Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(vemvet @ 2014 06 13, 17:23)
Dabar pasakiau, kad va tas nuo pirmadienio bus jau tikrai idomus  tongue.gif

biggrin.gif Na zinokit, jis irgi ne visiems idomus biggrin.gif Tai ziurekit, kad nebutumet apgavus biggrin.gif
Atsakyti
Manęs tas naujasis visiškai netraukia bent jau anonsą pamačius schmoll.gif Eilinis muilas.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 17:32)
biggrin.gif Na zinokit, jis irgi ne visiems idomus biggrin.gif Tai ziurekit, kad nebutumet apgavus  biggrin.gif


Nu bet ten gi Bihter vaidins, reiks ziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 13, 17:48)
Nu bet ten gi Bihter vaidins, reiks ziureti  ax.gif

Tai, kad su Bither ten bus mazai kas bendro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 13, 17:48)
Nu bet ten gi Bihter vaidins, reiks ziureti  ax.gif


Keista matyt Beren Saat visai priesingame vaidmenyje nei Bichter.

Bendrai apibendrinant serialas man patiko, isskyrus pabaiga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 13 birželio 2014 - 18:08
Iš paskutinės serijos tikėjausi daugiau. O iš tiesų ji niekuo neypatinga. Pritariu, kad šiek tiek ištęstas serialas, visus įvykius buvo galima parodyti tikrai greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2014 06 13, 17:02)
Na jau paskutine serija doh.gif tai nerauk rutu doh.gif visai nepatiko, net negaila, kad filmas pasibaige schmoll.gif


drinks_cheers.gif jau paskutine serija, tai tragedija, bet..pagaliau baigesi, ne sjau nusibodes buvo, jau tiek istempta, tiek nebeidomu doh.gif

dabar labai laukiu Fatmagul thumbup.gif prisiskaiciau tiek daug gero, tai idomu, ar man patiks, vien del Beren ziuresiu, man ji patinka labai, dar mano Kivac galetu but, tada isvis tobula butu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visumoj serialas man patiko, na bet paskutinė serija tai doh.gif Išvis tas atsiradęs brolis, visi tie atgailavimai prieš jį, Šachnur liga, labai jau meksikietiškas telenoveles priminė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 06 14, 08:14)
Visumoj serialas man patiko, na bet paskutinė serija tai  doh.gif Išvis tas atsiradęs brolis, visi tie atgailavimai prieš jį, Šachnur liga, labai jau meksikietiškas telenoveles priminė  biggrin.gif


Kaip Omero leukemija unsure.gif Tikrai maniau, kad serga ir reikes antro vaiko, kad isgelbetu pirma. O cia staiga eme ir isnyko simptomai. Dantys isdygo tongue.gif

Vis tiek geriausiai, kai vaziavo to vadu vado gaudyti ir "mirusi" Savasa nese ant mulo 3 dienas smile.gif

Nu, bet duociau filmui 6-7 balus is 10 smile.gif

Beje, atsimenat Javuzo salika, kur mieganciai Jasemin palikok, kur kartais vaiksciodavo apsirises ji ir ant galvos susisukdavo vanieciai? Tai mano darbe net 3 moteriskes tokius turi. Neziuri turkisku serialu ir nezino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 14 birželio 2014 - 13:41
QUOTE(mickute7 @ 2014 06 13, 19:09)
as ir daugiau tikejausi is paskutines serijos  .   jau geriau kokia svadba su apsikabinusiais  giminaiciais parode butu  tongue.gif 

Pritariu, tų vestuvių labai trūko 4u.gif .Maniau, kai parodė tą raudoną turkišką vestuvinę suknelę, kuri iš kartos į kartą eina, tai tikėjausi tautiškų vestuvių. Bet ne... visokie broliai užėmė serijas schmoll.gif . Visai gerai būtų, kad filmas, vestuvėmis prasidėjęs, vestuvėmis ir baigtųsi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artistė: 14 birželio 2014 - 14:29
QUOTE(vemvet @ 2014 06 14, 14:36)
Kaip Omero leukemija unsure.gif Tikrai maniau, kad serga ir reikes antro vaiko, kad isgelbetu pirma. O cia staiga eme ir isnyko simptomai. Dantys isdygo  tongue.gif

Vis tiek geriausiai, kai vaziavo to vadu vado gaudyti ir "mirusi" Savasa nese ant mulo 3 dienas smile.gif

Nu, bet duociau filmui 6-7 balus is 10 smile.gif

Beje, atsimenat Javuzo salika, kur mieganciai Jasemin palikok, kur kartais vaiksciodavo apsirises ji ir ant galvos susisukdavo vanieciai? Tai mano darbe net 3 moteriskes tokius turi. Neziuri turkisku serialu ir nezino  ax.gif

Na tokį šaliką iš rytų jau prieš 10 metų parsivežę turim... Bet ne esmė. Esmė tame, kad MB serialas buvo nuspėjamas ir tikrai be intrigos, meilės romanas, deja, tikėjausi kitko. Gerai, kad per Teo tv žiūrėjau, prasukdavau nereikšmingus dialogus.
Iš turkų matytų:
1 vieta su 100!!!! Atpildas (EZEL).
2. Uždrausta meilė, dėl neįprasto meilės serialams scenarijaus. Verkiu iki šiol prisiminus tą istoriją...
3.....
4.....
5.....
6. 1001 naktis, nes tai buvo 1-asis turkų serialas, kurį mačiau.
7. Meilė ir bausmė...
Į tuos daugtaškius tikiuosi įrašyti kitus turkų serialus, kurie dar laukia.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 06 14, 21:41)
Na tokį šaliką iš rytų jau prieš 10 metų parsivežę turim... Bet ne esmė. Esmė tame, kad MB serialas buvo nuspėjamas ir tikrai be intrigos, meilės romanas, deja, tikėjausi kitko. Gerai, kad per Teo tv žiūrėjau, prasukdavau nereikšmingus dialogus.
Iš turkų matytų:
1 vieta su 100!!!! Atpildas (EZEL).
2. Uždrausta meilė, dėl neįprasto meilės serialams scenarijaus. Verkiu iki šiol prisiminus tą istoriją...
3.....
4.....
5.....
6. 1001 naktis, nes tai buvo 1-asis turkų serialas, kurį mačiau.
7. Meilė ir bausmė...
Į tuos daugtaškius tikiuosi įrašyti kitus turkų serialus, kurie dar laukia.


jei as sudarinciau savaji septintuka, sukeisciau jusu pirma vieta su antra, trecia vieta duociau karadajui, o visa kita tas pats biggrin.gif karadaju dabar per tv1 rodo, ezelio kureju darbas, tas pats ezelis vaidina(tik su usais biggrin.gif ) netgi kazkuo panasumu turi jis man su ezeliu, tai irgi neblogas, bet ne visada galiu paziuret, tai isirasau ir paziuriu kai laiko turiu, bet kolkas patiko, skaiciau, kad irgi apdovanojimu nemazai pelnes thumbup.gif tai verta ir jums paziureti, jei ezelis patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 16 birželio 2014 - 09:17