis. Nezinau, gal dar praeis tas noras DAR, kai issiliudesiu?
Papildyta:

Nebe verysad.gif
O ascorutino irgi nebandei? As ji gal visa  nestuke.gif prie saves turejau? O tu ilsiesi? Daug gulineji?

8DPĮ tai kiek ankstoka tyrimui g.gif kad kabinosi tai faktas, bet juk tu ir nenutraukei vaistukų pirma laiko, kaip ir palaikei gyvybę.
Linkiu susidėliot mintis ir jeigu tik yra noro ir pinigėlių bandyti mirksiukas.gif O su išdavimu tai nemanau, kad išduodame tokiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2015 03 19, 17:12)
8DPĮ tai kiek ankstoka tyrimui g.gif kad kabinosi tai faktas, bet juk tu ir nenutraukei vaistukų pirma laiko, kaip ir palaikei gyvybę.
Linkiu susidėliot mintis ir jeigu tik yra noro ir pinigėlių bandyti mirksiukas.gif O su išdavimu tai nemanau, kad išduodame tokiu atveju.

Na skaiteme, kad 9 dpi, bet jei skaiciuojant atsizvelgt i valandas isodinimo, tai tik 8 dpi, nes isodinimas buvo per pietus, o krauja pridaviau is pacio ryto. Crinone nutraukiau, geriau tik duphastona. Ir Treijsas sake, kad permazas tikriausiai.
Gal rasdama laiko pradesiu Turkijos temutes pirmasias skaityti, nes paskaitydavau tik pripuldama
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2015 03 19, 18:07)


aš dirbu, bet mano darbas prie kompo, be didelių stresų  4u.gif maniau, gal tai su kokiu stresu susiję, ar rimtesne veikla, bet savaitgalį visą gulinėjau, o iš sekmadienio į pirmadienį kaip pasipylė kraujas, taigi...tas gulėjimas neturi įtakos mano atvėju, bet relax esu įjungusi  4u.gif

Jeigu dar kraujuosi, gal apsilankyk pas gyd. (bent aš taip daryčiau). Man irgi patepliodavo, bet ne šviežiu krauju ir nedaug. Tik vis maudendavo kaip prieš mmm, tam buvo skyrę magnio
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2015 03 19, 18:17)
Na skaiteme, kad 9 dpi, bet jei skaiciuojant atsizvelgt i valandas isodinimo, tai tik 8 dpi, nes isodinimas buvo per pietus, o krauja pridaviau is pacio ryto. Crinone nutraukiau, geriau tik duphastona. Ir Treijsas sake, kad permazas tikriausiai.
Gal rasdama laiko pradesiu Turkijos temutes pirmasias skaityti, nes paskaitydavau tik pripuldama

Man kažkokia mistika su PRG šiuo atveju. Juk natūraliam cikle viską darom, tai kaip ir turėtų užtekti kiek organizmas gamina, o čia dar padedame daugiau mažiau g.gif
Atsakyti
Zieminuke,kazkada neseniai apie tave pagalvojau...Smagu,kad tu cia ir butu dar smagiau,kad pasisektu! Kumsciai suspausti !
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2015 03 20, 02:31)
Zieminuke,kazkada neseniai apie tave pagalvojau...Smagu,kad tu cia ir butu dar smagiau,kad pasisektu! Kumsciai suspausti !

wub.gif
Kur aš dingsiu mirksiukas.gif Visuomet su šiuo skyreliu būnu, tyliai stebiu jus lotuliukas.gif
Šiandien pasidariau testą - dar ryškesnis, panašaus ryškumo kaip sėkmingu atveju ax.gif Žinant kaip praeitą kartą buvo, nesvaigstu, gyvenu šiandiena. Ryt važiuosim į sostinę priduot kraują. Vakar vakare pilvo apačią gerokai pamaudė kaip prieš mmm, tikiuosi jos neateis:oh ir šis kartas bus sėkmingas wub.gif
Atsakyti