Įkraunama...
Įkraunama...

Prisiplanavom, dabar auginam 8 tema

user posted image
Derlingi Vasaros plaukai
Kviečių bangom į žemę krito.
Tu rankoj degančioj laikei
Akordus apgaulingo ryto.

Auksinės žirklės tingiai kirpo
Dangaus avis. Šnerėjo varpos.
Aukštoj tyloj kaip vėjas tirpo
Nebijančios numirti arfos.

Upelis bėgo pagal liepą,
Virpėdamas visom stygom.
Undinė juokdamasi liepė
Pašokt melodijom nuogom.

Klajūnas muzikas girdėjo
Balsus dangaus, vandens ir javo
Ir juos simfonijon sudėjo,
Ir ji šlamėjo ir žaliavo.

(H.Radauskas)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 27 gegužės 2014 - 11:58
va kaip gražu wub.gif smile.gif galvojau gal be namų liksim smile.gif
Atsakyti
papaskokit kokias plovimo priemones dedat į indaploves - tabletes ir druską? ar dar kažką?
Atsakyti
skalavimo skysti dar
Vandene, aciu uz tema, grazus suniukas wub.gif ar tik vienas?
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2014 05 27, 18:45)
skalavimo skysti dar
Vandene, aciu uz tema, grazus suniukas  wub.gif  ar tik vienas?

tai tabletės, speciali druska ir skalavimo skystis? o kur man to skysčio ieškot, brangus jis ir ar daug jo reikia? druskos mačiau topocentre prie indaplovių, o tablečių gal ir kokioje maximoje yra? gal juokingai skamba, ale visai aš žalia, nieko nesusigaudau, tamsus miškas man. šiandien atvaš indaplovę, gal diedas pajungs, bet ką ten į ją dėt nei žinau, nei turiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2014 05 27, 18:45)
skalavimo skysti dar
Vandene, aciu uz tema, grazus suniukas  wub.gif  ar tik vienas?

Penki biggrin.gif

Kaira, aš pilu milteliu, o ne tabletes, man skalsiau naudojasi. Druska ilgam susipila, ne kaskart. Ir skalavimo skystis ilgesniam laikui. Dar vakar maksimoj buvo finish priemonėm akcija.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2014 05 27, 18:50)
tai tabletės, speciali druska ir skalavimo skystis? o kur man to skysčio ieškot, brangus jis ir ar daug jo reikia? druskos mačiau topocentre prie indaplovių, o tablečių gal ir kokioje maximoje yra? gal juokingai skamba, ale visai aš žalia, nieko nesusigaudau, tamsus miškas man. šiandien atvaš indaplovę, gal diedas pajungs, bet ką ten į ją dėt nei žinau, nei turiu  doh.gif  biggrin.gif

gali visko gaut maxej ax.gif
Vandene, nufotkink visus kartu, ziuriu jau gerokai prakute bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai neperku tų finish tablečių, nes man brangoka ax.gif Kai jau visai riesta būna ir nėra pinigų, tai iš čia perku po 31cnt/vnt (pardėse šitose būna). Dažnai dar šiaip akcijas geras pagaudau. Paskutinį kart "nukoviau" Fairy 100vnt už 19lt thumbup.gif Dar senukuose būna neblogų ir tikrai pigesnių nei tos calgon ar finish. O kokybė ne ką prastesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 27 gegužės 2014 - 20:04
QUOTE(Alekto @ 2014 05 27, 21:03)
Aš tai neperku tų finish tablečių, nes man brangoka ax.gif Kai jau visai riesta būna ir nėra pinigų, tai iš čia perku po 31cnt/vnt (pardėse šitose būna). Dažnai dar šiaip akcijas geras pagaudau. Paskutinį kart "nukoviau" Fairy 100vnt už 19lt thumbup.gif Dar senukuose būna neblogų ir tikrai pigesnių nei tos calgon ar finish. O kokybė ne ką prastesnė.

aš dabar nusipirkau finish tablečių 56 vnt už 25 lt ir finish druskos 4 kg už 18,5 lt. turbūt brangu, bet kai nieko nesupranti, tai nieko kito ir nereikia norėt biggrin.gif paskui suprasiu kas prie ko, kas gerai, kas pigu ir iš vis kuriam laikui ko kiek reikia. pvz neturiu žalio supratimo nei kiek tos druskos ten pilasi, nei per kiek laiko ji susinaudoja. ar ten visi tie 4 kg sutilps ir kuriam laikui jų užteks? g.gif to skalavimo skysčio net nepirkau, nes litras apie 20 lt, tai tuoj gailėsiuos, kad indaplovę pirkau, nes fairy litro už 5 lt man tikrai ilgam užtekdavo unsure.gif
Atsakyti
Skalavimo skysčio niekada neperku ir nepilu.Pilu paprasta acta.
O tabletes perku ,kai sandeli Klaipedoje nuvažiuoju užsiperku urmu 25 tabletes ten kainuoja 5 Lt.

Druska perku ,kuri akcijine,kuri pigesne.Ten pirma karta daug jos reikia pripilti,paskui ilgam užtenka.Kol lempute pradeda šviesti.
Atsakyti
ie as taikau ant akciju, dabar neseniai buvo buitinei chemijai 40 % tai nusipirkau ir druskos ir tableciu, siaip stengiuos nuvaziuot i Klaipeda i Tom Fhilips parduotuve, ten dezute po 9 lt. tableciu
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2014 05 28, 10:56)
ie as taikau ant akciju, dabar neseniai buvo buitinei chemijai 40 % tai nusipirkau ir druskos ir tableciu, siaip stengiuos nuvaziuot i Klaipeda i Tom Fhilips parduotuve, ten dezute po 9 lt. tableciu

man visai netoli namu thomas philipsas, reikės pažiūrėt. o labai didelis skirtumas dedi kokią finish tabletę ar kažkokią visai paprastą, ar prasčiau plauna?
Atsakyti