Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė


O aš ateinu su skirtinga nuomone, man Ezelis visiškai nepatiko. Pirmą vietą neapsisprendžiu kam duoti, UM ar KuzeyGyney, jie man abu superiniai, tada Fatmagul žinoma ir dabar žiūrimi Purvini Pnigai ir Meilė. Jei Karadiejus į Ezel panašus, net nepradėsiu tada, nes tokie "fantastiniai" nepatinka, o ir aktorius ne prie širdies. Tačiau gerbiu tų nuomonę, kam tokio žanro patinka. Svarbu, kad kiekviena atrandam ką žiūrėti. Man geriau tokie kur nuoširdžius jausmus ir išgyvenimus rodo... Tai va, čia mano nuomonė...

Meilė ir bausmė? Aš tik paziūrėjus sakiau, kad tokių vyrų jei ir buna, tai tik vienetai, taigi man jis savotiškai irgi prie tų "fantastinių" lotuliukas.gif Tikrai jis neprasimušė į mano megstamiausių "top" sąrašą, nors jis man gana smagiai žiūrėjosi, vietomis patemptas buvo, bet nerailgo taip kaip 1001 naktis, taigi tikrai aukščiu uz 1001 naktį, ir dar matytą"Seserų likimai" .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 16 birželio 2014 - 18:19
Man "Ezel" seriale nepatiko tai, kad labai daug kriminalinių, smurto scenų buvo. "Meilė ir bausmė" visai neblogas buvo, tik į pabaigą šiek tiek ištęstas.
Atsakyti
Man Meile ir bausme ir Fatmagiule panasiai istesti.
Bendrai vertinimas atrodytu beveik taip pat kaip Mockavos. Ezelis man paskutiniu paskutiniausioj imanomoj vietoj. Nors ir ten jo, ko gero, nera laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 16, 10:10)
jei as sudarinciau savaji septintuka, sukeisciau jusu pirma vieta su antra, trecia vieta duociau karadajui, o visa kita tas pats biggrin.gif karadaju dabar per tv1 rodo, ezelio kureju darbas, tas pats ezelis vaidina(tik su usais biggrin.gif ) netgi kazkuo panasumu turi jis man su ezeliu, tai irgi neblogas, bet ne visada galiu paziuret, tai isirasau ir paziuriu kai laiko turiu, bet kolkas patiko, skaiciau, kad irgi apdovanojimu nemazai pelnes thumbup.gif tai verta ir jums paziureti, jei ezelis patiko smile.gif

Labai ačiū, būtinai pažiūrėsiu Karadaju smile.gif
Atsakyti
O pas mane taip viskas issideliotu:
1. Fatmagule
2. Uzdrausta miele ir Kara para ask(neaisku koks bus antras sezonas, tada bus galima isvadas pasidaryt).
3. Kuzejus
4. Ezelis (nors tokiais tarpais temaciau, bet pats siuzetas man patiko ir intrigos daug ir pabaiga savotiska).
5. Bulutas.
6. Meile ir bausme.

Bandysiu Karadaju pradet ziuret, bet gasdina, kad bus dar trecias sezonas g.gif

Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 22:13)
O pas mane taip viskas issideliotu:
1. Fatmagule
2. Uzdrausta miele ir Kara para ask(neaisku koks bus antras sezonas, tada bus galima isvadas pasidaryt).
3. Kuzejus
4. Ezelis (nors tokiais tarpais temaciau, bet pats siuzetas man patiko ir intrigos daug ir pabaiga savotiska).
5. Bulutas.
6. Meile ir bausme.

Bandysiu Karadaju pradet ziuret, bet gasdina, kad bus dar trecias sezonas g.gif



jezau trys sezonai blink.gif ka ten tiek rodyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 16, 21:52)
jezau trys sezonai blink.gif ka ten tiek rodyt g.gif

Zinokit nzn, reitingai geri tai ir sugalvoja ka nors ax.gif
Atsakyti
ezelis ir man visai nepatiko,is pradziu dar bandziau ziureti,o paskui tik fone buvo ir tai nevisada
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 16, 22:57)
Zinokit nzn, reitingai geri tai ir sugalvoja ka nors ax.gif


nu ka darysi, teks ziuret, nes tikrai neblogas smile.gif
Atsakyti