Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

smagu kai vienoje vietoje tiek susirenka juodukų thumbup.gif tik vat įdomu ar visi susirenka draugiški ir vieni kitiems dantų nešiepia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 17, 08:23)
smagu kai vienoje vietoje tiek susirenka juodukų  thumbup.gif  tik vat įdomu ar visi susirenka draugiški ir vieni kitiems dantų nešiepia  g.gif

Manau, kad neutralioje teritorijoje neturėtų šiepti dantų-bent jau Dosikas, tai nieko prieš ne namų zonoje prieš kitus patinus neturi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki visi juoduliuku augintojai. 4u.gif Na,atsiradom ir mes-Luna. Naminis vardas Hera.
Augam gerai,valgom liuks. Na vienu zodziu dar tokiam amziuj bedu neturim. Kadangi as auginu pirma juoduliuka -tai mane labai domina keli klausimai. Ar yra kur lentele koks kokiam amziuje turetu buti suniuko svoris ir ugis. Mes sveriam manau normaliai-18 kg ,o ugis ties ketera 50cm.Cia mano sverimas ir matavimas.Dar -kada reikia pradeti issukuoti povilne. Nesuprantu-namie kazkur 21-o ji lekuoja kaip prie 30. eina kur vesiau gult. Manau kailis nemazas ,gal jau reikia povilne ispesti ar kaip ten.Siaip labai gera mergyte,su visais sutaria ,kieme aploja.Jau saugoja smile.gif Mokosi ir is senosios Hidros(Hidra cane corso0sverianti 60kg. Bet sutaria ,jau corse apsiprato ir prieme mazaja zaisti,moko ja kovoti. Aisku svorio kategorija skiriasi bet mazoji labai gera kovotoja-busido ringas buna po kurio Hera krenta miegoti. Dar mergaites ,kur perkate tuos dubenelius lakimui ,kad barzda nesuslaptu,nes atsibosta valyt.
Atsakyti
Sveiki, iš kokio veislyno mergaitė, kiek laiko? Gal parodose kada pasirodysit? 4u.gif
Aš svorį ir ūgį žiūrėdavau pagal šią lentelę, bet čia labai individualu. Vieni daugiau kiti mažiau sveria. Veisėjas sakė žiūrėti į užpakaliuko storumą lotuliukas.gif jei ne kaulėtas, tai reiškia pakankamas svoris. Jei į delną duria kaulas, reiškia per kūdas biggrin.gif
user posted image
Povilnės pešt nereikia, ją išsišukuosite su šepečiu, kai ateis tam tikras amžius tas plaukas po truputi pats eis, tik spėk šukuot, kad nesusiveltu. Įsigykit gerą kokybišką šepetį ir pratinkit šukuotis 4u.gif Jei norite galite tik trumpiau pakirpti. O dėl lekavimo, tai maniškis nelekuoja tik tada kai miega, o šiaip visada karšta rolleyes.gif
Aš turiu trijų skirtingų rūšių dubenėlius vandeniui
Vieną turiu persisiuntus iš Anglijos, Domiui nepatinka, kad reikia po truputi lakti, todėl jis tiek daužo su nosimi, kol jis užstringa ir persikreipia ir išvis vanduo neprateka. Naudojam jį kaime savaitgaliais biggrin.gif bet pilnai jo užtenka mano šarpėjui, Domiui ir tevų cane corsui, gana talpus http://www.amazon.co...=dog water bowl
Turiu dar šitokį iš Amerikos, tai patinka tuo kad jis lengvai atsidaro ir lengvai išsivalo, bet sušlampa barzda vistiek http://www.amazon.co...p=1416314768102
Turiu dar panašų į šį http://www.amazon.co...p=1416314870773 sunkiai atsidaro, kad išvalyt, barzda būna vistiek šlapia, nes sukiša ūsus.
Šiaip neradau dar tokio idealaus dubenėlio, kad ta barzda būtų sausa, vistiek turim rankšluostį ir valomės barzdą, pas mus ji gana ilga ax.gif
Dėl grindų švarumo tai man padėjo kilimėlis guminis va toks, tada vandens ne tiek daug pribėga ir prisilaisto ant grindų http://www.amazon.co...p=1416314860458
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 18 lapkričio 2014 - 15:17
Labai dekoju uz issamu atsakyma i rupimus klausimus.Mes ,Luna is Juodojo amuleto,na cia bendrauja veiseja-devynbalse. Del parodu,nezinau. Jei kada kils noras,bet dar jo nera. Tik kaip sakoma-niekada nesakyk niekada smile.gif Luna gimus liepos 28d. tai pagal lentele -mes atrodo atitinkam. Nes kol bus 4 manau sversim daugiau,nei dabar. Del sepecio tai kai bus paroda Vilniuj manau teks nuvaziuot apsipirkt,gal ir dubeneliu bus. Jusiskiai labai liuks,nes is paprasto tai jau slampa. Po dubeneliu as patiesus vienkartine palute,labai gerai sugeria vandenuko likuti.Jas as perku nes ant ju pomeranes siusioja.Hera gerai sutaria su mazosiomis,neskriaudzia,na bet jos ir arsios jei kas ne taip tai kabinasi i barzda. Aukleja jauniausia -tipo tvarka turi buti. Man reikia priprasti prie sios veisles ,nes iki siol visas gyvenimas su sunim ,tai boksere-gyveno 11metu,paskui rotveilere-13 metu.Dabar corso-9 metai,manau dar ji kokius 3 laisvai bus su manim.Tai pamaina juoduke uzaugs .Mazu neskaitau-jos sofu damos,tai Meryte ir jos dukra Cuba.Tai Merytes pirmos vados dukra. Tikslaiu pirmos ir paskutines nes daugiau nekergiu. Gaila man ,jos tokios mazos joms sunku. O ir man jau gana-savo laiku buvo rotveileriukai ,bokseriukai. Buvo ir corsiuku . Tai maziuku jau nenoreciau ne uz ka smile.gif i parodas taip pat savo laiku atvazinejom. Dabar savo dziaugsmui ir ramiai,matomai viskam ateina laikas. o kokiais sampunais maudot,koki kondicionieriu naudojat.?
Atsakyti
Ogo kokia didelė pas jus šeimyna. bigsmile.gif
Aš naudoju special one liniją plaukams, šampūna "platinum pro", barzdai aliejų "4 elements oil" ir "Hydrating cream", šukavimui "mix pink", bet man jo per aštrus kvapas, pabaigsiu ir daugiau nenaudosiu. Dabar kasdieniam plovimui naudoju Crown Royale šampūną, labai gerai išplauna. Tvarkysitės patys kailį ar keliausit pas kirpėja?
Atsakyti
O kur perkat,Kikoj? o kam aliejus barzdai? neee,pati tai nemoku,pradzioj tik pas kirpeja ,paskui jau gal iseis kas nors ir paciai. O kaip jus darot? Va ,trumpaplauki ismaudei,isfenavai ir pirmyn, o cia jau reiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(korda @ 2014 11 18, 14:37)
Sveiki visi juoduliuku augintojai. 4u.gif Na,atsiradom ir mes-Luna. Naminis vardas Hera.
Augam gerai,valgom liuks. Na vienu zodziu dar tokiam amziuj  bedu neturim. Kadangi as  auginu pirma juoduliuka -tai mane labai domina keli klausimai. Ar yra kur lentele koks kokiam amziuje turetu buti suniuko svoris ir ugis. Mes sveriam manau normaliai-18 kg ,o ugis ties ketera 50cm.Cia mano sverimas ir matavimas.Dar -kada reikia pradeti issukuoti povilne. Nesuprantu-namie  kazkur 21-o ji lekuoja kaip prie 30. eina kur vesiau gult. Manau kailis nemazas ,gal jau reikia povilne ispesti ar kaip ten.Siaip labai gera mergyte,su visais sutaria ,kieme aploja.Jau saugoja smile.gif Mokosi ir is senosios Hidros(Hidra cane corso0sverianti 60kg. Bet sutaria ,jau corse apsiprato ir prieme mazaja zaisti,moko ja kovoti. Aisku svorio kategorija skiriasi bet mazoji labai gera kovotoja-busido ringas buna po kurio Hera krenta miegoti. Dar mergaites ,kur perkate tuos dubenelius lakimui ,kad barzda nesuslaptu,nes atsibosta valyt.

bigsmile.gif thumbup.gif smagu mūsų kompanijoj dar vieno nario sulaukt 4u.gif Tik pilnam susipažinimui foto įmeskit mirksiukas.gif

QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 18, 15:01)
Sveiki, iš kokio veislyno mergaitė, kiek laiko? Gal parodose kada pasirodysit?  4u.gif
Aš svorį ir ūgį žiūrėdavau pagal šią lentelę, bet čia labai individualu. Vieni daugiau kiti mažiau sveria. Veisėjas sakė žiūrėti į užpakaliuko storumą  lotuliukas.gif jei ne kaulėtas, tai reiškia pakankamas svoris. Jei į delną duria kaulas, reiškia per kūdas  biggrin.gif
Povilnės pešt nereikia, ją išsišukuosite su šepečiu, kai ateis tam tikras amžius tas plaukas po truputi pats eis, tik spėk šukuot, kad nesusiveltu. Įsigykit gerą kokybišką šepetį ir pratinkit šukuotis 4u.gif Jei norite galite tik trumpiau pakirpti. O dėl lekavimo, tai maniškis nelekuoja tik tada kai miega, o šiaip visada karšta  rolleyes.gif
Aš turiu trijų skirtingų rūšių dubenėlius vandeniui
Vieną turiu persisiuntus iš Anglijos, Domiui nepatinka, kad reikia po truputi lakti, todėl jis tiek daužo su nosimi, kol jis užstringa ir persikreipia ir išvis vanduo neprateka. Naudojam jį kaime savaitgaliais  biggrin.gif  bet pilnai jo užtenka mano šarpėjui, Domiui ir tevų cane corsui, gana talpus http://www.amazon.co...=dog water bowl
Turiu dar šitokį iš Amerikos, tai patinka tuo kad jis lengvai atsidaro ir lengvai išsivalo, bet sušlampa barzda vistiek http://www.amazon.co...p=1416314768102
Turiu dar panašų į šį http://www.amazon.co...p=1416314870773 sunkiai atsidaro, kad išvalyt, barzda būna vistiek šlapia, nes sukiša ūsus.
Šiaip neradau dar tokio idealaus dubenėlio, kad ta barzda būtų sausa, vistiek turim rankšluostį ir valomės barzdą, pas mus ji gana ilga  ax.gif
Dėl grindų švarumo tai man padėjo kilimėlis guminis va toks, tada vandens ne tiek daug pribėga ir prisilaisto ant grindų http://www.amazon.co...p=1416314860458

Man belieka tik drinks_cheers.gif Dėl lekavimo-tai Tu visiškai teisi biggrin.gif - aš iš pradžių galvodavau, kad gal kas negerai, kad lekuoja ir lekuoja lotuliukas.gif O barzdą, tai kokį dubenuką beturėsi vis tiek reik nusausint paskui , bet, aišku, su tuo Buddy Bowl, tai kur kas mažiau barzda sušlampa-be jo, tai upeliai bėgdavo doh.gif Aš dabar dar iš UK labai gerai sugeriančius Pet Head rankšluosčius barzdai valyt nusipirksu, tai dabar barzda atrodo thumbup.gif -nebūna sulipusi, šlapia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(korda @ 2014 11 18, 17:46)
O kur perkat,Kikoj?  o kam aliejus barzdai?  neee,pati tai nemoku,pradzioj tik pas kirpeja ,paskui jau gal iseis kas nors ir paciai. O kaip jus darot? Va ,trumpaplauki ismaudei,isfenavai ir pirmyn, o cia jau reiks lotuliukas.gif


Oi ne Kikoje nieko neperku, užsisakinėju internetu. Jei nerandu Lietuvoje, perkeliauja iš svetur. Profesonalią kosmetiką perku iš "dog pearl" Vilniuje turi saloną, bet jie sunčia ir per kurjerius. Bet manau nueisit pas kirpėja ji viską paaiškins ir parekomenduos. 4u.gif Kokiame mieste kirpsitės?
Aliejų ir kondicionierių barzdai naudoju, nes noriu barzdą išlaikyt gražią ir sveiką. ax.gif Nes barzda labiausia kenčia ir nuo maisto ir nuo vandens ir greit pašiursta. Aš pati tvarkausi saviškį, tik prieš parodas važiuojam pas veisėja gražintis blush2.gif Nu priežiūra tikrai ne tokia, kaip trumpaplaukių. Tikrai yra ką veikti su jo priežiūra biggrin.gif
Atsakyti
Foto bus ,bet truputi veliau,reikia dukra prsodinti fotosesijai,lai fotografuoja. Zinokit as kirpejos dar neturiu,na pradzia tik,tai prasysiu jusu kontaktu.Mes Kaune,gal kas cia kerpasi.?
A,del kosmetikos aisku.Niu ruosim merginai lentynas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar svarbiausia uzaugti,tureti sveikus sanarius ir be traumu. Tik jau mamyciuke tai oooo,niekur ne zingsnio be manes,paskui ir paskui,jau sakiau vaidensis,nes tik atrodo miega ,nueinu i kita kambari o ji jau ateina,zingsniai tokie -top top top,blinkt ir vel miega.Iseini is wc o ji sedi ,laukia. Miega prie lovos kitaip niekaip.Siaip idomu palyginti su kitom veislem ,nes visus nuo leliuko uzsiauginus ,tai charakterio skirtumu yra. Aisku galutinai manau nuo kokiu 1 metu bus galima lyginti ,kurie kaip.Tai va ,isitaisiau leliuka ,laiku i lauka laiku valgyti,kalnas minkstu zaislu toks vaizdas kad mazu vaiku pilni namai.
Atsakyti
Domis jau gerokai vyresnis negu Jūsų panelė, bet lygiai toks pat mamyčiukas. wub.gif Miega miegamajame šalia lovos, keliasi tada kai aš keliuosi, eina miegot tada kai aš einu miegot, prie tualeto laukia atsigulęs, virtuvėje gaminame irgi kartu. Visur kartu. ax.gif Manau visi jie daugiau ar mažiau tokie mamyčiukai, už tais juos taip ir mylim mirksiukas.gif
Namai pas mus ir dabar dar atrodo kaip vaikų darželis, tapetai nuplėšyti, visur mėtosi žaislai. Taip, kad čia norma lotuliukas.gif
jei lankysitės pas kirpėja, tai užteks gerų šepečių ir kondicionieriaus šukavimui, daugiau viskuo pasirūpins kirpėja, taip kad visos spintos nereikės užleist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2014 11 18, 22:18)
Domis jau gerokai vyresnis negu Jūsų panelė, bet lygiai toks pat mamyčiukas.  wub.gif Miega miegamajame šalia lovos, keliasi tada kai aš keliuosi, eina miegot tada kai aš einu miegot, prie tualeto laukia atsigulęs, virtuvėje gaminame irgi kartu.  Visur kartu.  ax.gif Manau visi jie daugiau ar mažiau tokie mamyčiukai, už tais juos taip ir mylim  mirksiukas.gif
Namai pas mus ir dabar dar atrodo kaip vaikų darželis, tapetai nuplėšyti, visur mėtosi žaislai. Taip, kad čia norma  lotuliukas.gif
jei lankysitės pas kirpėja, tai užteks gerų šepečių ir kondicionieriaus šukavimui, daugiau viskuo pasirūpins kirpėja, taip kad visos spintos nereikės užleist  biggrin.gif

drinks_cheers.gif tai jau taip-ne veltui juočkiai vakaruose dar vadinami šunimis vaiduokliais biggrin.gif
Namai pas mus - tai dabar jau tvarkingi, bet Dosius ir po remonto porą sienš sugebėjo apgraužt iš liūdesio, kad buvo paliktas namuos, tai MB teko išmokt glaistyt ir sutvarkyt tongue.gif Juokiuos vyrui, kad va taip išmoks ir per kitą remontą visas sienas pats be meistrų sutvarkys bei perdažys-ekonomija, vienok biggrin.gif
Atsakyti