Įkraunama...
Įkraunama...

Prisiplanavom, dabar auginam 8 tema

Uoga, nu ir baisu verysad.gif siaubas kažkoks kaip taip gyvent. laikykis 4u.gif reikia tikėtis, kad tavo gydymas truks kiek įmanoma trumpiau , būsi iš tų, kurie greitai pasveiksta 4u.gif

blyn, daviau vaikams skumbrės, atrodo visai be ašakų, viską ištraukiau, o Meinardui matyt įstrigo, nes sakė, kad skauda, verkė, visą greklę apžiūrėjau, nieko nemačiau, duonos, gert daviau, bet vis tiek sako yra. dabar paguldžiau, prieš miegą jau jukėsi, nieko nebesakė, bet taip neramu unsure.gif pamenu Melisai buvo įstrigus, tai išvežė mus į chirurginį, tik tiek, kad nieko ten nedarė, pralaikė kokias 8 val, neleido nei valgyt nei gert, o apie 21 val aš neapsikentus su vaiku namo pabėgau, nes niekas nuo paguldymo taip ir nepažiūrėjo, o vaikas nustojo kosčiot. tada ji mažesnė buvo, kažkiek virš metukų. močiutė nesužiūrėjo, nutvėrė žuvies kaulą iš jos lėkštės ir valgė doh.gif velnias man dabar davė tą skumbrę duot verysad.gif žiūrėsiu kas bus kai pamiegos. gal kam yra taip buvę? kaip aš nenoriu per gydytojus vaiką tampyt, o jei kažkur giliau ta ašaka, tada jau narkozė verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
O čia su savo mažiausiom wub.gif
user posted image
Atsakyti
kur jūs čia taip, ar renginys kažkoks ar šiaip? aaa, gal čia išleistuvės? nu bet tas sultingas užpakalyyyys šalia, tai labai į temą lotuliukas.gif thumbup.gif čia ji fotografui rodo? lotuliukas.gif vienas užpakalyyyys dydžio kaip visa tu thumbup.gif tiesą sakant garantija mano nei kiek ne mažesnis lotuliukas.gif

Meinardas po miego nebesiskundė ašaka, tai gal viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaira: 29 gegužės 2014 - 22:26
Labuka 4u.gif



Mažai bendraujančių belikę...

Man mamadienis smile.gif

Ale milijonas reikalų,bo mokslo metų pabaigtuvės doh.gif

Dar reikia manikiūristę-pedikiūristę susirast,bo kitą savaitgalį jubiliejus ax.gif

Nusikalus kaip ciucis darbe doh.gif



Mažoji jau atsisakius (.) 2sav smile.gif
Pasiutus,pakalus,aktyvistė,daug šneka,šoka,dainuoja,juokina mus visus,o meilenybė,bučiuoklė wub.gif


Visoms po bučiuką 4u.gif
Atsakyti
o jūs indaploves išjunginėjat iš elektros po kiekvieno plovimo, ar visą laiką laikot įjungtas į elektrą?

vakar skalbiau indus biggrin.gif nu kol kas tai nežinau, reikės priprast, nes kažkokia sumaištis, viską sudėjau, neliko indų, prireikė, tada ieškok iš ko ėst doh.gif išplovus nėra kur sudėt, atgal į džiovyklą? bet jie jau sausi. reikia matyt spintelėje vietą pasidaryt. plius, toks jausmas, kad tiek mažai į ją telpa g.gif porą bliūdžiokų įdėjau, užėmė kelias lėkščių vietas. o kol aš iš vis į ją sukroviau, po to plovimas 1,25 h, tai pagalvojau, kad rankomis būtų suplauta milijoną kartų greičiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2014 05 30, 12:26)
o jūs indaploves išjunginėjat iš elektros po kiekvieno plovimo, ar visą laiką laikot įjungtas į elektrą?

vakar skalbiau indus  biggrin.gif nu kol kas tai nežinau, reikės priprast, nes kažkokia sumaištis, viską sudėjau, neliko indų, prireikė, tada ieškok iš ko ėst  doh.gif išplovus nėra kur sudėt, atgal į džiovyklą? bet jie jau sausi. reikia matyt spintelėje vietą pasidaryt. plius, toks jausmas, kad tiek mažai į ją telpa  g.gif porą bliūdžiokų įdėjau, užėmė kelias lėkščių vietas. o kol aš iš vis į ją sukroviau, po to plovimas 1,25 h, tai pagalvojau, kad rankomis būtų suplauta milijoną kartų greičiau  doh.gif

Neišjungineju . schmoll.gif
Indu gausi užsipirkti,nes tikrai daugiau reikia . biggrin.gif
Aš ,kai skalbiu beveik kiekviena diena,ne beveik,o tikrai kiekviena lotuliukas.gif ,tai jungiu trumpa programa,30 min.
O kai jau susirenka daugiau indu ,dedu ilgesne programa,bet tada ir nebijau krauti pvz ant lekščiu bliudus,ar keptuves ,piramides statau. biggrin.gif
Atsakyti
Labuka visom,jo bliudu reik daugiau,as ir laikui begant ismokau sukraut nemazai:)Kaira taupyk dziovyklei,is pirmo syk pasijusi rojui :)patikek :)rubu skalbimas apskritas nulis,nunesi murzinus,parsinesi tiesiai i spinta smutkes.Cia kaip skalbianke zinok.Gera mamyte sake seniuose uz 600 lt.pirko per akcijas.Nu tau tai privaloma ja turet,indaplove ma ne toks stebuklas :)Ikalbesiu as tau per laika pamatysi....
Niu ka einu mergikes,mazius miega mano laikas smile.gif
Atsakyti
Kaira, iš tinklo neišjunginėju.
Tikra tiesa, indų reiks truputį daugiau. Aš ištraukiau iš sekcijų pasoginius arba prasinešu pro pardes kai indams akcija būna. Su laiku išmoksi taupiai dėti juos į indaplovę. Kadangi indų jau turiu daugiau, tai nuo pusryčių vis dedu į indaplovę, po vakarienės ( dažniausiai kai Elzę užmigdau) sudedu paskutinius ir užstatau ,,skalbtis''. Kasdien pravarau vieną plovimą, kartais būna net du.
Atsakyti
Sveikutes, ka tik baigiu namie langus prakrapstyt, isvaliau, znacit biggrin.gif , virtuve iskuopta, namai irgi pusetinai, skalbianke baigia suktis, pasidarau arbatos, isdziaustau skalbinius - ir miegot thumbup.gif Ryt dickio klase renkasi pas mus - bus susicemetavimas ir mokslo matu pabaigtuves, pasikvieteme gamtininke, praves vaikams zygi "islikimas gamtoje", virsim kareiviska kose ant lauzo, tikimes oro gero. Mokslai baigti, neblogai, tuo ir dziaugiuosi, tik dabar reikia vasara sudeliot, ir bus liuks, na, aisku, kad tik visi sveiki butume. Maze karsciavo puse paros, dabar galvoju, kad tik daugiau nebutu ne vienas pasigaves, aukle labai faina turim, bet vis vien, kiek uzdirbu, tiek auklei jau ta diena...
Kaira, o pas Tave 45cm, ar 60 cm indaplove? Pas mus 60 - tine, tai savaitgali vienai dienai - viena pilna, o darbo dienomis - uztenka dvi dienas. Is tinklo neisjungiu, indu, o ypac irankiu teko uzsitavarint per akcijas. O ir indu dislokacija pakeitem kai indaplove naudotis pradejom - visi indai is pakabinamos spinteles perejo I dideli stalciu apacioje - super parogu, nes jau ir vaikai patys isima - sudeda.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 05 30, 23:18)
Kaira, iš tinklo neišjunginėju.
Tikra tiesa, indų reiks truputį daugiau. Aš ištraukiau iš sekcijų pasoginius arba prasinešu pro pardes kai indams akcija būna.  Su laiku išmoksi taupiai dėti juos į indaplovę. Kadangi indų jau turiu daugiau, tai nuo pusryčių vis dedu į indaplovę, po vakarienės ( dažniausiai kai Elzę užmigdau) sudedu paskutinius ir užstatau ,,skalbtis''. Kasdien pravarau vieną plovimą, kartais būna net du.

aš tai net neturiu jokių pasoginių, turiu gal tik kokias 10 papildomų lėksčių kai koks baliukas būna. o šiaip siusdavau, kai mama atveždavo kokių šakučių ar šaukštų, sakydavau nereikia man jų, paskui visi tik naudoja, o man vienai plaut doh.gif tai net kai išdaužom lėkštes, dar pasidžiaugiu ir neperku daugiau, tegu būna 3 lėkštės, man mažiau plaut biggrin.gif tai dabar viskas pasikeitė, eisiu ieškot pirkt pigių indų biggrin.gif visokių servizų kraustydamasi iš mamos neėmiau, visą laiką jai sakiau, kad nekauptų, nes niekam jų nereikia, tai pas ją ir liko užkimštos spintos, nei brolis, nei aš nieko neėmėm. mama dabar pati viską naudoja biggrin.gif
šiandien ir aš nuo ryto vis po kokį indą kišau į indaplovę, bandėm mažiau valgyt, kad užtektų lėkščių biggrin.gif
mūsų tai rozetė už indaplovės, žemai, net negalėčiau išjunginėt, todėl ir klausiu ar kažin labai blogai.

šiandien Ostinuko pusė gimtadienio - lygiai pusmetukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gliuka @ 2014 05 30, 23:39)
Sveikutes, ka tik baigiu namie langus prakrapstyt, isvaliau, znacit biggrin.gif , virtuve iskuopta, namai irgi pusetinai, skalbianke baigia suktis, pasidarau arbatos, isdziaustau skalbinius - ir miegot thumbup.gif Ryt dickio klase renkasi pas mus - bus susicemetavimas ir mokslo matu pabaigtuves, pasikvieteme gamtininke, praves vaikams zygi "islikimas gamtoje", virsim kareiviska kose ant lauzo, tikimes oro gero. Mokslai baigti, neblogai, tuo ir dziaugiuosi, tik dabar reikia vasara sudeliot, ir bus liuks, na, aisku, kad tik visi sveiki butume. Maze karsciavo puse paros, dabar galvoju, kad tik daugiau nebutu ne vienas pasigaves, aukle labai faina turim, bet vis vien, kiek uzdirbu, tiek auklei jau ta diena...
Kaira, o pas Tave 45cm, ar 60 cm indaplove? Pas mus 60 - tine, tai savaitgali vienai dienai - viena pilna, o darbo dienomis - uztenka dvi dienas. Is tinklo neisjungiu, indu, o ypac irankiu teko uzsitavarint per akcijas. O ir indu dislokacija pakeitem kai indaplove naudotis pradejom - visi indai is pakabinamos spinteles perejo I dideli stalciu apacioje - super parogu, nes jau ir vaikai patys isima - sudeda.

mano 60 cm, 13 komplektų. mes tai lėkštes, puodelius ir įrankius laikom ant spintelės, džiovykloje. išplaunu, ten padedu ir viskas, kam reikia pasiima. kaip rašiau, turėjau kelias lėkštes, kad tilptų į džiovyklą. o jau bliūdus spintelėje laikau. dabar jei užsipirksiu daugiau indų, reikės irgi dėt į spintelę. žodžiu, daug dar persitvarkymo. dar ir su šaldytuvais nežinia ką daryt, kai atsirado indaplovė, nežinau kaip viską sutalpint doh.gif

fainas pas jus tūsas nusimato thumbup.gif maniškės tai be manęs tūsavojasi, vyresnioji dabar pas klasioką tūse, praeitą savaitgalį prie Antavilių ežero jų ten gal 20 žmonių baliavojo doh.gif mažesnioji irgi namo parėjo jau prieš 21 val, po pamokų su draugu bastėsi, jau net jo mama man paskambino pasiutus jo ieškodama, nes neprisiskambino doh.gif gerai, kad ta jo mama mano geriausia draugė, su kuria nuo gimimo buvos neišskiriamos, abi gimusios tą pačią savaitę, o va mūsų vaikai irgi tik kelių dienų skirtumu. faina, kad taip susidraugavo smile.gif
Atsakyti
Labas rytukas, kas kavytės prisijungs?
Viską skaitau, tik su parašymu...

Maniškiai irgi baigė liuks, didčkiui net į stovyklą dviejų dienų siūlė važiuot už gerą mokslą, bet jis atsisakė, nemėgsta tokių dalykų. Mokslo metų baigimo proga suorganizavom vaikam su klasėm ekskursiją į žirgyną, patys irgi pasijodinėjom, pirmą kart arnt žirgo sėdėjau, patiko smile.gif

Šian varysim į ogmios mistą, ten trečiasis gimtadienis, lyg linksma šventė nusimato, pasibūsim, paskui draugė su vytu atvarys, šašlą pasikepsim, paderinsim dėl krikštynų, ketinu jios Grėtės krikštątėviais kviest, o Einarui neturiu idėjų, o norėčiau abu kartu krikštyt. Saulytė jau lenda, graži diena nusimato rolleyes.gif


Papildyta:
Indaplovės iš tinklo nejungiu, ji pas mus įmontuota, net neprieisi junginėt, užstatau nakčiai kasnakt, kartais ir po du kart reik, prisikaupia pas mus indų ojej, perkam visad akcijines finish arba somat. O milteliai pigiau gaunas, nei akcijinės tabletės?
Atsakyti
Aš kavytės mirksiukas.gif

Mažas 5 ryto atsikėlė. Neskaitant, kad naktį man akis krapštė biggrin.gif
Atsakyti