Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Pas Malecką ir aš dariausi. Rekomenduoju šią op, bet tik mažinimą, o ne žiedą. NESUKLYSKIT. O kad vistiek reikia laikytis saiko, tai jau tikrai taip. Maximum buvau "ataugusi" iki 92kg. Taip kad op tik padeda reguliuoti svoį, bet nėra panacėja nuo nutukimo. 2010 metais dariausi. Jei kas ką domina - klauskit - mielai atsakysiu.
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2017 02 01, 17:50)
Laba diena. O kiek sveret?  Per kiek laiko nukrito? Ka valgot dabar? Kaip savijauta?
Mano vyras ruosiasi darytis jis sveria labai daug 160 beveik. Irgi apie apylanka galvoja.

laba diena, na as sveriau 108kg su 158ugiu, op buvo spalio vidury dabar svoris jau 81, po truputi juda link tikslo, valgau viska ka tik noriu, zinoma daug mazesnem porcijom, siaip sakyciau kadman pasiseke neturejau kol kas jokio dempi go sindromo:-) savyjauta visiskai puiki, numetus svori is karto atsirado pasitikejimas
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2017 02 02, 10:10)
laba diena, na as sveriau 108kg su 158ugiu, op buvo spalio vidury dabar svoris jau 81, po truputi juda link tikslo, valgau viska ka tik noriu, zinoma daug mazesnem porcijom, siaip sakyciau kadman pasiseke neturejau kol kas jokio dempi go sindromo:-) savyjauta visiskai puiki, numetus svori is karto atsirado pasitikejimas

Puiku, dziaugiuosi. Turiu misija kazkokiu budu ikalbeti jauna mergina siam reikalui. Jos svoris apie 130kg, jauna 21meteliu... Ateitis bloga visom prasmem... pasimetus as...
Pati sia op labai dxiaugiuosi.

Liudna del jos...
Atsakyti
Sveiki, gal galit mane kas fb į grupę pridėt? Parašykit žinutę 😊
Atsakyti
QUOTE(truada @ 2017 02 15, 22:26)
Sveiki, gal galit mane kas fb į grupę pridėt? Parašykit žinutę 😊

o yra dar fb grupe? As irgi noriu
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2017 02 20, 14:23)
o yra dar fb grupe? As irgi noriu

taip, jau užsiregistravau konsultacijai pas Malecką, klausimų šimtai, tik nerandu kas priimtų į fb gupę ☹
Atsakyti
QUOTE(truada @ 2017 02 20, 15:09)
taip, jau užsiregistravau konsultacijai pas Malecką, klausimų šimtai, tik nerandu kas priimtų į fb gupę ☹

Manau klausimus galit cia paklaust arba nolt forume :-)
Atsakyti
nebera grupes, verysad.gif

operuotos gal kuri susiduret su rugstingumu po op?
Atsakyti
Gaila, kad grupės nebėra, man jau paskirta data sulankstymui, darausi tyrimus, viskas išskaityta, bet atrodo, kad dar kažko nežinau. 😀
Atsakyti
QUOTE(truada @ 2017 02 28, 00:01)
Gaila, kad grupės nebėra, man jau paskirta data sulankstymui, darausi tyrimus, viskas išskaityta, bet atrodo, kad dar kažko nežinau. 😀

Ka reiskia sulankstymui?
Mano vyrui operacija kita savaite, as nerimauju....
Atsakyti

Sulankstymas yra tokia tokia operacija, dar ją vadina suglamžymu, principe skrandį įlenkia vidun ir užsiūna, sumažėja tūris ir mažiau suvalgoma :) Man klausimas iškilo: Ką valgyti po operacijos. Žinau kad pirma diena vanduo, kad vėliau maistas trintas, bet lengviau būtų jei būtų sudarytas valgiaraštis ką kada valgyt, gal kuri turit kažką tokio?

Atsakyti
Labas. Norejau paklausti kaip maitinages po skrandzio apylankos?
Atsakyti