Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

o jei ne paslaptis, kiek sakė reikės numesti?

Atsakyti
manęs niekas net neklausė - numečiau ar ne. Tik pirkau kažkokius miltelius ir gėriau, bet čia Jų biznis. Reikėjo - pirkau, o kiek numečiau jiems nesvarbu buvo. Tik atsimenu, kad nemažai mokėjau.
Atsakyti

manęs niekas net neklausė - numečiau ar ne. Tik pirkau kažkokius miltelius ir gėriau, bet čia Jų biznis. Reikėjo - pirkau, o kiek numečiau jiems nesvarbu buvo. Tik atsimenu, kad nemažai mokėjau.

 

O kaip jums sekasi po OP?
 

Atsakyti
QUOTE(Marija.M @ 2017 08 02, 10:09)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mamuke68" data-cid="71743635" data-time="1501657150">
<div>
<p>manęs niekas net neklausė - numečiau ar ne. Tik pirkau kažkokius miltelius ir gėriau, bet čia Jų biznis. Reikėjo - pirkau, o kiek numečiau jiems nesvarbu buvo. Tik atsimenu, kad nemažai mokėjau.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>O kaip jums sekasi po OP?

 </p>

Viskas ok.Lentelė rodo. Buvo nukritę kg iki 74. Dabar plius - minus svyruoja 2 - 3 kg, bet tkrai nesigailiu smile.gif
Atsakyti

o jei ne paslaptis, kiek sakė reikės numesti?

Man 10kg ir sake pries op svers 😊

Atsakyti

gal ir kvailas klausimas, bet ar ilgai po OP būna nedarbingumo lapelis? galvoju kaip čia su darbu susiderinti.

Atsakyti

Man 10kg ir sake pries op svers 😊

 

nemažai sakyčiau, ir kaip sekasi su tuo iššūkiu susidorot?

Aš irgi jau noriu greičiau pas gyd patekt. reikia tik siuntimą gauti :)

Atsakyti
QUOTE(Marija.M @ 2017 08 02, 13:34)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="meja82meja" data-cid="71743905" data-time="1501669218">
<div>
<p>Man 10kg ir sake pries op svers 😊</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>
nemažai sakyčiau, ir kaip sekasi su tuo iššūkiu susidorot?</p>
<p>Aš irgi jau noriu greičiau pas gyd patekt. reikia tik siuntimą gauti smile.gif</p>

Kokios dbr kainos siu op?
Atsakyti

gal ir kvailas klausimas, bet ar ilgai po OP būna nedarbingumo lapelis? galvoju kaip čia su darbu susiderinti.

Nuo darbo priklauso,as valytoja dirbu tai 3-4 savaites sake.

Marija,dar tik pradejau,nuo sestad 700gr nukrito  :D visa laika alkana jauciuos.

Mamuke,skrandzio apylanka1700 euru,skrandzio plikacija viska kompensuoja ligoniu kasos.as pasirinkau plikacija

Atsakyti

aš irgi dėl to kad nemokama renkuosi plikaciją (skrandžio lankstymą)

Meja82meja o jūs Kaune darysit? ar kitur?

Labai būtų faina atgaivinti šį forumą :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija.M: 02 rugpjūčio 2017 - 15:15

Kaune,pas Mickeviciu  😊 

Senbuves sulieknejo ir issiskirste 😊 idomu butu atsiliepimai tu merginu,kurios neseniai dares

Atsakyti

Taip atsiliepimai būtų labai gerai, aš pagaliau užsiregistravau į konsultaciją.. po savaitės...

Atsakyti