Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Man endokrinologas liepe gliukozes toleravimo testa pasidaryt ir dar kelis hormonus. Siaip viska dariausi  paskui pas seimos gyd ir vel pas endokrinologa atsakymo.. tai siaip siulau dar po sav jei yra talonas pas endokrinologa uzsiregistruot... krauja pasidarysit.. o laukt talonelii nebereikes 😉

Atsakyti

Man hormonų tyrimai laaabai prasti. Sakė pirmiausia reikia skydliauke parvesti į doros kelią o tada jau kalbėsim ir apie op.. Anglai neskuba operuoti.. Šiai dienai išrašė svory mažinančių vaistų ir liepė kiek įmanoma pačiai mesti svori :oh:​ 

Atsakyti

Aciu labai uz informacija.Deja,talonu jau nera.Ko gero reik ieskot mokamo endokrinologo.O tai Jus ir tuos hormonus daretes per seimos gydytoja?

Atsakyti

Neskubekit su mokamais. Gal pati edokrinologe tures pakartotinai konsultacijai taloneli kai nueisit pirma kart ji pasakys kokiu tyrimu reikia. O kur juos daryt renkates pati. ;) as pasirinkau daryt pas seimos gyd. Tai manau pigiausiai gavosi

Atsakyti

Ar tikra pas endikrinologą? Kai gyd. Mickevičius man davė tą lapelį su visais reikalingais kraujo tyrimais (ir dar širdį su aparatu žiūrėjo, nepamenu, kaip tas tyrimas vadinasi), sakė eiti pas šeimos gydytoją, kad ji išrašytų siuntimus tyrimams. Nuėjau pas šeimos gydytoją, kitą dieną pridaviau kraują ir po savaitės buvo rezultatai.

Pas endikrinologą šeimos gydytoja buvo siuntusi prieš kelionę pas gydytoją dėl operacijos. Endikrinologė padarė bendrą kraujo tyrimą, kažkokius hormonus žiūrėjo skydliaukės (ir pačią skydliaukę) ir dar papildomai padarė gliukozės tyrimą. Neatsimenu iš tikro visų tų tyrimų pavadinimų  :D  Per dvi savaites tikrai turėtų padaryti visus tyrimus.

Atsakyti

Man del skydliaukes visus tyrimus atliko seimos gyt,pas endokrinologe ejau jau su visais atsakymais.per men visus tyrimus pasidariau.

Atsakyti

Aciu labai!Endokrinologo tikrai reikia,nes as nebuvau pries konsultacija.Bet man Marija gerai patare,tai taip ir darysiu.Tik nezinau ar nereikia ieskot kito endoskopuotojo,nes talonas 12-05,o kada atsakymas?

Atsakyti

Kaip Jus jauciates po OP.Ar jau nebe taip stipriai skauda?O gal jau namie?

Atsakyti

Mane isleis rytoj,skausmas mazesnis,laukiu kol valgyt leis,nes jau noris.

Ats buna ta pacia diena is skrandzio tyrimo

Atsakyti

Po endoskopo is kart duoda atsakyma.. del sito ramiai pasakykit kad jums skubu.. per dvi sav daug ka galima pasidaryt... as spejau per men visus tyrimus.. nors gastroskopija reikia  anksciau daryt nes jei ras bakterija ja rrikia gydyt.. 

Atsakyti

Aciu,anksciau nepavyks,anksciausiai gavau gruodzio 5.Tikiuosi,kad neras tos bakterijos...Na o jei ras,tai tada teks atidet.Dar neaisku ka hormonai rodys.Nusprendziau,kad bus kaip turi buti.

Kaip Jums sekas?Ar jau sportuojate?As tai su sportu stipriai susipykus,nezinau kaip bus,jei reiks...

Atsakyti

Kaip laikotes,jau turbut namie?Ar jau leido ka nors valgyti?Tas kas nors tai turbut koks kokteiliuko gurksnelis ar tyreles?

Atsakyti