Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Su sportu viskas gerai, pasakiau trenerei kad po op, ir kol kas visai vengiam preso, kad  nebutu apkrovos skrandukui, siaip pagride kardio, bet smagu :)   Del valgio per diena.. na ivairiai  is tikro. Visiskai netinka man suresnis maistas. Porcijos mazytes iki 150 g dazniausiai. Duona netinka nes jauciu is kart sunkuma.o valgiau siaip daug ka... jei vistiena tai pvz puse slauneles ir soti jau, vis neatsirenku ka valgyt pusryciams nes varske, jogurtas nelabai, tai koki mesytes gabaleli(be duonos) su griezineliu agurko, tai kiausinuka... labai ziuriu kad gerimai butu 20-30 min pries ir po maisto... vis dar vengiu silkes, nors atrodo noriu, bet bijau skrandzio reakcijos..  porcijos nedideles o tai svarbiausia. Labai reikia klausyt pacio organizmo.. ir ziuret ka dedam i burna ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija.M: 19 lapkričio 2017 - 10:22

As jau gerai jauciuos,nebeskauda.suvalgau lb mazai,bet jau nusibodo visos tos trintos kosytes.o siaip viskas gerai 😊

Atsakyti

Marija,o duona parduotuvine,ar pacios kepta netinka?O kose pusryciams netinka?As prisiregistravau nolt forume,tai ten merginos raso tiesiog visos dienos meniu ir ka kuri suvalgo.Bet jos visos po apylanku,ner nei vienos plikacijos.Tiksliau yra viene,bet ji nieko nerasiusi.Bet ar jau suvalgot kiek reikia?Nebuna silpna,arba kokiu kitu bjauriu potyriu uzvalgius?

As tiek prisiskaiciau visko.Ar isgeriat pakankamai vandens?

Dziugu,kad patinka ir pajegiate sportuot.

Saunuole,taip ir toliau laikykites

Atsakyti

Meja,labai smagu,kad gerai jauciates,

O Jums dar negalima nieko kito po truputeli,jei nusibodo tos trintos koses?Kiek suvalgote per diena?O kaip su vandeniu?

Atsakyti

as valgau beveik viska,tik trinu su blenderiu.man aplamai noris netrinto maisto :D kad ir darzoviu,ju po operacijos dar nevalgiau.

o siaip valgau varske,trinta zuvi,trinta mesa dedu i trinta sriuba.ivairumo noris,bet nelabai ka sugalvoju.

Atsakyti

o netrinta kada jau galima?Kaip jauciates uzvalgius?Kiek kartu i diena ir po kiek tu trintu koseliu suvalgot?

Atsakyti
Netinka man jokia duona, nes apsunkina skrandi.. labai jauciu tai ... as neturiu tokio issamaus meniu, kiekviena diena skirtinga... koses galima jau bet.. avizines nemegstu, o grikiu.. na kiek ju privalgysi kasdien pabosta :) silpnumo tikrai nera.. tas suvogau kiek reikia.. na po plikacijos nera zinomas skrandzio plotas kiek i ji telpa, tai stengiuos netampyt jo per daug ;) Del vandens labai sunkiai geriasi jis man bet vis bandau iveikt tiek kiek reikia :)
Atsakyti

Trintas/skystas maistas bėga praktiškai kiaurai, bent jau man, bet jo ir nelabai norisi.

Skystą maistą valgai 4 savaites, po to dvi savaites pereini prie maisto, kurį sugebi šakute trinti.

Man jau 6 savaitės, galiu valgyti bet ką, bet kai tiek tegali suvalgyti, norisi ko nors kokybiškesnio. :D

Dėl sporto. Turbūt kiekvienam individualiai, bet prieš tai esu metęs svorį vien su mitybos kontroliavimu, tai užtekdavo vien vaikščiojimo, kad svorio kritimas pajudėtų iš vietos. Dabar trečią dieną darau tą patį, vaikštau, nueinu ~4 km., svorio kritimas vėl pajudėjo iš vietos. Stovėjo kurį laiką, šiandien tikrinau, iš viso numesta 42 kg (240->197,8)!!! Kad ir kaip atrodo daug, nesijaučiu patenkintas, nes prieš tai mečiau ir buvau numetęs nuo 215 kg iki 158 kg, todėl dar turiu ko siekti  :rolleyes: .

Atsakyti

Koks Jus saunuolis :) labai dziugu matyt tokius rezultatus  :) 

Atsakyti

Anonimukas,

Jus tikrai saunuolis,be reikalo nepatenkintas rezultatais.Tai isties nuostabu!Per 6savaites-42kg!!!

Zmogui visada norisi daugiau ir tai suprantama.Bet gal bus lengviau su oda,jei ne taip drastiskai svoris kris.Dabar kaip tik dziaukites ,kad ne taip sparciai krenta,spes organizmas prisitaikyt.O juk jis vistiek dabar jau tik i minusa kris ir kris!

Saunuolis!Laikykites taip ir toliau!

Atsakyti

Pataisysiu, ne per šešias. Per šešias savaites -22 kg. Prieš tai mečiau du mėnesius prieš operaciją pats.

Atsakyti

As siai dienai sveriu 109,buvo 122,man noris greiciau 100pasiekt.

As valgau ne tik trintas sriubas,bet ir trinta varske,vaisius trintus,zuvi.esme kad man noris kramtomo maisto.tad laukiu kol praeis dar 3savaites.

Atsakyti